Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats: "Paarse groetjes"

1381 stemmen
Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats:

De voorbije dagen werd er in de Pro League stevig gekibbeld over hoe het nu verder moet met het verdere verloop van het seizoen in 1A en 1B. Er zal ten vroegste pas in mei weer gevoetbald kunnen worden en wellicht zal de competitie nog langer stilliggen. Anderlecht pleit echter nog voor het afwerken van de play-offs, indien nodig zelfs in juli. Andere clubs willen dan weer dat het seizoen stopgezet wordt.

In het amateurvoetbal werd al besloten om dat te doen, waarbij de huidige klassering als eindstand bevroren wordt. In Gazet van Antwerpen komt Patrick Goots nu met de suggestie om in de profreeksen hetzelfde te doen. De ex-spits van onder meer Antwerp wil dat alle resterende wedstrijden geannuleerd worden en dat de kampioenen aangeduid worden op basis van het huidige klassement.

In 1A zou Club in dat geval dus de titel mogen vieren, maar in 1B zou dat opmerkelijke gevolgen hebben. Beerschot en OH Leuven strijden er als periodekampioenen voor de titel, maar Goots vindt dat Westerlo of Virton als kampioen aangeduid zou moeten worden. Westerlo is immers de leider in het algemene totaalklassement in 1B, met twee punten meer dan Virton. Dat heeft echter wel een wedstrijd minder gespeeld, omdat besloten werd om de nietig verklaarde wedstrijd tegen Beerschot niet meer opnieuw te spelen. Ook zij hadden dus nog een kans om de eerste plaats te pakken in het algemene klassement.

UPDATE 31/03

Patje Goots kwam maandag met toch wel een opvallende uitspraak. Hij zou namelijk Westerlo en Virton willen laten promoveren, en niet Beerschot en OH Leuven. We durven toch te denken dat zijn Antwerp-verleden hier in zijn redenering heeft meegespeeld. Hoe dan ook zijn ze alvast in een verkeerd keelgat geschoten bij Beerschot-coach Hernan Losada. Hij dient de ex-spits van Antwerp dan ook van antwoord via Instagram: “Beste Patje, ik versta jouw logica helemaal niet. Geef me jouw contactgegevens, en ik zal het reglement opsturen. Paarse groetjes.”

LEES OOK: 'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

🚀

Belachelijk van Goots om daar nu mee af te komen, reglement = reglement

Meest recent

Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

8
8
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

20
20
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

231
231
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

38
38
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

222
222
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

32
32
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

64
64
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

117
117
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

237
237
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

70
70
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

771
771
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

203
203
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

272
272
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

422
422
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

87
87
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

525
525
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

108
108
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

282
282
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

155
155
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

87
87
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

294
294
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

31
31
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

88
88
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

71
71

Meer sportnieuws