'Anderlecht hangt stevig prijskaartje rond Doku'

622 stemmen
'Anderlecht hangt stevig prijskaartje rond Doku'

AC Milan besloot afgelopen winter om Alexis Saelemaekers weg te plukken bij RSC Anderlecht. De flankspeler werd, met aankoopoptie, overgenomen op huurbasis. Een onverdeeld succes werd die transfer tot dusver niet, toch zouden de Rossoneri opnieuw in Brussel willen shoppen.


De voorbije weken werden onder meer Yari Verschaeren en Jérémy Doku gelinkt aan de Milanezen en vooral voor die laatste zou de interesse behoorlijk groot zijn. Het doorgaans betrouwbare Gazzetta dello Sport schrijft dat sterke man Ivan Gazidis de 17-jarige winger hoog op zijn verlanglijst heeft gezet. De komst van Doku zou kaderen binnen het verjongingsproject dat men op San Siro zal doorvoeren.

Toch is de kans op een transfer tijdens de komende mercato behoorlijk klein. De aanvaller zou namelijk nog een seizoen in Brussel willen blijven om daar voort te kunnen groeien. En ook RSCA is niet geneigd hem te laten gaan, vandaar ook zijn recente contractverlenging. Enkel een erg hoog bod zou de club kunnen doen twijfelen.

UPDATE 30/03
Een transfer van Doku lijkt komende zomer dus onwaarschijnlijk, tenzij er natuurlijk een topaanbieding binnenkomt. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht pas bereid om te luisteren bij een aanbieding van meer dan 20 miljoen euro. De kans dat zo'n bod zal worden uitgebracht is relatief klein, zeker gezien de financiële verliezen die momenteel geleden worden door de coronacrisis. De marktwaarde van Doku wordt door de website Transfermarkt op zo'n 10 miljoen euro geschat.

LEES OOK: Garcia legt verrassingen uit: mosterd bij Martinez?

Wie denkt u dat op termijn het meeste zal opbrengen?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

14
14
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

185
185
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

180
180
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

140
140
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

35
35
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

107
107
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

296
296
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

457
457
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

411
411
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

374
374
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

172
172
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

102
102
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

106
106
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

578
578
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

130
130
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

120
120
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

89
89
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

88
88
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

182
182
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

260
260
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

257
257
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

770
770
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

343
343
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

180
180

Meer sportnieuws