Genk laat spelers terug naar thuisland vertrekken

door
Genk laat spelers terug naar thuisland vertrekken

Een van de vele maatregelen om de verspreiding van het coronavirus in te dijken, is het beperken van de mogelijkheden om te reizen. Ook de Belgische clubs houden hun spelers dus liefst in de buurt, al is dat voor Anderlecht intussen al lang geen prioriteit meer. KRC Genk volgt nu dat voorbeeld.


Volgens Het Laatste Nieuws hebben de Limburgers hun buitenlandse spelers namelijk de toestemming gegeven om terug te keren naar hun thuisland. Onder meer de Scandinavische clan van Joakim Maehle, Mats Daehli en Benjamin Nygren zal volgens het dagblad zo weldra het voorbeeld volgen van de in Noorwegen revaliderende Kristian Thorstvedt. Ook Neto Borges (Brazilië), Joseph Paintsil (Ghana) en Paul Onuachu (Nigeria) stappen allicht binnenkort op het vliegtuig huiswaarts.

Een heleboel andere spelers, waaronder Jere Uronen, Patrik Hrosovsky, Stephen Odey en de doelmannen Thomas Didillon en Danny Vukovic blijven naar verluidt dan weer in ons land. Voor Eboue Kouassi (Ivorianen) en de Colombianan Jhon Lucumi en Carlos Cuesta, die niet terug naar hun thuisland kunnen, worden de opties nog bekeken. Hoewel alle vertrekkers nauw opgevolgd zullen worden, lijkt ook de uittredend landskampioen stilaan de hoop op een hervatting dus op te geven.

LEES OOK: Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

Slim om spelers naar huis te laten gaan?

Meest recent

Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

42
42
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

69
69
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

283
283
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

337
337
Charai maakt brandhout van zijn team: "Echt slecht"

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

23
23
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

288
288
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

99
99
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

92
92
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

186
186
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

92
92
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

53
53
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

222
222
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

126
126
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

176
176
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

235
235
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

329
329
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

18
18
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

425
425
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

57
57
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

202
202
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

329
329
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

69
69
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

212
212
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

271
271
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

148
148

Meer sportnieuws