'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

306 stemmen
'KV Kortrijk haalt middenvelder wellicht op bij KV Oostende'

KV Oostende staat voor enkele belangrijke weken. De club hoopt de overname door het Amerikaanse PMG alsnog rond te krijgen en zo de licentiecommissie te kunnen overtuigen. Maar één ding staat nu al vast: de kern van KVO zal er volgend seizoen helemaal anders uitzien.


Sowieso neemt de Kustploeg al afscheid van Faes, die in de winter al verkocht werd aan Stade Reims en toen meteen werd terug gehuurd. Daarnaast zijn er volgens de krant Het Laatste Nieuws nog een zestiental (!) spelers die kunnen beschikken. Zo lopen de contracten van Lombaerts, Sané, Ndenbe en Jonckheere af, de kans dat het tot een verlenging komt is klein. Huurlingen Sanneh, Verstraete, Palaversa, Sylla, Niane en Sagna keren dan weer terug naar hun respectievelijke moederclubs.

Volgens HLN zal de club ook geen enkele optie lichten in de desbetreffende contracten. Op die manier vertrekken ook nog eens Neto, Vargas, Dutoit, Milovic, Özkan en Akpala. De sportieve staf zal zijn handen dus meer dan vol hebben tijdens de komende maanden. Indien de overname rond komt, zou PMG de kern wel flink willen vernieuwen.

UPDATE 30/03

Het zit er al een tijdje aan te komen, maar het staat zo goed als vast: Michiel Jonckheere maakt zo goed als zeker de overstap naar KV Kortrijk. De middenvelder is einde contract bij KV Oostende en maakt dus gratis de overstap naar het Guldensporenstadion. Dat weet Het Laatste Nieuws.

Jonckheere speelde in het verleden ook voor Zulte Waregem en Club Brugge.

LEES OOK: 'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

Goede aanwinst voor Kortrijk?

Meest recent

‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

8
8
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

7
7
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

14
14
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

121
121
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

86
86
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

62
62
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

75
75
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

119
119
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

359
359
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

120
120
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

118
118
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

172
172
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

213
213
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

215
215
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

67
67
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

169
169
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

295
295
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

404
404
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

85
85
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

545
545
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

82
82
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

467
467
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

659
659
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

259
259
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

312
312

Meer sportnieuws