'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

door
'Vertonghen in de running voor droomtransfer naar Barça'

Het coronavirus zorgt ook in de voetbalwereld voor gigantische financiële verliezen. FC Barcelona bijvoorbeeld, dreigt de komende maanden zo'n 100 miljoen euro kwijt te spelen. En daardoor moeten de Catalaanse grootmacht allicht zijn transferstrategie aanpassen tijdens de volgende mercato.


Sowieso wil Barça een extra topaanvaller aantrekken, Lautaro Martinez (Internazionale) zou de belangrijkste kandidaat zijn. Maar daardoor zou er wel amper geld overblijven voor andere versterkingen. Tenzij men zich natuurlijk richt op spelers die hun contract zien aflopen en dus zonder transfersom op te pikken zijn. Bij het dagblad SPORT weet men ook dat de club dit zal doen. Volgens het medium zijn er zelfs een achttal spelers die nadrukkelijk bestudeerd worden en daarbij drie Rode Duivels: Dries Mertens, Jan Vertonghen en Thomas Meunier.

Daarvan lijkt vooral Vertonghen in aanmerking te komen voor een overstap naar Camp Nou. Omdat Samuel Umtiti mogelijk vertrekt, zou Barcelona achterin nog wat mankracht kunnen gebruiken. En volgens SPORT zou de huidige verdediger van Tottenham een ideale keuze kunnen zijn. "Jan is een geweldige optie omdat hij ook als linksback kan depanneren, wat altijd een controversiële positie is bij Barça", klinkt het.

Of de Catalanen ook tot actie overgaan valt af te wachten, in de komende weken zouden de opties verder onderzocht worden. Maar lang zullen ze niet mogen twijfelen. Er zijn immers nog meer clubs die interesse tonen in Vertonghen, met name dan het Italiaanse Internazionale.

LEES OOK: ‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Denkt u dat Vertonghen een meerwaarde zou betekenen voor het huidige Barça?

Meest recent

Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

0
0
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

50
50
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

178
178
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

244
244
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

36
36
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

760
760
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

189
189
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

398
398
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

66
66
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

922
922
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

103
103
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

191
191
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

284
284
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

111
111
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

358
358
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

332
332
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

72
72
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

922
922
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

96
96
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

718
718
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

383
383
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

275
275
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

663
663

Meer sportnieuws