'Arsenal klopt met 55 miljoen aan bij Real Madrid'

door
'Arsenal klopt met 55 miljoen aan bij Real Madrid'

Achraf Hakimi presteert nu al een tijdje geweldig bij Borussia Dortmund, maar het is onduidelijk waar zijn toekomst ligt. In principe keert hij na het seizoen terug naar moederclub Real Madrid. Maar er zijn verschillende clubs die de Marokkaan zelf willen binnen halen.


Niet in het minst Arsenal FC. Volgens The Athletic zijn de Gunners van plan is om een megabod uit te brengen. Bronnen hebben het medium verteld dat de Gunners maximaal 54,5 miljoen euro willen betalen om Hakimi in de aankomende zomer in te lijven. Stadsgenoot Chelsea FC is echter ook in de markt en er zijn nog meer concurrenten.

Zijn zaakwaarnemer Alejandro Camano vertelt namelijk dat een langer verblijf in het Signal Iduna Park óók een optie is: "We moeten afwachten. Na deze ellende gaan we samen zitten met Real Madrid en Borussia Dortmund." Marca schreef eerder dat Hakimi zijn contract bij de Madrilenen verlengd zou hebben tot medio 2023, maar hier is niets van waar: "Zijn contract is nog steeds hetzelfde als dat we in 2017 zijn overeengekomen en het loopt tot 2022."

LEES OOK: 'Real verbaast compleet met opvolger Courtois'

Hakimi hoort bij de vijf beste rechtsbacks ter wereld ...

Meest recent

Vandenbempt schoffeert vier Duivels: “Onbegrijpelijk dramatisch”

De Rode Duivels staan er goed voor om het WK 2026 te halen. Na de overwinning tegen Wales heeft ...

18
18
TRANSFERUURTJE: ‘Toekomst Mignolet bekend, KAA Gent dumpt’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

156
156
Familie Pfaff plots getroffen door verschrikkelijk nieuws

De Pfaffs, ooit hét symbool van Vlaamse glamour en gezelligheid, worden opnieuw ...

26
26
Garcia prijst twee Rode Duivels de hemel in na Wales

De Belgische nationale ploeg won met 2-4 op het veld van Wales. Bondscoach Rudi Garcia kan opgelucht ...

107
107
Meunier velt zéér streng oordeel na Duivelse zege

Thomas Meunier kreeg de voorkeur op Timothy Castagne tegen Wales. De rechtsback liet zich ringeloren ...

64
64
Duivels splitsen: Courtois neemt viertal mee op privéjet

De Rode Duivels hebben een goede interlandperiode achter de rug. Na het gelijkspel tegen ...

138
138
Witsel mee naar het WK 2026? “Dat zit al in mijn hoofd”

Bondscoach Rudi Garcia koos ervoor om Axel Witsel weer op te roepen voor de Belgische nationale ...

66
66
Wraak Hubert: Union deelt flinke sneer uit aan Anderlecht

David Hubert werd bij Union SG aangesteld als de opvolger van Sebastien Pocognoli. Die ...

242
242
Garcia geschorst: bondscoach verrast iedereen met reactie

De Rode Duivels hebben een gigantische stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 ...

183
183
'Bestuur ligt dwars: Odoi grijpt naast Belgische transfer'

Sinds hij afgelopen zomer zijn contract bij Antwerp FC in onderling overleg liet ontbinden, is Denis ...

163
163
Vandenbempt pakt Duivel keihard aan: "Zwakste op het veld"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest. In hun kwalificatiecampagne voor het WK werd ...

1154
1154
Courtois geeft onverwachte reactie op penalty-affaire

Dankzij de 2-4-zege van maandagavond in Wales, kunnen de Rode Duivels het WK van komende zomer al ...

215
215
Akkoord met DAZN nabij? Telenet en Proximus reageren

De tweede interland-periode van het seizoen loopt ten einde, de volgende speeldag van de Jupiler Pro ...

830
830
'Luis Enrique lanceert transferraket richting Barça'

Paris Saint-Germain won vorig seizoen zowat alles wat te winnen viel en is ook sterk aan de huidige ...

124
124
Nieuwe chouchou bij Duivels: "Niet meer uit ploeg te krijgen"

Rudi Garcia deed voorlopig geen wereldschokkende dingen als Belgisch bondscoach en liet zich zelfs ...

322
322
Wales spreekt schande na Belgische triomf: "Belachelijk"

De Rode Duivels hebben maandagavond gedaan wat moest en wisten hun cruciale WK-kwalificatieduel te ...

861
861
'Slot wordt verwend: nieuwe topaanwinst Liverpool'

Liverpool FC spendeerde afgelopen zomer een godsvermogen op de transfermarkt, maar daarmee is de ...

167
167
‘Miljoenenkoorts Club: Rigaux drukt op ‘GO’ voor topdeal’

Het doelwit is een 20-jarige U20-WK-revelatie die zichzelf in de kijker kopte tegen Brazilië. ...

384
384
4 op 10 - Kranten delen één buis uit bij winnende Duivels

Behoudens een totale afgang tegen Kazachstan en Liechtenstein, mogen de Duivels zich opmaken voor ...

476
476
Masterplan Coucke onthuld: bekend duo krijgt Anderlecht in handen

Het lange wachten bij RSC Anderlecht is voorbij: hoofdeigenaar Marc Coucke heeft zijn nieuwe ...

537
537
Europese pers zet één Duivel centraal na zege in Cardiff

De Rode Duivels hebben maandagavond een enorme stap richting hun ticket voor het WK 2026 gezet. Na ...

805
805
De Ketelaere roept statement naar Garcia

De Rode Duivels staan er goed voor in de WK-kwalificatiepoule. Wales werd met 2-4 opzijgezet terwijl ...

435
435
Pocognoli toont meteen harde hand bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli is de nieuwe hoofdtrainer van AS Monaco. De Belgische oefenmeester verlaat Union ...

443
443
De Bruyne even over de rooie: clash met Garcia?

De Rode Duivels hebben een grote stap richting het WK 2026 gezet. In Wales werd er met 2-4 gewonnen. ...

1054
1054
Hubert beseft: "Misschien voor niemand het ideale moment"

David Hubert werd vandaag aangesteld als de nieuwe manager van Union SG. De coach krijgt zo een ...

75
75

Meer sportnieuws