'Kompany doet nieuw voorstel aan spelersgroep van Anderlecht'

door
'Kompany doet nieuw voorstel aan spelersgroep van Anderlecht'

Bij Anderlecht zitten ze nog meer dan voordien op zwart zaad door het stillleggen van de competitie. De club liet al miserabele financiële cijfers optekenen en verliest door het gebrek aan wedstrijden nog eens miljoenen. Dat noopte het bestuur ertoe zich tot de spelers te wenden om te kunnen besparen.


De spelersgroep ging er al mee akkoord om een maandloon in te leveren, maar Anderlecht wil ook dat ze een twaalfde van hun tekenpremie laten vallen. Dat zien echter niet alle spelers zitten. De club probeerde al druk te zetten door hen in een brief aan te manen tot solidariteit en ook Vincent Kompany deed zijn duit in het zakje. Hij stelde voor om uit eigen zak de tekenpremies terug te betalen van zij die weigeren in te leveren.

Maar volgens La Dernière Heure hebben die acties nog niet tot een akkoord geleid. Er zijn nog steeds enkele spelers die aarzelen en Anderlecht zou met hun entourages in contact staan om alsnog een oplossing te vinden. De club hoopt daar één van de komende dagen in te zullen slagen.

UPDATE 04/04

Het is duidelijk dat Vincent Kompany de problemen bij RSC Anderlecht moet oplossen. De aanvoerder zou volgens La Dernière Heure een nieuw voorstel hebben gedaan aan de spelersgroep. Ze zouden dezelfde inspanning moeten doen - tekengeld en loon - maar Kompany stelt voor om dit gespreid te doen over een aantal maanden en niet alles in de maand april. Zo vallen de spelers zeker niet in technische werkloosheid, al kan ook Kompany niet voorspellen hoe lang deze crisis gaat duren.

Volgende week zou het bestuur een voorstel op papier gaan zetten en dan komt er meer duidelijkheid. Een aantal spelers moet nog altijd overtuigd worden.

LEES OOK: Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Zal dit voorstel goedgekeurd worden door iedereen?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

98
98
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

232
232
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

42
42
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

206
206
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

318
318
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

565
565
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

224
224
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

57
57
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

175
175
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

20
20
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1314
1314
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

99
99
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

595
595
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

55
55
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

124
124
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

163
163
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

281
281
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

117
117
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

345
345
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

42
42

Meer sportnieuws