KV Oostende geeft hoop op overname niet op

door
KV Oostende geeft hoop op overname niet op

Het zag er lange tijd naar uit dat het Amerikaanse Pacific Media Group KV Oostende zou gaan overnemen, maar enkele weken geleden sprong de deal alsnog af. PMG slaagde er immers niet om een akkoord te bereiken met Marc Coucke over de openstaande schulden en de huur van de hoofdtribune. Daardoor kwamen er plots serieuze vraagtekens te staan achter de toekomst van de kustploeg.

De overname door PMG was immers cruciaal voor het licentiedossier en door hun afhaken dreigen ze dus naast die licentie te grijpen. Degradatie naar eerste amateur en het einde van de club lijken op die manier niet eens zo vergezocht. De club doet er echter alles aan om alsnog aan een proflicentie te raken.

KVO laat weten dat er woensdag een conference call met de licentiecommissie gepland staat. "Daarin zal KVO zijn volledig dossier voorleggen aan de commissie, die daarna wellicht pas volgende week zal oordelen over het al dan niet toekennen van de licentie. Tot dan kunnen er ook nog nieuwe documenten worden bijgevoegd. Indien KVO dan zijn licentie 2020-2021 niet verkrijgt, kan het die beslissing nog aanvechten bij het BAS, dat uiterlijk op 10 mei uitspraak zal doen", schrijft de club op zijn website.

UPDATE 02/04
Een dag later komt KVO met nieuws over het verloop van de conference call en spreekt daarin de hoop uit dat een overname alsnog doorgaat. "KVO gaat er nog steeds van uit dat er een overeenkomst kan worden gevonden tussen het Amerikaanse PMG en tribune-eigenaar Alychlo zodat de geplande overname en de vooropgestelde kapitaalsverhoging door PMG kan worden uitgevoerd. Aansluitend werd de licentiecommissie met aandrang verzocht om zich uit te spreken over de verbondenheid van Marc Coucke met KVO als club. Er zal uitspraak zijn op 8 april", laat de club weten.

Zal KV Oostende zijn licentie krijgen?

Meest recent

Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

5
5
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

8
8
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

47
47
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

38
38
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

158
158
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

261
261
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

75
75
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

131
131
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

293
293
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

143
143
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

308
308
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

131
131
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

311
311
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

304
304
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

278
278
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

555
555
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

581
581
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

101
101
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

201
201
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

542
542
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

555
555
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

328
328
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

269
269
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

80
80
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

292
292

Meer sportnieuws