TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

706 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'De Bruyne denkt aan transfer, Anderlecht opent gesprekken'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zal wellicht snel de gesprekken openen over een eerste transfer voor volgend seizoen. Derrick Luckassen geeft aan dat zijn makelaar Mino Raiola naar een oplossing voor hem zoekt voor volgend seizoen. Alle opties worden daarbij opengelaten, behalve een terugkeer naar PSV. Ongetwijfeld zal er dus ook met Anderlecht gepraat worden.



KRC Genk mag in de zomer opnieuw Edon Zhegrova verwelkomen, nadat de flankaanvaller het voorbije anderhalf jaar op huurbasis bij FC Basel speelde. De Zwitsers hebben de aankoopoptie van 3,5 miljoen euro echter niet gelicht. In Zwitserland denken ze nu dat Genk straks meer dan die som zal kunnen vangen.

Ook Amine Khammas keert terug na een uitleenbeurt. Hij speelde het voorbije jaar bij Lommel. De linksachter speelde zich er in de kijker en wordt gevolgd door AA Gent en Zulte Waregem. Genk wil hem echter een nieuwe kans geven en zou een nieuw driejarig contract hebben klaarliggen.



BUITENLAND

Kevin De Bruyne werd de voorbije maanden al aan een transfer gelinkt nadat Manchester City door de UEFA voor twee jaar uitgesloten werd van Europees voetbal. Die mogelijkheid zou nog steeds niet helemaal van de baan zijn en er zouden al twee clubs op de loer liggen. Real Madrid en Juventus zouden zijn situatie in de gaten houden. De Italianen zouden daarbij denken aan een ruildeal met Miralem Pjanic.

Ook Gareth Bale werd de voorbije maanden en zelfs jaren nadrukkelijk aan een transfer gelinkt, onder meer nadat zijn relatie met Zinedine Zidane helemaal verzuurde. Maar de Welshman zou nu afzien van de mogelijkheid om Real Madrid te verlaten en willen knokken voor een plaats in de kern. Hij zou bij de club willen blijven tot zijn contract in 2022 afloopt en daarna transfervrij willen vertrekken.



Real trok de voorbije jaren ook heel wat jong geweld aan en er zou alweer een transfer van een toptalent in de steigers staan. De Koninklijke zou Rayan Cherki hoog op zijn verlanglijstje gezet hebben. De 16-jarige aanvaller maakte dit seizoen zijn debuut bij Olympique Lyon. Real zou hem niet meteen willen overnemen, maar eerst nog twee jaar bij Lyon laten rijpen.

FC Barcelona probeerde de voorbije weken om Marc-André ter Stegen langer aan zich te binden, maar slaagde daar tot dusver nog niet in. Het verschil tussen vraag en aanbod zou groot zijn en er liggen ook nog andere clubs op de loer. Ter Stegen zou maar liefst 10 miljoen euro per seizoen willen gaan verdienen, maar dat ziet Barça niet zitten.



Ruslan Malinovskyi kan na één seizoen alweer vertrekken bij Atalanta. De Oekraïnse kampioenenmaker van Genk kon in Bergamo tot dusver geen basisplaats afdwingen, maar heeft wel de interesse van een reeksgenoot gelokt. Fiorentina zou interesse tonen, maar aast tegelijk ook op Marash Kumballa (Hellas Verona).

LEES OOK: Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Moet Anderlecht een inspanning doen om Luckassen te halen?

Meest recent

Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

6
6
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

14
14
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

60
60
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

463
463
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

39
39
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

312
312
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

30
30
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

16
16
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

29
29
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

217
217
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

244
244
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

185
185
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

704
704
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

518
518
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

382
382
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

250
250
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

252
252
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

97
97
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

64
64
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

239
239
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

105
105
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

77
77
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

448
448
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

214
214
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

255
255

Meer sportnieuws