Demarche bij AA Gent-voorzitter De Witte: 'Volgend jaar met 18'

905 stemmen
 Demarche bij AA Gent-voorzitter De Witte: 'Volgend jaar met 18'

De voorbije dagen rommelde het serieus in de Pro League, want de clubs raken het er maar niet over eens hoe ze de rest van de competitie moeten afwerken gezien de maatregelen tegen het coronavirus. De K11 pleiten ervoor het seizoen nu al stop te zetten, maar een aantal andere clubs wil nog proberen om verder te spelen als de maatregelen versoepeld worden.

Ook AA Gent neemt nu een standpunt in. "Onze voorkeur gaat uit naar het eventueel afwerken van de 30ste en laatste speeldag van de reguliere competitie. Áls dat mogelijk is met de gezondheidsmaatregelen. Maar daar twijfel ik eerlijk gezegd aan. Als het niet lukt om de laatste speeldag af te werken, dan liever een stopzetting", verklaart voorzitter Ivan De Witte aan Het Laatste Nieuws. "Ik vind het heel prematuur om nu nog over play-offs te gaan spreken."

UPDATE 31/03

Ivan De Witte zei dus vorig weekend dat hij en AA Gent graag de laatste speeldag nog willen afwerken. Dat is best verbazend, want enkele dagen ervoor was hij nog een heel andere mening toegedaan, zo lijkt Stephan Keygnaert van Het Laatste Nieuws aan te geven. Vorige week dinsdag zou 'iemand die zaterdag plots pleitte om de slotspeeldag af te werken' namelijk aan de telefoon hebben gepleit voor een onmiddellijke stopzetting van de competitie. Als voornaamste reden haalde hij aan dat de spelers onmogelijk zouden kunnen gemotiveerd geraken voor die laatste speeldag. De Witte concludeerde dan ook dat er volgend seizoen met 18 zal moeten worden gespeeld.  

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Zou hij de laatste speeldag willen spelen, denk je?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

28
28
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

22
22
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

139
139
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

113
113
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

34
34
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

317
317
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

132
132
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

410
410
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

54
54
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

105
105
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

41
41
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

311
311
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

666
666
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

495
495
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

145
145
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1066
1066
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

174
174
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

76
76
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

650
650
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

241
241
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

505
505
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

247
247
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

274
274
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1246
1246
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

630
630

Meer sportnieuws