Barça-preses na uitlatingen Messi: "Ik weet niet om wie het gaat"

door
Barça-preses na uitlatingen Messi:

Ook in Spanje is de coronacrisis onderwerp nummer één, en bij FC Barcelona is de onrust nóg groter geworden. Sterspeler Lionel Messi beschuldigde de clubleiding van het lekken van de gesprekken over het inleveren van salarissen. 


Messi bevestigde maandag dat de spelersgroep voorlopig zeventig procent inlevert om de club en andere medewerkers tegemoet te komen. Tegelijkertijd sneerde de Argentijn naar de clubleiding. Onterecht, zo meent clubpresident Josep Maria Bartomeu. "Ik heb het meegekregen, maar ik kan niet controleren wie er allemaal praat. Ik weet niet om wie het gaat", vertelt hij aan El Mundo Deportivo.

"Uiteindelijk hebben we slechts met de vier captains, de CEO en ikzelf om tafel gezeten. Maar de spelers hebben niet gelekt, ik heb niet gelekt en Òscar Grau (CEO, red.) ook niet. We zijn het achter de schermen eens geworden", zo meent Bartomeu, die bevestigde dat Messi het voortouw nam. "Hij vertelde me dat deze maatregel er moest komen."

Daar voegt de Barça-preses aan toe: "Afgerond gaat het om netto zo'n veertien miljoen euro aan salaris per maand van het eerste team. Ik wilde dat we tot een akkoord zouden komen en dat we het niet moesten opleggen. Dat zou het beste zijn voor Barcelona en hun toewijding aantonen. We hebben het bereikt zoals ik wilde. Het is niet opgelegd."

LEES OOK: ‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

🚀

Speelt Messi volgend seizoen nog voor Barcelona?

Meest recent

Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

6
6
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

10
10
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

68
68
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

49
49
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

83
83
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

34
34
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

184
184
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

195
195
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

162
162
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

329
329
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

260
260
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

128
128
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

149
149
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

172
172
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

382
382
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

213
213
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

129
129
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

151
151
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

118
118
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

195
195
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

65
65
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

133
133
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

402
402
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

162
162
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

235
235

Meer sportnieuws