'Real schuift Jovic aan de kant, Premier League wenkt'

door
'Real schuift Jovic aan de kant, Premier League wenkt'

Real Madrid trok afgelopen zomer de geldbuidel open om Luka Jovic over te nemen van Eintracht Frankfurt. Maar de Serviër kon in zijn eerste maanden bij de Koninklijke allerminst overtuigen. En nu lijkt hij zich helemaal onmogelijk te hebben gemaakt bij de Spaanse grootmacht.


Net zoals de rest van de Madrileense selectie werd Jovic de voorbije dagen in quarantaine geplaatst nadat een spelers van de basketbal-afdeling positief had getest op het coronavirus. De spits besloot echter naar zijn thuisland Servië af te reizen, waar hij naar verluidt ook toestemming voor had van Real.

Maar ter plaatse bleek dat Jovic zich niet bepaald aan de regels hield: zo werd hij betrapt terwijl hij een feestje bouwde ter ere van de verjaardag van zijn vriendin. Dat leverde hem een pak kritiek op, onder meer van de Servische eerste minister. En ook bij Real kan men absoluut niet lachen met gedrag van de spits. Volgens The Daily Star is de clubleiding furieus en wil men Jovic in de zomer alweer van de hand doen.

UPDATE 31/03
De kans is groot dat Jovic dus na één seizoen alweer vertrekt uit de Spaanse hoofdstad, volgens Spaanse bronnen is de club alvast nadrukkelijk naar een nieuwe spits op zoek. De oplossing voor de Serviër komt mogelijk uit de Premier League. Zo meldt Metro dat Arsenal FC wel heil ziet in een samenwerking met Jovic. De Gunners dreigen Pierre-Emerick Aubameyang kwijt te spelen en de 22-jarige zou volgens onder meer coach Mikel Arteta een ideale opvolger zijn.

LEES OOK: Spanje spreekt schande: geurtje aan finaleticket Arsenal

🚀

Denkt u dat Jovic volgend seizoen nog bij Real speelt?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

22
22
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

0
0
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

4
4
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

72
72
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

84
84
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

199
199
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

132
132
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

35
35
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

205
205
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

60
60
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

311
311
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

174
174
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

88
88
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

75
75
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

117
117
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

360
360
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

153
153
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

73
73
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

177
177
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

64
64
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

378
378
Conte en Lukaku in gesprek: details lekken uit

Romelu Lukaku is terug bij Napoli na zijn revalidatie in België. Hij ging daar meteen een ...

248
248
'Onrust bij Genk: drie spelers willen weg?'

Bij Racing Genk gaat er in de zomer wel het een en ander gebeuren. De Limburgers zullen ongetwijfeld ...

786
786
Trossard krijgt lof: Engelse media onder de indruk

Arsenal trekt naar de finale van de Champions League na de zege tegen Atlético Madrid. ...

159
159
Gert Verheyen overvallen door emoties na onverwacht nieuws

Een onverwacht moment rond Gert Verheyen heeft voor heel wat beroering gezorgd bij supporters. ...

431
431

Meer sportnieuws