Binnenkort ook buitenlandse centen bij Waasland-Beveren?

door
Binnenkort ook buitenlandse centen bij Waasland-Beveren?

Het was de voorbije jaren een opvallende evolutie dat alsmaar meer Belgische clubs in buitenlandse handen kwamen. KV Oostende leek de laatste in het rijtje te worden, maar de overname door het Amerikaanse Pacific Media Group sprong op het nippertje nog af. Maar mogelijk wordt Waasland-Beveren nu de volgende Belgische club met buitenlandse inbreng.


Op de Freethiel hebben ze het al jaren niet breed. Dat laat zich in de coronacrisis nog extra voelen, Waasland-Beveren werd dan ook de eerste eersteklasser die besliste om zijn spelers en staf op technische werkloosheid te plaatsen. Bovendien dreigt degradatie naar 1B, afhankelijk van de beslissing over het competitieformat volgend seizoen en de licentie van KV Oostende.

Sport/Voetbalmagazine weet dan ook dat ze bij de club tot de conclusie gekomen dat extra investeringen nodig zijn. Hoewel ook enkele lokale mensen hun steentje willen bijdragen, zou er toch vooral naar het buitenland gekeken worden voor vers geld. Er zouden al een tijdje gesprekken lopen, maar die zouden nu opgedreven worden.

Zou dat een goede zaak zijn voor Waasland-Beveren?

Meest recent

Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

2
2
'Club Brugge en Anderlecht vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

47
47
Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

50
50
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

41
41
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

79
79
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

406
406
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

60
60
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

36
36
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

109
109
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

406
406
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

201
201
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

472
472
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

170
170
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

221
221
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

38
38
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

655
655
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

805
805
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

140
140
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

312
312
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

393
393
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

415
415
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

416
416
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

646
646

Meer sportnieuws