'Barcelona lonkt naar Jupiler Pro League voor knaltransfer'

door
'Barcelona lonkt naar Jupiler Pro League voor knaltransfer'

Door het coronavirus dreigen clubs uit de Jupiler Pro League tijdens de komende mercato heel wat spelers onder hun gewenste prijs te moeten laten gaan. Al zijn er ook uitzonderingen. Zo is het quasi zeker dat Jonathan David bij AA Gent zal vertrekken voor de nodige miljoenen.


De Buffalo's hopen om het Canadese goudhaantje nog een jaartje te houden, maar dat lijkt een onbegonnen zaak en kan ook worden geïnterpreteerd als tactiek om de transfersom de hoogte in te stuwen. Aan interesse in de aanvaller, die een voorkeur heeft voor de Bundesliga, in ieder geval geen gebrek. Zo werd David de voorbije maanden al gelinkt aan tal van Europese ploegen. Doorgaans ging het om middenmoters of subtoppers, maar nu zou ook de absolute top zich melden.

De Catalaanse sportkrant Mundo Deportivo meldt woensdagavond op haar website immers dat FC Barcelona concreet in de markt is voor David. De bekende journaliste Cristina Cubero schrijft dat de leider uit de Primera Division erg gecharmeerd is en in de Canadees de toekomst van de club ziet samen met andere youngsters zoals Ansu Fati, Frenkie de Jong, Riqui Puig en Carlos Aleñà. Vooral het feit dat hij meer is dan een pure doelpuntenmaker, zou Barça charmeren. Zo wordt onder meer gewezen naar zijn defensieve sprint tegen Anderlecht.

Bij Forbes beweert men zelfs dat Barcelona weldra de onderhandelingen wil openen. Gent verlangt wel zo'n 30 miljoen euro, maar het MD wijst erop dat de transferprijzen door de coronacrisis onder druk komen te staan en stelt dat een deal van zo'n 20 miljoen (exclusief bonussen en extra's) kan voldoen. Er heerst wel erg veel concurrentie. Onder meer FC Porto, Bayern München, Arsenal FC en PSV Eindhoven worden vermeld.

LEES OOK: Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Denkt u dat David op termijn een titularis kan worden bij Barcelona?

Meest recent

Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

2
2
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

46
46
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

96
96
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

79
79
Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

De feestdagen staan voor de deur en dan is het voor de profs soms tijd om de riem even los te laten. ...

29
29
Hasi in de problemen bij Anderlecht: “Hij weet het niet”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk in de Jupiler Pro League. Paars-Wit heeft grote ...

166
166
'Mika Godts staat plots voor absolute toptransfer'

Ajax beleeft tot dusver een moeilijk seizoen, maar Mika Godts is daarin wel een schaars lichtpuntje. ...

45
45
'Gouden kans: jeugdinternational gratis naar JPL'

De wintermercato opent zeer weldra zijn deuren en heel wat Belgische clubs kunnen versterking ...

66
66
"Hopelijk nooit in de JPL" - Stijnen helemaal afgemaakt

Stijn Stijnen en Patro Eisden stonden de voorbije dagen alweer volop in de spotlights, zij het ...

182
182
'Rampscenario in de maak voor Belgische profclubs'

Het blijft angstvallig afwachten welke afloop de vete tussen DAZN en de Pro League zal kennen. De ...

325
325
Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

Voor de Rode Duivels is 2025 een jaar met pieken en dalen geweest. Ze wisten wel hun ticket voor het ...

84
84
'Stassin krijgt belangrijk nieuws over knaltransfer'

In november haalde Rudi Garcia Romeo Vermant als nieuwe spits bij de selectie. Dat zal toch een ...

75
75
Axel Witsel alsnog terug naar Standard?

Na negentien speeldagen staat Standard knap zesde, al is het maar de vraag of ze die plaats zullen ...

131
131
Ondanks comeback: Defour keihard voor Anderlecht

Anderlecht heeft zondag een sterk staaltje mentale weerbaarheid laten zien. Het leek aanvankelijk op ...

227
227
Union moet alsnog sterkhouder komende weken missen

Union klopte afgelopen weekend Zulte Waregem met 2-0 en pakte zo nog eens een deugddoende ...

38
38
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende wending in Genk, knaltransfer Karetsas'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

987
987
“Luis in de pels” – ambitie STVV wringt bij toppers

Sint-Truiden VV blijft vriend en vijand verbazen dit seizoen. De Kanaries, onder leiding van Wouter ...

178
178
KAA Gent schrikt en spreekt Ivan Leko resoluut tegen

De vete tussen KAA Gent en Ivan Leko blijft voortduren. De Kroatische oefenmeester kon zegevieren ...

291
291
Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Cercle Brugge. Eerder was Felice Mazzu ...

161
161
Topclubs vrezen: "We gaan voluit voor PO 1"

STVV is veruit dé verrassing van het seizoen in de Jupiler Pro League. Een lichtpunt in een ...

182
182
Anderlecht krijgt extra 'genialiteit': weldra basisplaats?

Bij RSC Anderlecht draait het dezer dagen blijkbaar enkel om intensiteit, energie en mentaliteit. ...

500
500
Leko scoort geen punten in Gent, wél bij Club: "Dat hoor je waaien"

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Een verdiende zege, maar het was toch vooral de match waar Ivan ...

237
237
'Hoogspanning: verrassende wending in dossier van Hoefkens'

KRC Genk dacht aan Carl Hoefkens als de nieuwe trainer, maar die gaf aan bij NAC Breda te blijven. ...

307
307
Club Brugge lacht tanden bloot, KRC Genk gewaarschuwd

Club Brugge won met 2-1 van AA Gent. Voetballend was het een zeer matige Slag om Vlaanderen. Ook ...

688
688
Sardella dankt Kompany: "Toen hij hier trainer was..."

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Royal Antwerp FC, dat zo wéér niet kon ...

155
155

Meer sportnieuws