'Paniek slaat toe in Dortmund: vertrek Haaland wordt concreet'

door
'Paniek slaat toe in Dortmund: vertrek Haaland wordt concreet'

Borussia Dortmund deed zonder twijfel de beste transfer van afgelopen wintermercato door Erling Braut Haaland bij RB Salzburg weg te plukken. Maar de Noor liet zo'n sterke indruk achter dat hij nu alweer grof wild is bij andere clubs. En dat zou toch voor een lichte paniek hebben gezorgd op de burelen van het Signal Iduna Park.


Haaland maakte in januari dus de overstap naar Dortmund, waar hij vanaf dag één een sensationele indruk maakt. De voorbije weken werd hij dan ook gelinkt aan diverse clubs, maar vooral Real Madrid lijkt concreet te zijn. En dat zorgt voor de nodige onrust bij de Borussen. Volgens AS zou Dortmund dan ook contact hebben opgenomen met zaakwaarnemer Mino Raiola om na te gaan hoe concreet de plannen van de Koninklijke zijn.

Voorlopig ondernamen de Madrilenen nog geen actie, logisch ook gezien de vele onduidelijkheid die met de coronacrisis gepaard gaat. Maar het zou quasi zeker zijn dat Real in de komende transferperiode achter een nieuwe spits gaat. Al is het misschien beter om te wachten tot de volgende wintermercato. Dan zou volgens AS een clausule geactiveerd worden waardoor Haaland op te halen is voor een gelimiteerde som van 75 miljoen euro.

Indien de Spanjaarden komende zomer toch willen toeslaan, lijkt een akkoord niet op voorhand uitgesloten te worden. Zo wijst bovengenoemd medium nog eens op de goede relaties tussen de bestuurskamers van beide clubs. Het staat dus zeker nog niet vast dat Haaland ook volgend seizoen bij BVB te bewonderen zal zijn.

LEES OOK: ‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Haaland is nu al een betere spits dan Benzema ...

Meest recent

'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

3
3
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

20
20
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

25
25
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

17
17
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

157
157
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

49
49
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

69
69
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

245
245
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

126
126
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

160
160
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

48
48
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

72
72
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

370
370
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

169
169
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

855
855
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

153
153
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

85
85
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

277
277
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

95
95
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

439
439
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

250
250
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

76
76
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

250
250
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62
Maxime Lestienne weldra weer op Belgische velden?

Ooit leek Maxime Lestienne voorbestemd voor de Rode Duivels. Een cap zou de flankaanvaller ...

206
206

Meer sportnieuws