'Tielemans en Praet kunnen zeer fraaie ploegmaat krijgen'

door
'Tielemans en Praet kunnen zeer fraaie ploegmaat krijgen'

Leicester City zorgde in 2016 voor dé stunt van de eeuw in de Premier League door vanuit het niets kampioen te worden en ook dit seizoen waren de Foxes weer een aangename verrassing. Voor het stilleggen van de competitie kampeerden ze immers op een fraaie derde plaats in het klassement. Met Youri Tielemans en Dennis Praet hadden daarin ook twee Belgen hun aandeel.


Zij zouden volgend seizoen op het middenveld een zeer grote naam als ploegmaat kunnen krijgen, want Sport meldt dat Leicester zich mengt in de strijd om Philippe Coutinho. De Braziliaan speelt dit seizoen nog op huurbasis voor Bayern München, maar dat zal de aankoopoptie niet lichten. Hij moet in de zomer dus terug naar FC Barcelona, maar daar heeft hij geen toekomst.

Coutinho zou daarom terug naar de Premier League willen en werd de voorbije maanden al aan een pak teams gelinkt. Ook onder meer Manchester United, Chelsea en Tottenham werden immers al genoemd als mogelijke bestemmingen voor de spelmaker.

Is Coutinho realistisch voor Leicester?

Meest recent

Trainersontslag in de maak? Wils reageert op Antwerp-malaise

De malaise bij Antwerp FC blijft duren. Zaterdag speelde de Great Old nochtans een goede eerste ...

64
64
Anderlecht-aanwinst kondigt toptransfer nu al aan

RSC Anderlecht mikte tijdens de voorbije transferperiode nadrukkelijk op jong talent met een ...

104
104
Fundamentele actie Courtois, Belgisch debuut in zege PSV

Een week na de pijnlijke nederlaag in de derby tegen Atlético, heeft Real Madrid de puntjes ...

39
39
Wils in de penarie: fluitconcerten op Bosuil na nieuwe slipper

Stef Wils gaat een penibele interland-periode tegemoet. De coach stond al onder serieuze druk bij ...

191
191
CPL: Jong Gent vernedert Club Nxt, fraaie comeback RWDM

In de Challenger Pro League is dit weekend het reikhalzend uitkijken naar de clash tussen nummers ...

67
67
Woede bij KVM: "Als ik mijn gedacht zeg, kom ik in problemen"

KV Mechelen heeft zaterdagnamiddag een zure nederlaag geleden. Op eigen veld verloren de ...

138
138
"Ik sta perplex" - onbegrip na selectie-keuze Garcia

De Rode Duivels staan volgende week voor de belangrijke WK-kwalificatieduels tegen ...

170
170
Amorim velt duidelijk verdict na United-debuut Lammens

Voor de zevende keer in de geschiedenis van de club, heeft een Belg speelminuten gemaakt bij ...

154
154
Kompany pakt fenomenale 10 op 10, Chelsea klopt Liverpool

Het Bayern München van coach Vincent Kompany valt dit seizoen niet te stoppen. Zaterdag boekte ...

109
109
Verrassing bij Duivels? "Al twee keer in voorselectie"

Bondscoach Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor het eerstvolgende tweeluik van de ...

146
146
Promovendi scoren niet: doelmannen op afspraak in Easi Arena

In de Jupiler Pro League hebben de twee promovendi mekaar zaterdagavond in evenwicht gehouden. La ...

42
42
Dagen Heitinga geteld? Ajax voorkomt totale afgang in 97ste minuut

Slechts enkele dagen na de blamage in de Champions League, is Ajax opnieuw aan een totale afgang ...

54
54
'Antwerp machteloos: topspeler gratis naar exit'

Antwerp FC wist tijdens de voorbije zomermercato een pak miljoenen op te halen aan de verkoop van ...

479
479
Engelse pers unaniem na groot United-debuut Senne Lammens

Vlak voor de interland-break heeft Manchester United de rust binnen de club ietwat doen wederkeren ...

407
407
Union draait knop op Club: "Ver weg van dagelijkse realiteit"

Zondagavond is het zover, dan staat in de Jupiler Pro League dé topaffiche van het moment op ...

258
258
Emilio Ferrera viseert Kompany: "En wat gebeurde er toen?"

Emilio Ferrara is 58 jaar en heeft geen club. De topjaren van hem als coach liggen al vele jaren ...

152
152
Hasi met flinke waarschuwing voor treffen met Standard

Besnik Hasi doet het nog steeds niet goed als coach van RSC Anderlecht. De resultaten zijn sinds ...

166
166
Jong AA Gent geeft Club NXT een stevige pandoering

Club NXT speelde in de Challenger Pro League een Slagje om Vlaanderen tegen Jong AA Gent. ...

159
159
Lammens debuteert foutloos met vlotte zege

Om 16u stonden er slechts twee matchen op het programma in de Premier League. Het waren wel Arsenal ...

102
102
Sterk STVV buigt scheve situatie om bij KV Mechelen

In de Jupiler Pro League mochten KV Mechelen en STVV elkaar partij geven. Beide ploegen waren goed ...

81
81
Mbangula matchwinnaar, Kompany lacht tanden bloot

In de Bundesliga was het uitkijken wat de achtervolgers van Bayern München konden uitrichten. ...

83
83
'Union SG zorgt voor pijnlijke situatie bij Antwerp'

Union SG groeide op een rustige en meer betrouwbare wijze richting Belgische top. Ze sloegen geen ...

331
331
Hasi schrapt optie bij Anderlecht: "Dat zal niet gebeuren"

RSC Anderlecht speelt morgen tegen Standard. Na de povere resultaten een match die ze moéten ...

360
360
Boskamp scherp over Club Brugge-flater: "Hun eigen schuld"

Club Brugge verloor na een matige prestatie met 2-1 van een zeker niet al te indrukwekkend Atalanta. ...

272
272
Tottenham presenteert zich als luis in de pels van topclubs

In de Premier League stond om 13u30 het treffen tussen Leeds United en Tottenham op het programma. ...

28
28

Meer sportnieuws