'Coucke twijfelde aan Kompany, Verschueren is vertrouwen kwijt'

door
'Coucke twijfelde aan Kompany, Verschueren is vertrouwen kwijt'

Marc Coucke is er een boeltje van aan het maken bij RSC Anderlecht. In de zomer leek RSCA eindelijk een visie en structuur te hebben waarmee het jaren verder kon, maar de ongeduldige voorzitter besliste om in januari nog maar eens alles te veranderen.

Michael Verschueren werd gedegradeerd. Nochtans zorgde hij ervoor dat RSCA winst maakte op de transfermarkt en de club deed eigenlijk best goede transfers. RSCA heeft een ploeg die sterker is dan vorig jaar, maar blessures gooiden roet in het eten. Wiens fout dat is laten we in het midden. Het Laatste Nieuws weet dat Coucke Verschueren een mes in de rug stak. Op winterstage zat hij nog dagelijks samen met Verschueren, maar deelde hem niet mee dat Karel Van Eetvelt en Wouter Vandenhaute enkele dagen later zouden komen. Verschueren zou het vertrouwen in Coucke helemaal kwijt zijn, maar hij is een echte clubman en daarom zorgt hij niet voor onrust.

De krant weet dat Coucke ook al het project van Kompany als eerste in twijfel trok. Daarom kwam Frank Vercauteren, wat wél een goede beslissing was. Kompany zag dat ook in. Toch kreeg 'Vince the Prince' al wat minder macht door de komst van Van Eetvelt, Vandenhaute en Peter Verbeke. Wat als zij binnen 6 maanden RSCA niet op punt hebben kunnen zetten? Nog maar eens veranderen?

Coucke weet maar al te goed dat hij Verschueren en Kompany niet kan ontslaan, anders zit zijn tijd erop bij RSCA. De fans viseerden hem al en tijdens de 7-0-zege tegen Zulte Waregem riep al een deel om zijn ontslag. Het zullen er enkel meer geworden zijn na het ontslag van Zetterberg, ook al kwam dat er door Van Eetvelt. Verschueren en Kompany zijn geliefd bij de aanhang, die zien dat beiden begaan zijn met RSCA. Dat gevoel hebben ze niet met Coucke. 

LEES OOK: Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

Gaat het nog lukken met Coucke als voorzitter van Anderlecht?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

29
29
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

19
19
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

55
55
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

89
89
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

274
274
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

269
269
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

179
179
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

207
207
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

189
189
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

112
112
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

123
123
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

60
60
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

175
175
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

446
446
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

382
382
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

140
140
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

430
430
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

815
815
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

235
235
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

179
179
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

434
434
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws