TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

door
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zal wellicht snel de gesprekken openen over een eerste transfer voor volgend seizoen. Derrick Luckassen geeft aan dat zijn makelaar Mino Raiola naar een oplossing voor hem zoekt voor volgend seizoen. Alle opties worden daarbij opengelaten, behalve een terugkeer naar PSV. Ongetwijfeld zal er dus ook met Anderlecht gepraat worden.



KRC Genk mag in de zomer opnieuw Edon Zhegrova verwelkomen, nadat de flankaanvaller het voorbije anderhalf jaar op huurbasis bij FC Basel speelde. De Zwitsers hebben de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro echter niet gelicht. In Zwitserland denken ze nu dat Genk straks meer dan die som zal kunnen vangen.

Ook Amine Khammas keert terug na een uitleenbeurt. Hij speelde het voorbije jaar bij Lommel. De linksachter speelde zich er in de kijker en wordt gevolgd door AA Gent en Zulte Waregem. Genk wil hem echter een nieuwe kans geven en zou een nieuw driejarig contract hebben klaarliggen.



BUITENLAND

Kevin De Bruyne werd de voorbije maanden al aan een transfer gelinkt nadat Manchester City door de UEFA voor twee jaar uitgesloten werd van Europees voetbal. Die mogelijkheid zou nog steeds niet helemaal van de baan zijn en er zouden al twee clubs op de loer liggen. Real Madrid en Juventus zouden zijn situatie in de gaten houden. De Italianen zouden daarbij denken aan een ruildeal met Miralem Pjanic.

Ook Gareth Bale werd de voorbije maanden en zelfs jaren nadrukkelijk aan een transfer gelinkt, onder meer nadat zijn relatie met Zinedine Zidane helemaal verzuurde. Maar de Welshman zou nu afzien van de mogelijkheid om Real Madrid te verlaten en willen knokken voor een plaats in de kern. Hij zou bij de club willen blijven tot zijn contract in 2022 afloopt en daarna transfervrij willen vertrekken.



Real trok de voorbije jaren ook heel wat jong geweld aan en er zou alweer een transfer van een toptalent in de steigers staan. De Koninklijke zou Rayan Cherki hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. De 16-jarige aanvaller maakte dit seizoen zijn debuut bij Olympique Lyon. Real zou hem niet meteen willen overnemen, maar eerst nog twee jaar bij Lyon laten rijpen.

FC Barcelona probeerde de voorbije weken om Marc-André ter Stegen langer aan zich te binden, maar slaagde daar tot dusver nog niet in. Het verschil tussen vraag en aanbod zou groot zijn en er liggen ook nog andere clubs op de loer. Ter Stegen zou maar liefst 10 miljoen euro per seizoen willen gaan verdienen, maar dat ziet Barça niet zitten.



Ruslan Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta. De Oekraïnse kampioenenmaker van Genk kon in Bergamo tot dusver geen basisplaats afdwingen, maar heeft wel de interesse van een reeksgenoot gelokt. Fiorentina zou interesse tonen, maar aast tegelijk ook op Marash Kumballa (Hellas Verona).

LEES OOK: Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

Moet Anderlecht een inspanning doen om Luckassen te halen?

Meest recent

Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

73
73
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

66
66
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

42
42
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

55
55
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

32
32
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

134
134
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

70
70
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

594
594
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

72
72
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

369
369
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

136
136
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

210
210
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

238
238
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

317
317
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

175
175
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

455
455
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

325
325
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

96
96
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

174
174
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

344
344
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

311
311
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

280
280
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

222
222

Meer sportnieuws