Demarche bij AA Gent-voorzitter De Witte: 'Volgend jaar met 18'

door
 Demarche bij AA Gent-voorzitter De Witte: 'Volgend jaar met 18'

De voorbije dagen rommelde het serieus in de Pro League, want de clubs raken het er maar niet over eens hoe ze de rest van de competitie moeten afwerken gezien de maatregelen tegen het coronavirus. De K11 pleiten ervoor het seizoen nu al stop te zetten, maar een aantal andere clubs wil nog proberen om verder te spelen als de maatregelen versoepeld worden.

Ook AA Gent neemt nu een standpunt in. "Onze voorkeur gaat uit naar het eventueel afwerken van de 30ste en laatste speeldag van de reguliere competitie. Áls dat mogelijk is met de gezondheidsmaatregelen. Maar daar twijfel ik eerlijk gezegd aan. Als het niet lukt om de laatste speeldag af te werken, dan liever een stopzetting", verklaart voorzitter Ivan De Witte aan Het Laatste Nieuws. "Ik vind het heel prematuur om nu nog over play-offs te gaan spreken."

UPDATE 31/03

Ivan De Witte zei dus vorig weekend dat hij en AA Gent graag de laatste speeldag nog willen afwerken. Dat is best verbazend, want enkele dagen ervoor was hij nog een heel andere mening toegedaan, zo lijkt Stephan Keygnaert van Het Laatste Nieuws aan te geven. Vorige week dinsdag zou 'iemand die zaterdag plots pleitte om de slotspeeldag af te werken' namelijk aan de telefoon hebben gepleit voor een onmiddellijke stopzetting van de competitie. Als voornaamste reden haalde hij aan dat de spelers onmogelijk zouden kunnen gemotiveerd geraken voor die laatste speeldag. De Witte concludeerde dan ook dat er volgend seizoen met 18 zal moeten worden gespeeld.  

LEES OOK: De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

Zou hij de laatste speeldag willen spelen, denk je?

Meest recent

Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

9
9
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

39
39
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

13
13
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

19
19
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

57
57
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

55
55
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

138
138
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

88
88
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

110
110
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

70
70
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

518
518
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

41
41
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

269
269
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

26
26
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

89
89
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

39
39
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

89
89
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

79
79
Bayern kijkt naar Kompany na ‘minicrisis’: coach reageert gevat

Vincent Kompany weet wat hij dit weekend moet doen met Bayern: winnen. Na de 1 op 6 staat er druk op ...

57
57
'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

483
483
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

122
122
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

73
73
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

247
247
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

166
166
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

64
64

Meer sportnieuws