'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

door
'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

Er heerst nog heel wat onduidelijkheid over de voorzetting van het huidige seizoen, maar ondertussen moeten de eersteklassers stilaan ook beginnen met de voorbereidingen op de komende jaargang. Om transfers af te ronden is het misschien nog iets te vroeg. Maar het is wel een ideaal moment om contractopties te lichten.


Heel wat ploegen zullen zich wat dat betreft zelfs moeten haasten, dinsdag is immers de laatste dag om opties tot het verlengen van contracten te lichten. Voor aankoopopties in huurovereenkomsten loopt de termijn nog iets langer, maar ook wat dat betreft zullen de clubs stilaan knopen moeten doorhakken. Bij KRC Genk werd dat maandag alvast gedaan bij Junya Ito. De Japanse aanvaller werd na zijn huurbeurt ook definitief overgenomen en tekende voor drie seizoenen.

Maar de Limburgers zullen nog twee knopen moeten doorhakken, want ook Thomas Didillon en Eboue Kouassi hebben een aankoopoptie in hun overeenkomst staan. Die eerste gaf vorige week nog aan dat hij graag wil blijven, maar Genk dreigt volgend seizoen met een overaanbod aan doelmannen te komen zitten. Het wordt dus afwachten voor de Fransman, al zou de aankoopoptie behoorlijk laag liggen.

Kouassi werd afgelopen winter dan weer gehuurd van Celtic. Hij liet zich opmerken met enkele smerige overtredingen, maar maakte ook indruk met zijn fysiek vermogen. Jammer genoeg kon hij maar enkele wedstrijden in actie komen, in principe te weinig om helemaal te overtuigen. Op basis wat hij tot dusver liet zien lijkt een permanente transfer moeilijk te worden.

LEES OOK: 'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Wie zou u zeker definitief binnenhalen?

Meest recent

'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

9
9
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

24
24
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

37
37
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

203
203
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

110
110
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

186
186
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

64
64
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

224
224
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

18
18
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

390
390
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

167
167
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

59
59
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

495
495
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

103
103
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

106
106
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

59
59
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

226
226
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

139
139
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

111
111
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

22
22
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

35
35
Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

174
174
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

82
82

Meer sportnieuws