TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David is grof wild op de Europese transfermarkt na zijn ijzersterke prestaties bij AA Gent dit seizoen. Nu zou zelfs FC Barcelona concrete interesse tonen in het Canadese goudhaantje en ze zouden zelfs de onderhandelingen willen openen. AA Gent wil 30 miljoen euro, maar door de coronacrisis hoopt Barça dat 20 miljoen plus bonussen zal volstaan.



Club Brugge lijkt nog een middenvelder te zoeken en in januari was voor die positie Fausto Vera in beeld. De 20-jarige speler van Argentinos Juniors zou nog altijd gevolgd worden door Club, maar hij zal wel een dure vogel worden. Zijn marktwaarde wordt immers nu al op 10 miljoen euro geschat.

Bij KV Mechelen gaan ze in de zomer alvast zeker op zoek naar een nieuwe doelman. Dat kondigde trainer Wouter Vrancken aan. Yannick Thoelen is immers nog out tot augustus of september, terwijl Bram Castro einde contract is en zijn toekomst nog in het ongewisse kampt.



Anderlecht nam in januari Marko Pjaca op huurbasis over van Juventus en beschikt over een optie om de Kroatische flankaanvaller ook volgend seizoen te huren. De Oude Dame nam wel al stappen om hem daarna niet zomaar de deur uit te zien wandelen. Het heeft zijn contract immers opengebroken tot 2023.

Bij Waasland-Beveren kon Xian Emmers niet overtuigen en de 20-jarige middenvelder lijkt in de zomer dan ook België te gaan verlaten. Hij keert terug naar Internazionale en dat zal hem volgend seizoen wellicht opnieuw verhuren aan een Italiaanse club. Tweedeklassers Livorno en Trapani zouden alvast interesse tonen.



Antwerp ziet wellicht Wesley Hoedt vertrekken, want de aankoopoptie van 8 miljoen euro op de Nederlandse verdediger lijkt toch net iets te duur. Een terugkeer naar Southamtpton ziet Hoedt niet zitten, maar een terugkeer naar de Serie A kan soelaas bieden. Hij zou aangeboden zijn bij Bologna.

BUITENLAND

Dries Mertens leek zijn contract bij Napoli te gaan verlengen, maar mogelijk komt daar alsnog verandering in. De Rode Duivel zou zich nog aan een ultieme aanbieding van Internazionale te mogen verwachten. De Nerazzurri zouden het bod van Napoli willen overtreffen door Mertens een jaarloon van 5 miljoen euro plus bonussen voor te schotelen.



Bij Aston Villa kan Marvelous Nakamba na één seizoen alweer vertrekken. De ex-middenvelder van Club Brugge heeft zich in de kijker gespeeld bij Trabzonspor, de leider in de Turkse competitie. Daar zou hij gezien worden als opvolger voor John Obi Mikel, die onlangs zijn contract liet ontbinden als gevolg van de coronacrisis.

LEES OOK: Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Heeft Club Brugge nog een middenvelder nodig?

Meest recent

Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

1
1
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

19
19
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

68
68
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

66
66
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

207
207
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

179
179
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

33
33
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

73
73
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

148
148
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

54
54
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

33
33
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

131
131
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

260
260
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

72
72
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

41
41
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

172
172
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

239
239
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

188
188
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

343
343
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

585
585
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

219
219
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

301
301
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

420
420

Meer sportnieuws