TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

393
TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David is grof wild op de Europese transfermarkt na zijn ijzersterke prestaties bij AA Gent dit seizoen. Nu zou zelfs FC Barcelona concrete interesse tonen in het Canadese goudhaantje en ze zouden zelfs de onderhandelingen willen openen. AA Gent wil 30 miljoen euro, maar door de coronacrisis hoopt Barça dat 20 miljoen plus bonussen zal volstaan.



Club Brugge lijkt nog een middenvelder te zoeken en in januari was voor die positie Fausto Vera in beeld. De 20-jarige speler van Argentinos Juniors zou nog altijd gevolgd worden door Club, maar hij zal wel een dure vogel worden. Zijn marktwaarde wordt immers nu al op 10 miljoen euro geschat.

Bij KV Mechelen gaan ze in de zomer alvast zeker op zoek naar een nieuwe doelman. Dat kondigde trainer Wouter Vrancken aan. Yannick Thoelen is immers nog out tot augustus of september, terwijl Bram Castro einde contract is en zijn toekomst nog in het ongewisse kampt.



Anderlecht nam in januari Marko Pjaca op huurbasis over van Juventus en beschikt over een optie om de Kroatische flankaanvaller ook volgend seizoen te huren. De Oude Dame nam wel al stappen om hem daarna niet zomaar de deur uit te zien wandelen. Het heeft zijn contract immers opengebroken tot 2023.

Bij Waasland-Beveren kon Xian Emmers niet overtuigen en de 20-jarige middenvelder lijkt in de zomer dan ook België te gaan verlaten. Hij keert terug naar Internazionale en dat zal hem volgend seizoen wellicht opnieuw verhuren aan een Italiaanse club. Tweedeklassers Livorno en Trapani zouden alvast interesse tonen.



Antwerp ziet wellicht Wesley Hoedt vertrekken, want de aankoopoptie van 8 miljoen euro op de Nederlandse verdediger lijkt toch net iets te duur. Een terugkeer naar Southamtpton ziet Hoedt niet zitten, maar een terugkeer naar de Serie A kan soelaas bieden. Hij zou aangeboden zijn bij Bologna.

BUITENLAND

Dries Mertens leek zijn contract bij Napoli te gaan verlengen, maar mogelijk komt daar alsnog verandering in. De Rode Duivel zou zich nog aan een ultieme aanbieding van Internazionale te mogen verwachten. De Nerazzurri zouden het bod van Napoli willen overtreffen door Mertens een jaarloon van 5 miljoen euro plus bonussen voor te schotelen.



Bij Aston Villa kan Marvelous Nakamba na één seizoen alweer vertrekken. De ex-middenvelder van Club Brugge heeft zich in de kijker gespeeld bij Trabzonspor, de leider in de Turkse competitie. Daar zou hij gezien worden als opvolger voor John Obi Mikel, die onlangs zijn contract liet ontbinden als gevolg van de coronacrisis.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Heeft Club Brugge nog een middenvelder nodig?

Meest recent

'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

1
1
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

58
58
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

56
56
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

257
257
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

125
125
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

102
102
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

75
75
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

241
241
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

138
138
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

274
274
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

190
190
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

173
173
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

155
155
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

119
119
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

215
215
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

285
285
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

95
95
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

130
130
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

109
109
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

132
132
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

27
27
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

93
93
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

247
247
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

138
138

Meer sportnieuws