TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

706 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zal wellicht snel de gesprekken openen over een eerste transfer voor volgend seizoen. Derrick Luckassen geeft aan dat zijn makelaar Mino Raiola naar een oplossing voor hem zoekt voor volgend seizoen. Alle opties worden daarbij opengelaten, behalve een terugkeer naar PSV. Ongetwijfeld zal er dus ook met Anderlecht gepraat worden.



KRC Genk mag in de zomer opnieuw Edon Zhegrova verwelkomen, nadat de flankaanvaller het voorbije anderhalf jaar op huurbasis bij FC Basel speelde. De Zwitsers hebben de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro echter niet gelicht. In Zwitserland denken ze nu dat Genk straks meer dan die som zal kunnen vangen.

Ook Amine Khammas keert terug na een uitleenbeurt. Hij speelde het voorbije jaar bij Lommel. De linksachter speelde zich er in de kijker en wordt gevolgd door AA Gent en Zulte Waregem. Genk wil hem echter een nieuwe kans geven en zou een nieuw driejarig contract hebben klaarliggen.



BUITENLAND

Kevin De Bruyne werd de voorbije maanden al aan een transfer gelinkt nadat Manchester City door de UEFA voor twee jaar uitgesloten werd van Europees voetbal. Die mogelijkheid zou nog steeds niet helemaal van de baan zijn en er zouden al twee clubs op de loer liggen. Real Madrid en Juventus zouden zijn situatie in de gaten houden. De Italianen zouden daarbij denken aan een ruildeal met Miralem Pjanic.

Ook Gareth Bale werd de voorbije maanden en zelfs jaren nadrukkelijk aan een transfer gelinkt, onder meer nadat zijn relatie met Zinedine Zidane helemaal verzuurde. Maar de Welshman zou nu afzien van de mogelijkheid om Real Madrid te verlaten en willen knokken voor een plaats in de kern. Hij zou bij de club willen blijven tot zijn contract in 2022 afloopt en daarna transfervrij willen vertrekken.



Real trok de voorbije jaren ook heel wat jong geweld aan en er zou alweer een transfer van een toptalent in de steigers staan. De Koninklijke zou Rayan Cherki hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. De 16-jarige aanvaller maakte dit seizoen zijn debuut bij Olympique Lyon. Real zou hem niet meteen willen overnemen, maar eerst nog twee jaar bij Lyon laten rijpen.

FC Barcelona probeerde de voorbije weken om Marc-André ter Stegen langer aan zich te binden, maar slaagde daar tot dusver nog niet in. Het verschil tussen vraag en aanbod zou groot zijn en er liggen ook nog andere clubs op de loer. Ter Stegen zou maar liefst 10 miljoen euro per seizoen willen gaan verdienen, maar dat ziet Barça niet zitten.



Ruslan Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta. De Oekraïnse kampioenenmaker van Genk kon in Bergamo tot dusver geen basisplaats afdwingen, maar heeft wel de interesse van een reeksgenoot gelokt. Fiorentina zou interesse tonen, maar aast tegelijk ook op Marash Kumballa (Hellas Verona).

LEES OOK: De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Moet Anderlecht een inspanning doen om Luckassen te halen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

144
144
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

68
68
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

29
29
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

151
151
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

28
28
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

39
39
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

183
183
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

559
559
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

171
171
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

71
71
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

436
436
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

75
75
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

211
211
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

538
538
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

516
516
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

486
486
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

361
361
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

200
200
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

597
597
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

268
268
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1062
1062
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

330
330
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

673
673
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

487
487
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

155
155

Meer sportnieuws