TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

706
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zal wellicht snel de gesprekken openen over een eerste transfer voor volgend seizoen. Derrick Luckassen geeft aan dat zijn makelaar Mino Raiola naar een oplossing voor hem zoekt voor volgend seizoen. Alle opties worden daarbij opengelaten, behalve een terugkeer naar PSV. Ongetwijfeld zal er dus ook met Anderlecht gepraat worden.



KRC Genk mag in de zomer opnieuw Edon Zhegrova verwelkomen, nadat de flankaanvaller het voorbije anderhalf jaar op huurbasis bij FC Basel speelde. De Zwitsers hebben de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro echter niet gelicht. In Zwitserland denken ze nu dat Genk straks meer dan die som zal kunnen vangen.

Ook Amine Khammas keert terug na een uitleenbeurt. Hij speelde het voorbije jaar bij Lommel. De linksachter speelde zich er in de kijker en wordt gevolgd door AA Gent en Zulte Waregem. Genk wil hem echter een nieuwe kans geven en zou een nieuw driejarig contract hebben klaarliggen.



BUITENLAND

Kevin De Bruyne werd de voorbije maanden al aan een transfer gelinkt nadat Manchester City door de UEFA voor twee jaar uitgesloten werd van Europees voetbal. Die mogelijkheid zou nog steeds niet helemaal van de baan zijn en er zouden al twee clubs op de loer liggen. Real Madrid en Juventus zouden zijn situatie in de gaten houden. De Italianen zouden daarbij denken aan een ruildeal met Miralem Pjanic.

Ook Gareth Bale werd de voorbije maanden en zelfs jaren nadrukkelijk aan een transfer gelinkt, onder meer nadat zijn relatie met Zinedine Zidane helemaal verzuurde. Maar de Welshman zou nu afzien van de mogelijkheid om Real Madrid te verlaten en willen knokken voor een plaats in de kern. Hij zou bij de club willen blijven tot zijn contract in 2022 afloopt en daarna transfervrij willen vertrekken.



Real trok de voorbije jaren ook heel wat jong geweld aan en er zou alweer een transfer van een toptalent in de steigers staan. De Koninklijke zou Rayan Cherki hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. De 16-jarige aanvaller maakte dit seizoen zijn debuut bij Olympique Lyon. Real zou hem niet meteen willen overnemen, maar eerst nog twee jaar bij Lyon laten rijpen.

FC Barcelona probeerde de voorbije weken om Marc-André ter Stegen langer aan zich te binden, maar slaagde daar tot dusver nog niet in. Het verschil tussen vraag en aanbod zou groot zijn en er liggen ook nog andere clubs op de loer. Ter Stegen zou maar liefst 10 miljoen euro per seizoen willen gaan verdienen, maar dat ziet Barça niet zitten.



Ruslan Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta. De Oekraïnse kampioenenmaker van Genk kon in Bergamo tot dusver geen basisplaats afdwingen, maar heeft wel de interesse van een reeksgenoot gelokt. Fiorentina zou interesse tonen, maar aast tegelijk ook op Marash Kumballa (Hellas Verona).

LEES OOK: Kevin De Bruyne maakt furore als invaller bij Napoli

Moet Anderlecht een inspanning doen om Luckassen te halen?

Meest recent

Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

25
25
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

89
89
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

63
63
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

105
105
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

174
174
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

90
90
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

101
101
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

107
107
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

97
97
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

67
67
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

37
37
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

174
174
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

116
116
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

55
55
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

64
64
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

28
28
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

17
17
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

285
285
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

79
79
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

125
125
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

105
105
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

112
112
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

112
112
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

345
345
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

73
73

Meer sportnieuws