'Vriendschap met Hazard moet Real knaltransfer opleveren'

door
'Vriendschap met Hazard moet Real knaltransfer opleveren'

Real Madrid spendeerde afgelopen zomer al de nodige miljoenen aan nieuw spelersmateriaal, maar de prestaties tijdens de voorbije maanden bleven redelijk wisselvallig. De Koninklijke denkt dan ook al opnieuw aan versterking. En daarbij geldt Kylian Mbappé nog steeds als de natte droom van onder meer preses Florentino Pérez en coach Zinedine Zidane.


Om de wereldkampioen over te nemen van Paris Saint-Germain zal wel een smak geld nodig zijn. Maar Real zou een plannetje hebben. Het huidige contract van Mbappé loopt tot 2022. Indien hij niet verlengd zal PSG komende zomer dus genoodzaakt zijn om mee te werken aan een transfer om te voorkomen dat hij een jaar later gratis de deur uitwandelt. Aan dat scenario is wel één voorwaarde verbonden: de aanvaller mag geen contractverlenging ondertekenen in het Parc des Princes.

En omdat te voorkomen, rekent Real onder meer op Eden Hazard. Dat de Rode Duivel het goed kan vinden met de Fransman is al langer bekend. Maar blijkbaar zou hun relatie de voorbije maanden steeds beter geworden zijn. Zo meldt het Spaanse ABC dat de twee in de afgelopen weken regelmatig telefonisch contact hadden toen Hazard na zijn operatie moest rusten.

Tijdens die gesprekken zouden ze ook regelmatig gelachen hebben over dat ze goed zouden samenpassen in één ploeg. Die wens zouden beide spelers echter ook effectief koesteren. Bovengenoemd medium heeft het dan ook over een 'gevaarlijke vriendschap', vooral dan naar PSG toe. De kans om samen te spelen met zijn goede vriend Hazard is immers nog een belangrijk element dat Mbappé van een contractverlenging kan weerhouden.

LEES OOK: Hazard stil van wat er op WK voor Clubs gebeurde

🔥 Populair bij onze lezers

‘Grealish-transfer slaat in als bom in Premier League’
‘Grealish-transfer slaat in als bom in Premier League’

Welke speler zou u het liefst in uw ploeg hebben?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

257
257
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

708
708
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

515
515
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1191
1191
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

779
779
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws