'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

door
'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

Philippe Clement heeft na een drietal weken van zelf-isolatie nog eens van zich laten horen. De coach van Club Brugge hield zondagavond een Q&A-gesprek met de supporters via de officiële kanalen van de club. Daarin had hij het onder meer over de komende transferperiode.


Want ondanks de (financiële) onzekerheid die met de coronacrisis gepaard gaat, is het wel duidelijk dat Blauw-Zwart zich tijdens de mercato verder gaat versterken. Clement liet verstaan dat de scoutingscel hem al interessante profielen heeft doorgestuurd en dat hij momenteel ruim de tijd heeft om deze te bekijken. "Op deze manier willen we een voorsprong nemen", vertelde hij.

Extra versterking dus en daarbij lijkt quasi zeker een middenvelder te zitten. Met Balanta, Vormer, Rits en Vanaken roteert Clement dit seizoen grotendeels met drie spelers voor vier posities, zeker nu De Ketelaere steeds vaker een rijtje hoger wordt uitgespeeld. Een extra middenvelder lijkt dus geen overbodige luxe indien Club ook volgend seizoen op meerdere fronten wil strijden. De naam van Razvan Marin viel al, maar er zullen ongetwijfeld nog meer spelers gevolgd worden.

Ook in het aanvallende compartiment mag nog vers bloed verwacht worden. Tau keert na zijn huurbeurt terug naar Brighton, Openda wil vertrekken en Dennis is klaar voor een stap hogerop. Bovendien is er nood aan nog wat extra scorend vermogen. En tot slot wordt het op de vleugel(back)s kijken naar wat er gebeurt met de aankoopoptie van Sobol. Indien die niet gelicht wordt, mag ook in deze zone nog een aanwinst verwacht worden.

LEES OOK: De vijf transfervragen voor Mannaert en co

LEES OOK: Clement onthult: "Welke Club-speler goede coach zou zijn?"

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

29
29
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

79
79
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

201
201
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

37
37
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

41
41
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

332
332
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

58
58
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

446
446
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

228
228
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

404
404
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

344
344
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

334
334
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1335
1335
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

432
432
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

733
733
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

322
322
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

408
408
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1070
1070
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

473
473
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

488
488
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

96
96
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

367
367
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

133
133

Meer sportnieuws