Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats: "Paarse groetjes"

1381 stemmen
Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats:

De voorbije dagen werd er in de Pro League stevig gekibbeld over hoe het nu verder moet met het verdere verloop van het seizoen in 1A en 1B. Er zal ten vroegste pas in mei weer gevoetbald kunnen worden en wellicht zal de competitie nog langer stilliggen. Anderlecht pleit echter nog voor het afwerken van de play-offs, indien nodig zelfs in juli. Andere clubs willen dan weer dat het seizoen stopgezet wordt.

In het amateurvoetbal werd al besloten om dat te doen, waarbij de huidige klassering als eindstand bevroren wordt. In Gazet van Antwerpen komt Patrick Goots nu met de suggestie om in de profreeksen hetzelfde te doen. De ex-spits van onder meer Antwerp wil dat alle resterende wedstrijden geannuleerd worden en dat de kampioenen aangeduid worden op basis van het huidige klassement.

In 1A zou Club in dat geval dus de titel mogen vieren, maar in 1B zou dat opmerkelijke gevolgen hebben. Beerschot en OH Leuven strijden er als periodekampioenen voor de titel, maar Goots vindt dat Westerlo of Virton als kampioen aangeduid zou moeten worden. Westerlo is immers de leider in het algemene totaalklassement in 1B, met twee punten meer dan Virton. Dat heeft echter wel een wedstrijd minder gespeeld, omdat besloten werd om de nietig verklaarde wedstrijd tegen Beerschot niet meer opnieuw te spelen. Ook zij hadden dus nog een kans om de eerste plaats te pakken in het algemene klassement.

UPDATE 31/03

Patje Goots kwam maandag met toch wel een opvallende uitspraak. Hij zou namelijk Westerlo en Virton willen laten promoveren, en niet Beerschot en OH Leuven. We durven toch te denken dat zijn Antwerp-verleden hier in zijn redenering heeft meegespeeld. Hoe dan ook zijn ze alvast in een verkeerd keelgat geschoten bij Beerschot-coach Hernan Losada. Hij dient de ex-spits van Antwerp dan ook van antwoord via Instagram: “Beste Patje, ik versta jouw logica helemaal niet. Geef me jouw contactgegevens, en ik zal het reglement opsturen. Paarse groetjes.”

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

🚀

Belachelijk van Goots om daar nu mee af te komen, reglement = reglement

Meest recent

Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

8
8
Ongeziene beelden: Kompany compléét los op titelfeest

Bayern München heeft zaterdag zijn laatste competitiewedstrijd van het seizoen afgewerkt. ...

16
16
'Club heeft beet in Bundesliga: nieuwste aanwinst onderweg'

Club Brugge hoopt zich in de komende dagen te verzekeren van zijn 20ste landstitel. Ondertussen is ...

96
96
Kookpunt Anderlecht bereikt: harde kern kondigt actie aan

Na de verloren bekerfinale zal RSC Anderlecht het seizoen andermaal met lege handen afsluiten. Voor ...

240
240
Taravel gooit voorlinie overhoop, één wissel bij KV Mechelen

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een interessant duel op het programma binnen de strijd ...

44
44
WK-selectie Duivels: Garcia laat ideale 'doublure Doku' vallen

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

436
436
TU: 'Trainersbommen Chelsea en Antwerp, tweetal wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Cuypers reageert op niet-selectie WK: MLS trekt grote ogen

Hugo Cuypers werd niet geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia voor het WK in de Verenigde Staten, ...

191
191
Toptransfer bij Union SG? “Vergelijkbaar met Vanaken”

Union SG en Club Brugge nemen het vanavond tegen elkaar op in een rechtstreeks titelduel. Bij de ...

161
161
Chelsea stunt met Xabi Alonso: erg straffe ambities onthuld

Chelsea heeft een vervanger gevonden voor Enzo Maresca. De Londense club stelde op de officiële ...

54
54
Antwerp ontslaat Oosting per direct: vervanger al bekend

Royal Antwerp FC zit in desastreuze vorm. The Great Old is volledig uitgeteld in de Europe ...

347
347
Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Het is erg spannend in de Europe Play-Offs, maar Westerlo heeft Sporting Charleroi een ferme ...

19
19
Van Gucht verrast met pikante onthulling: Willy Sommers sprakeloos

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor opvallende reacties gezorgd met een bijzonder openhartige ...

172
172
Mourinho breekt stilzwijgen rond Real Madrid

De naam van José Mourinho klinkt steeds luider bij Real Madrid en her en der wordt er al ...

82
82
Club-Union: Vossen, Vormer en Simons zien hetzelfde gebeuren

Club Brugge neemt het vanavond op tegen Union SG. Het lijkt de beslissende match te worden voor de ...

949
949
Taravel verrast gigantisch met opstelling Anderlecht

RSC Anderlecht wil de bekernederlaag doorspoelen met een zege in eigen huis tegen KV Mechelen. Dat ...

752
752
'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

AA Gent kent een degelijk seizoen, maar ook geen hoogstaand. De Buffalo's hopen de komende jaren ...

261
261
Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Er is enorme ophef ontstaan in Nederland rond de soap binnen de nationale ploeg van Curaçao, ...

39
39
Romelu Lukaku naar Anderlecht: nu of nooit?

Romelu Lukaku werd afgelopen week 33 jaar. ‘Big Rom’ zit in een moeilijke fase in zijn ...

407
407
‘Wilmots ontploft na transferzet Anderlecht’

Anderlecht zit in een transferslag die snel oplaait. De concurrentie, waaronder Standard, springt ...

396
396
Anderlecht en STVV krijgen bijzonder goed nieuws

RSC Anderlecht hoopt zijn Europees ticket zo snel mogelijk te bemachtigen, STVV heeft dat al beet. ...

553
553
Club Brugge weigerde: "Heb Burgess nog aangeraden bij hen"

Club Brugge speelt vanavond de topper in eigen huis tegen Union SG. Een beslissende match voor de ...

392
392
Anderlecht aan zet: Sibierski krijgt gouden transfertips

Er worden stevige analyses gemaakt na de bekernederlaag van RSC Anderlecht. Sportief directeur ...

443
443
Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

56
56
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

189
189

Meer sportnieuws