'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

door
'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

Er heerst nog heel wat onduidelijkheid over de voorzetting van het huidige seizoen, maar ondertussen moeten de eersteklassers stilaan ook beginnen met de voorbereidingen op de komende jaargang. Om transfers af te ronden is het misschien nog iets te vroeg. Maar het is wel een ideaal moment om contractopties te lichten.


Heel wat ploegen zullen zich wat dat betreft zelfs moeten haasten, dinsdag is immers de laatste dag om opties tot het verlengen van contracten te lichten. Voor aankoopopties in huurovereenkomsten loopt de termijn nog iets langer, maar ook wat dat betreft zullen de clubs stilaan knopen moeten doorhakken. Bij KRC Genk werd dat maandag alvast gedaan bij Junya Ito. De Japanse aanvaller werd na zijn huurbeurt ook definitief overgenomen en tekende voor drie seizoenen.

Maar de Limburgers zullen nog twee knopen moeten doorhakken, want ook Thomas Didillon en Eboue Kouassi hebben een aankoopoptie in hun overeenkomst staan. Die eerste gaf vorige week nog aan dat hij graag wil blijven, maar Genk dreigt volgend seizoen met een overaanbod aan doelmannen te komen zitten. Het wordt dus afwachten voor de Fransman, al zou de aankoopoptie behoorlijk laag liggen.

Kouassi werd afgelopen winter dan weer gehuurd van Celtic. Hij liet zich opmerken met enkele smerige overtredingen, maar maakte ook indruk met zijn fysiek vermogen. Jammer genoeg kon hij maar enkele wedstrijden in actie komen, in principe te weinig om helemaal te overtuigen. Op basis wat hij tot dusver liet zien lijkt een permanente transfer moeilijk te worden.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Wie zou u zeker definitief binnenhalen?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

2
2
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

45
45
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

43
43
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

58
58
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

140
140
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

46
46
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

32
32
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

126
126
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

255
255
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

71
71
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

38
38
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

167
167
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

231
231
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

184
184
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

336
336
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

573
573
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

213
213
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

289
289
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

412
412
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

127
127

Meer sportnieuws