Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats: "Paarse groetjes"

door
Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats:

De voorbije dagen werd er in de Pro League stevig gekibbeld over hoe het nu verder moet met het verdere verloop van het seizoen in 1A en 1B. Er zal ten vroegste pas in mei weer gevoetbald kunnen worden en wellicht zal de competitie nog langer stilliggen. Anderlecht pleit echter nog voor het afwerken van de play-offs, indien nodig zelfs in juli. Andere clubs willen dan weer dat het seizoen stopgezet wordt.

In het amateurvoetbal werd al besloten om dat te doen, waarbij de huidige klassering als eindstand bevroren wordt. In Gazet van Antwerpen komt Patrick Goots nu met de suggestie om in de profreeksen hetzelfde te doen. De ex-spits van onder meer Antwerp wil dat alle resterende wedstrijden geannuleerd worden en dat de kampioenen aangeduid worden op basis van het huidige klassement.

In 1A zou Club in dat geval dus de titel mogen vieren, maar in 1B zou dat opmerkelijke gevolgen hebben. Beerschot en OH Leuven strijden er als periodekampioenen voor de titel, maar Goots vindt dat Westerlo of Virton als kampioen aangeduid zou moeten worden. Westerlo is immers de leider in het algemene totaalklassement in 1B, met twee punten meer dan Virton. Dat heeft echter wel een wedstrijd minder gespeeld, omdat besloten werd om de nietig verklaarde wedstrijd tegen Beerschot niet meer opnieuw te spelen. Ook zij hadden dus nog een kans om de eerste plaats te pakken in het algemene klassement.

UPDATE 31/03

Patje Goots kwam maandag met toch wel een opvallende uitspraak. Hij zou namelijk Westerlo en Virton willen laten promoveren, en niet Beerschot en OH Leuven. We durven toch te denken dat zijn Antwerp-verleden hier in zijn redenering heeft meegespeeld. Hoe dan ook zijn ze alvast in een verkeerd keelgat geschoten bij Beerschot-coach Hernan Losada. Hij dient de ex-spits van Antwerp dan ook van antwoord via Instagram: “Beste Patje, ik versta jouw logica helemaal niet. Geef me jouw contactgegevens, en ik zal het reglement opsturen. Paarse groetjes.”

LEES OOK: ‘Beerschot gaat hard: drie keer prijs op wintermercato’

Belachelijk van Goots om daar nu mee af te komen, reglement = reglement

Meest recent

Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

13
13
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

127
127
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

131
131
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

160
160
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

423
423
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

75
75
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

208
208
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

319
319
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

88
88
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

277
277
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

214
214
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

471
471
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

287
287
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

401
401
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

353
353
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

306
306
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

57
57
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

265
265
El Ouahdi legt zich neer bij enorme teleurstelling

Zakaria El Ouahdi is één van de beste backs van de Belgische competitie, al dan niet ...

499
499
Guardiola achterna? Kompany schuift historische kans opzij

Vincent Kompany kan met Bayern München geschiedenis schrijven. De Belgische oefenmeester kan ...

125
125
‘Klopp weer T1? Europese grootmacht overtuigt Duitser’

Zien we Jurgen Klopp binennkort weer aan de zijlijn als hoofdtrainer? Momenteel is de Duitser de ...

215
215
‘Westerlo vindt opvolger Rommens: harde gesprekken’

Westerlo is op de wintermercato naarstig op zoek naar een nieuwe linksachter. Afgelopen zomer zagen ...

61
61
Michèle Lacroix steelt de show en betovert Engeland

Kevin De Bruyne was de verrassingsgast op het Gala van de Gouden Schoen afgelopen zondag. De Rode ...

131
131
‘Wout Faes pakt vliegtuig richting nieuwe topclub’

Wout Faes krijgt bij de Rode Duivels vaak kritiek, maar in clubverband staat de verdediger op een ...

184
184
Club en Standard geviseerd: Cornelis roept straffe taal

De Croky Cup staat weer op het programma en Sporting Charleroi neemt het op tegen Club Brugge. Na ...

339
339

Meer sportnieuws