'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

door
'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

Er heerst nog heel wat onduidelijkheid over de voorzetting van het huidige seizoen, maar ondertussen moeten de eersteklassers stilaan ook beginnen met de voorbereidingen op de komende jaargang. Om transfers af te ronden is het misschien nog iets te vroeg. Maar het is wel een ideaal moment om contractopties te lichten.


Heel wat ploegen zullen zich wat dat betreft zelfs moeten haasten, dinsdag is immers de laatste dag om opties tot het verlengen van contracten te lichten. Voor aankoopopties in huurovereenkomsten loopt de termijn nog iets langer, maar ook wat dat betreft zullen de clubs stilaan knopen moeten doorhakken. Bij KRC Genk werd dat maandag alvast gedaan bij Junya Ito. De Japanse aanvaller werd na zijn huurbeurt ook definitief overgenomen en tekende voor drie seizoenen.

Maar de Limburgers zullen nog twee knopen moeten doorhakken, want ook Thomas Didillon en Eboue Kouassi hebben een aankoopoptie in hun overeenkomst staan. Die eerste gaf vorige week nog aan dat hij graag wil blijven, maar Genk dreigt volgend seizoen met een overaanbod aan doelmannen te komen zitten. Het wordt dus afwachten voor de Fransman, al zou de aankoopoptie behoorlijk laag liggen.

Kouassi werd afgelopen winter dan weer gehuurd van Celtic. Hij liet zich opmerken met enkele smerige overtredingen, maar maakte ook indruk met zijn fysiek vermogen. Jammer genoeg kon hij maar enkele wedstrijden in actie komen, in principe te weinig om helemaal te overtuigen. Op basis wat hij tot dusver liet zien lijkt een permanente transfer moeilijk te worden.

LEES OOK: Hayen waarschuwt: "Kan anders fataal zijn"

Wie zou u zeker definitief binnenhalen?

Meest recent

'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

0
0
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

74
74
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

165
165
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

123
123
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

150
150
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

426
426
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

271
271
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

67
67
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

177
177
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

183
183
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

119
119
Charleroi bestolen? "Als Titraoui daar geel krijgt, dan..."

Charleroi droomde van een eerste bekerfinale sinds 1993, maar is er uiteindelijk niet in geslaagd om ...

101
101
'Anderlecht heeft beet: Tomasson nieuwe coach'

RSC Anderlecht staat op het punt om een nieuwe trainer aan te trekken. De Brusselaars zouden volgens ...

473
473
Radzinski fileert Anderlecht genadeloos

Thomasz Radzinski maakte 25 jaar geleden nog gouden tijden mee met RSC Anderlecht. Titels, de ...

179
179
Gheysens ziet gigantische ommekeer bij Antwerp

Royal Antwerp FC maakte de afgelopen jaren stevig verlies. De club heeft zijn jaarrekening ...

292
292
‘Anderlecht beeft: Tomasson duwt meteen richting drama’

Anderlecht zoekt koortsachtig naar een opvolger voor Besnik Hasi, en plots duikt een opvallende naam ...

367
367
Alles of niets: zo starten Antwerp en Anderlecht

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC maken vanavond onderling uit wie van de twee Union SG zal ...

208
208
‘Anderlecht breekt alle regels: JPL-coachdeal ontploft’

Anderlecht wilde deze keer géén coach wegkapen en vooral geen afkoopsom betalen. Maar ...

194
194
Anderlecht zet mes in de kern: rollen er 8 koppen?

RSC Anderlecht gaat komende zomer weer aan de bak moeten. Maar is er ook een héél ...

402
402
Union SG gaat voor droomseizoen: "Dé ambitie!"

Union SG blijft een bijzonder straffe ploeg. Ze plaatsten zich ten koste van Sporting Charleroi voor ...

50
50
Cruijff verdedigt omstreden Ajax-beslissing

Ajax zorgde voor een enorme verrassing door Oscar Garcia aan te stellen als nieuwe trainer van Jong ...

20
20
'Anderlecht raast door: deal met Antwerp nakende'

Bij RSC Anderlecht is het bestuur heel erg bezig met het invullen van cruciale posities. De ...

658
658
'Witte rook: Anderlecht heeft grote naam als coach bijna beet'

RSC Anderlecht gaat eerstdaags wellicht een nieuwe trainer voorstellen. De Brusselaars zijn volop ...

747
747
'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

382
382

Meer sportnieuws