Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats: "Paarse groetjes"

door
Losada zet Patje Goots flink op zijn plaats:

De voorbije dagen werd er in de Pro League stevig gekibbeld over hoe het nu verder moet met het verdere verloop van het seizoen in 1A en 1B. Er zal ten vroegste pas in mei weer gevoetbald kunnen worden en wellicht zal de competitie nog langer stilliggen. Anderlecht pleit echter nog voor het afwerken van de play-offs, indien nodig zelfs in juli. Andere clubs willen dan weer dat het seizoen stopgezet wordt.

In het amateurvoetbal werd al besloten om dat te doen, waarbij de huidige klassering als eindstand bevroren wordt. In Gazet van Antwerpen komt Patrick Goots nu met de suggestie om in de profreeksen hetzelfde te doen. De ex-spits van onder meer Antwerp wil dat alle resterende wedstrijden geannuleerd worden en dat de kampioenen aangeduid worden op basis van het huidige klassement.

In 1A zou Club in dat geval dus de titel mogen vieren, maar in 1B zou dat opmerkelijke gevolgen hebben. Beerschot en OH Leuven strijden er als periodekampioenen voor de titel, maar Goots vindt dat Westerlo of Virton als kampioen aangeduid zou moeten worden. Westerlo is immers de leider in het algemene totaalklassement in 1B, met twee punten meer dan Virton. Dat heeft echter wel een wedstrijd minder gespeeld, omdat besloten werd om de nietig verklaarde wedstrijd tegen Beerschot niet meer opnieuw te spelen. Ook zij hadden dus nog een kans om de eerste plaats te pakken in het algemene klassement.

UPDATE 31/03

Patje Goots kwam maandag met toch wel een opvallende uitspraak. Hij zou namelijk Westerlo en Virton willen laten promoveren, en niet Beerschot en OH Leuven. We durven toch te denken dat zijn Antwerp-verleden hier in zijn redenering heeft meegespeeld. Hoe dan ook zijn ze alvast in een verkeerd keelgat geschoten bij Beerschot-coach Hernan Losada. Hij dient de ex-spits van Antwerp dan ook van antwoord via Instagram: “Beste Patje, ik versta jouw logica helemaal niet. Geef me jouw contactgegevens, en ik zal het reglement opsturen. Paarse groetjes.”

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

🚀

Belachelijk van Goots om daar nu mee af te komen, reglement = reglement

Meest recent

Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

51
51
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

139
139
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

88
88
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

146
146
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

152
152
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

190
190
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

369
369
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

359
359
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

261
261
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

198
198
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

97
97
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

218
218
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

71
71
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

56
56
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

187
187
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

51
51
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

150
150
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

360
360
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

53
53
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

520
520
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

106
106
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

237
237
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

115
115
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

514
514
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

174
174

Meer sportnieuws