Custovic: "Ga er vanuit dat slotspeeldag nog gespeeld wordt"

door
Custovic:

In het beste geval komt er deze week nog duidelijkheid over de voortzetting van de Jupiler Pro League, al is die kans eerder klein. In ieder geval zal de Pro League opnieuw een videoconferentie met alle profclubs houden. Maar de meningen tussen de betrokkenen blijven bijzonder verdeeld.


Vrijdag nog verstuurden 17 van de 24 profclubs een open brief waarin werd opgeroepen om een streep te trekken onder de competitie. De meeste topploegen zijn echter tegen. Zij willen dat minstens nog de slotspeeldag van de reguliere competitie en de promotiefinale van 1B wordt afgewerkt. En dat lijkt momenteel ook het meest realistische voorstel.

Bij degradatiekandidaat KV Oostende bereidt men zich alvast voor om die slotspeeldag, waarin het tegen Cercle Brugge moet strijden om het behoud, nog af te werken. "We gaan er voorlopig nog altijd van uit dat die laatste match tegen Cercle wordt gespeeld. Ik besef dat de onzekerheid rond het al dan niet stopzetten van de competitie en de toekomst van de club mentaal kunnen wegen, maar we zijn profs en mogen die zaken niet aangrijpen om ons te laten gaan", stelt coach Adan Custovic op de clubwebsite.

Om de spelers fit te houden besloot KVO dan ook beroep te doen op de video-app 'ZOOM'. Zo kunnen bepaalde oefeningen in groep afgewerkt worden. "De fysieke paraatheid moet behouden blijven. Als wordt beslist om de competitie toch nog te hervatten, kunnen we dan meteen met de bal aan de slag zonder al te veel aan de basisfysiek te moeten werken", aldus Custovic.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Denkt u dat de reguliere competitie nog afgewerkt zal worden?

Meest recent

Opstellingen Genk-Zagreb: Hayen kiest vervanger Karetsas

KRC Genk is de laatste overgebleven Belgische ploeg in Europa. De Limburgers hebben na de 1-3-zege ...

0
0
‘Taravel is genadeloos: Anderlecht-speler vernederd’

Jeremy Taravel maakt meteen een hard statement bij Anderlecht. Door Thorgan Hazard als valse negen ...

138
138
Boyata bekent kleur: "Of Vanaken mee zou kunnen bij Atlético?"

Club Brugge is er niet in geslaagd om zich voor het tweede jaar op rij te plaatsen voor de 1/8ste ...

56
56
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

249
249
Forfaitzege voor KV Kortrijk? "Er zijn rare dingen gebeurd"

SK Beveren verzekerde zich vorig weekend al van promotie, er ligt in de Challenger Pro League echter ...

74
74
'Toekomst Courtois gekend: Real neemt ingrijpende beslissing'

Thibaut Courtois toonde zich woensdagavond opnieuw van goudwaarde voor Real Madrid in het Champions ...

172
172
'Bayern ruikt zijn kans: supertransfer terug op tafel'

Bayern München speelde afgelopen weekend tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist ...

182
182
Makelaar klapt uit de biecht: "Antwerp in nieuwe handen"

De ambities zijn noodgedwongen even bijgesteld bij Antwerp, dat nu vooral de playdowns moet zien te ...

326
326
'KRC Genk kan cashen: topscouts massaal in tribune'

KRC Genk hoopt straks tegen Dinamo Zagreb door te stoten naar de achtste finale van de Europa ...

105
105
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

120
120
Club Brugge ruikt jackpot: viertal bij Europese elite

Ondanks de harde cijfers tegen Atlético Madrid mag Club Brugge met opgeheven hoofd ...

261
261
'Hayen hakt knoop door: vervanger Karetsas lekt uit'

KRC Genk blijft straks wellicht over als de enige Belgische vertegenwoordiger op het Europese ...

131
131
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

336
336
'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

485
485
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

396
396
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

48
48
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

125
125
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

110
110
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

104
104
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

68
68
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

65
65
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

80
80
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

255
255
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

290
290
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

368
368

Meer sportnieuws