'Barcelona lonkt naar Jupiler Pro League voor knaltransfer'

stemmen
'Barcelona lonkt naar Jupiler Pro League voor knaltransfer'

Door het coronavirus dreigen clubs uit de Jupiler Pro League tijdens de komende mercato heel wat spelers onder hun gewenste prijs te moeten laten gaan. Al zijn er ook uitzonderingen. Zo is het quasi zeker dat Jonathan David bij AA Gent zal vertrekken voor de nodige miljoenen.


De Buffalo's hopen om het Canadese goudhaantje nog een jaartje te houden, maar dat lijkt een onbegonnen zaak en kan ook worden geïnterpreteerd als tactiek om de transfersom de hoogte in te stuwen. Aan interesse in de aanvaller, die een voorkeur heeft voor de Bundesliga, in ieder geval geen gebrek. Zo werd David de voorbije maanden al gelinkt aan tal van Europese ploegen. Doorgaans ging het om middenmoters of subtoppers, maar nu zou ook de absolute top zich melden.

De Catalaanse sportkrant Mundo Deportivo meldt woensdagavond op haar website immers dat FC Barcelona concreet in de markt is voor David. De bekende journaliste Cristina Cubero schrijft dat de leider uit de Primera Division erg gecharmeerd is en in de Canadees de toekomst van de club ziet samen met andere youngsters zoals Ansu Fati, Frenkie de Jong, Riqui Puig en Carlos Aleñà. Vooral het feit dat hij meer is dan een pure doelpuntenmaker, zou Barça charmeren. Zo wordt onder meer gewezen naar zijn defensieve sprint tegen Anderlecht.

Bij Forbes beweert men zelfs dat Barcelona weldra de onderhandelingen wil openen. Gent verlangt wel zo'n 30 miljoen euro, maar het MD wijst erop dat de transferprijzen door de coronacrisis onder druk komen te staan en stelt dat een deal van zo'n 20 miljoen (exclusief bonussen en extra's) kan voldoen. Er heerst wel erg veel concurrentie. Onder meer FC Porto, Bayern München, Arsenal FC en PSV Eindhoven worden vermeld.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Denkt u dat David op termijn een titularis kan worden bij Barcelona?

Meest recent

Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

2
2
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

169
169
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

42
42
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

56
56
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

95
95
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

99
99
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

41
41
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

69
69
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

107
107
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

45
45
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

139
139
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

130
130
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

105
105
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

189
189
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

173
173
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

30
30
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

212
212
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

265
265
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

304
304
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

60
60
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

197
197
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

934
934
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

187
187
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

130
130
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

63
63

Meer sportnieuws