'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

door
'Genk staat voor twee lastige transferbeslissingen'

Er heerst nog heel wat onduidelijkheid over de voorzetting van het huidige seizoen, maar ondertussen moeten de eersteklassers stilaan ook beginnen met de voorbereidingen op de komende jaargang. Om transfers af te ronden is het misschien nog iets te vroeg. Maar het is wel een ideaal moment om contractopties te lichten.


Heel wat ploegen zullen zich wat dat betreft zelfs moeten haasten, dinsdag is immers de laatste dag om opties tot het verlengen van contracten te lichten. Voor aankoopopties in huurovereenkomsten loopt de termijn nog iets langer, maar ook wat dat betreft zullen de clubs stilaan knopen moeten doorhakken. Bij KRC Genk werd dat maandag alvast gedaan bij Junya Ito. De Japanse aanvaller werd na zijn huurbeurt ook definitief overgenomen en tekende voor drie seizoenen.

Maar de Limburgers zullen nog twee knopen moeten doorhakken, want ook Thomas Didillon en Eboue Kouassi hebben een aankoopoptie in hun overeenkomst staan. Die eerste gaf vorige week nog aan dat hij graag wil blijven, maar Genk dreigt volgend seizoen met een overaanbod aan doelmannen te komen zitten. Het wordt dus afwachten voor de Fransman, al zou de aankoopoptie behoorlijk laag liggen.

Kouassi werd afgelopen winter dan weer gehuurd van Celtic. Hij liet zich opmerken met enkele smerige overtredingen, maar maakte ook indruk met zijn fysiek vermogen. Jammer genoeg kon hij maar enkele wedstrijden in actie komen, in principe te weinig om helemaal te overtuigen. Op basis wat hij tot dusver liet zien lijkt een permanente transfer moeilijk te worden.

LEES OOK: Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

Wie zou u zeker definitief binnenhalen?

Meest recent

Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

0
0
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

96
96
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

43
43
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

78
78
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

23
23
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

46
46
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

93
93
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

101
101
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

199
199
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

181
181
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

34
34
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

45
45
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

260
260
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

82
82
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

42
42
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

113
113
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

168
168
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

40
40
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

113
113
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

145
145
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

153
153
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

198
198
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

599
599

Meer sportnieuws