TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

door
TRANSFERUURTJE: 'Barça meldt zich voor David, Club haalt oud doelwit op'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Jonathan David is grof wild op de Europese transfermarkt na zijn ijzersterke prestaties bij AA Gent dit seizoen. Nu zou zelfs FC Barcelona concrete interesse tonen in het Canadese goudhaantje en ze zouden zelfs de onderhandelingen willen openen. AA Gent wil 30 miljoen euro, maar door de coronacrisis hoopt Barça dat 20 miljoen plus bonussen zal volstaan.



Club Brugge lijkt nog een middenvelder te zoeken en in januari was voor die positie Fausto Vera in beeld. De 20-jarige speler van Argentinos Juniors zou nog altijd gevolgd worden door Club, maar hij zal wel een dure vogel worden. Zijn marktwaarde wordt immers nu al op 10 miljoen euro geschat.

Bij KV Mechelen gaan ze in de zomer alvast zeker op zoek naar een nieuwe doelman. Dat kondigde trainer Wouter Vrancken aan. Yannick Thoelen is immers nog out tot augustus of september, terwijl Bram Castro einde contract is en zijn toekomst nog in het ongewisse kampt.



Anderlecht nam in januari Marko Pjaca op huurbasis over van Juventus en beschikt over een optie om de Kroatische flankaanvaller ook volgend seizoen te huren. De Oude Dame nam wel al stappen om hem daarna niet zomaar de deur uit te zien wandelen. Het heeft zijn contract immers opengebroken tot 2023.

Bij Waasland-Beveren kon Xian Emmers niet overtuigen en de 20-jarige middenvelder lijkt in de zomer dan ook België te gaan verlaten. Hij keert terug naar Internazionale en dat zal hem volgend seizoen wellicht opnieuw verhuren aan een Italiaanse club. Tweedeklassers Livorno en Trapani zouden alvast interesse tonen.



Antwerp ziet wellicht Wesley Hoedt vertrekken, want de aankoopoptie van 8 miljoen euro op de Nederlandse verdediger lijkt toch net iets te duur. Een terugkeer naar Southamtpton ziet Hoedt niet zitten, maar een terugkeer naar de Serie A kan soelaas bieden. Hij zou aangeboden zijn bij Bologna.

BUITENLAND

Dries Mertens leek zijn contract bij Napoli te gaan verlengen, maar mogelijk komt daar alsnog verandering in. De Rode Duivel zou zich nog aan een ultieme aanbieding van Internazionale te mogen verwachten. De Nerazzurri zouden het bod van Napoli willen overtreffen door Mertens een jaarloon van 5 miljoen euro plus bonussen voor te schotelen.



Bij Aston Villa kan Marvelous Nakamba na één seizoen alweer vertrekken. De ex-middenvelder van Club Brugge heeft zich in de kijker gespeeld bij Trabzonspor, de leider in de Turkse competitie. Daar zou hij gezien worden als opvolger voor John Obi Mikel, die onlangs zijn contract liet ontbinden als gevolg van de coronacrisis.

LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Heeft Club Brugge nog een middenvelder nodig?

Meest recent

'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

73
73
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

57
57
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

182
182
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

104
104
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

110
110
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

312
312
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

210
210
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

106
106
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

251
251
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

51
51
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

137
137
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

126
126
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

72
72
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

259
259
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

254
254
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

406
406
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

61
61
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

193
193
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

93
93
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

319
319
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

142
142
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

537
537
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

203
203
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

102
102

Meer sportnieuws