"Hazard verdient een standbeeld, hij is ongelooflijk"

door

Eden Hazard rondde vorige zomer eindelijk zijn droomtransfer naar Real Madrid af. Door een pak blessureleed slaagde de aanvaller er echter nog niet in om definitief door te breken in de Spaanse hoofdstad. Maar er zijn er weinigen die twijfelen dat hij er komend seizoen wel helemaal zal staan.


Het talent van Hazard staat immers buiten kijf, bovendien bewees de Rode Duivel in de voorbije jaren dat hij tot de beste voetballers ter wereld behoord. Bij Chelsea zijn de supporters dan ook nog steeds gek van hem. Zo ook NBA-speler Larry Nance Jr, al jarenlang een grote fan van de Blues. "Het is onmogelijk om te ontkennen dat Hazard op een dag een standbeeld verdiend, hij is ongelooflijk", vertelde de speler van Cleveland Cavaliers bij de podcast Chelsea Mike'd up.

Nance Jr neemt onze landgenoot overigens niets kwalijk dat hij voor een transfer naar Real koos. "Ik begrijp het wel, het is een grotere club. Het was jammer, maar ik respecteer zijn beslissing. Hetzelfde met Thibaut Courtois. Zijn kinderen zaten in Madrid en daar wou hij naar toe, dus ik begrijp hem wel."

LEES OOK: 'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Hazard is de beste Belgische voetballer ooit ...

Meest recent

'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

9
9
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

113
113
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

498
498
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

110
110
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

353
353
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

108
108
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

278
278
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

389
389
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

39
39
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

417
417
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

47
47
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

232
232
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

320
320
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

451
451
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

122
122
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

294
294
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

313
313
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

183
183
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

363
363
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

709
709
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

232
232
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

33
33
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

473
473
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

283
283
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

502
502

Meer sportnieuws