'Anderlecht hangt stevig prijskaartje rond Doku'

door
'Anderlecht hangt stevig prijskaartje rond Doku'

AC Milan besloot afgelopen winter om Alexis Saelemaekers weg te plukken bij RSC Anderlecht. De flankspeler werd, met aankoopoptie, overgenomen op huurbasis. Een onverdeeld succes werd die transfer tot dusver niet, toch zouden de Rossoneri opnieuw in Brussel willen shoppen.


De voorbije weken werden onder meer Yari Verschaeren en Jérémy Doku gelinkt aan de Milanezen en vooral voor die laatste zou de interesse behoorlijk groot zijn. Het doorgaans betrouwbare Gazzetta dello Sport schrijft dat sterke man Ivan Gazidis de 17-jarige winger hoog op zijn verlanglijst heeft gezet. De komst van Doku zou kaderen binnen het verjongingsproject dat men op San Siro zal doorvoeren.

Toch is de kans op een transfer tijdens de komende mercato behoorlijk klein. De aanvaller zou namelijk nog een seizoen in Brussel willen blijven om daar voort te kunnen groeien. En ook RSCA is niet geneigd hem te laten gaan, vandaar ook zijn recente contractverlenging. Enkel een erg hoog bod zou de club kunnen doen twijfelen.

UPDATE 30/03
Een transfer van Doku lijkt komende zomer dus onwaarschijnlijk, tenzij er natuurlijk een topaanbieding binnenkomt. Volgens Het Laatste Nieuws is Anderlecht pas bereid om te luisteren bij een aanbieding van meer dan 20 miljoen euro. De kans dat zo'n bod zal worden uitgebracht is relatief klein, zeker gezien de financiële verliezen die momenteel geleden worden door de coronacrisis. De marktwaarde van Doku wordt door de website Transfermarkt op zo'n 10 miljoen euro geschat.

LEES OOK: Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Wie denkt u dat op termijn het meeste zal opbrengen?

Meest recent

‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

1
1
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

4
4
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

83
83
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

103
103
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

38
38
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

92
92
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

402
402
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

255
255
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

101
101
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

353
353
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

91
91
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

118
118
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

520
520
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

68
68
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

206
206
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

208
208
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

122
122
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

318
318
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

120
120
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

206
206
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1162
1162
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

493
493
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

69
69
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

329
329

Meer sportnieuws