'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

door
'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

Philippe Clement heeft na een drietal weken van zelf-isolatie nog eens van zich laten horen. De coach van Club Brugge hield zondagavond een Q&A-gesprek met de supporters via de officiële kanalen van de club. Daarin had hij het onder meer over de komende transferperiode.


Want ondanks de (financiële) onzekerheid die met de coronacrisis gepaard gaat, is het wel duidelijk dat Blauw-Zwart zich tijdens de mercato verder gaat versterken. Clement liet verstaan dat de scoutingscel hem al interessante profielen heeft doorgestuurd en dat hij momenteel ruim de tijd heeft om deze te bekijken. "Op deze manier willen we een voorsprong nemen", vertelde hij.

Extra versterking dus en daarbij lijkt quasi zeker een middenvelder te zitten. Met Balanta, Vormer, Rits en Vanaken roteert Clement dit seizoen grotendeels met drie spelers voor vier posities, zeker nu De Ketelaere steeds vaker een rijtje hoger wordt uitgespeeld. Een extra middenvelder lijkt dus geen overbodige luxe indien Club ook volgend seizoen op meerdere fronten wil strijden. De naam van Razvan Marin viel al, maar er zullen ongetwijfeld nog meer spelers gevolgd worden.

Ook in het aanvallende compartiment mag nog vers bloed verwacht worden. Tau keert na zijn huurbeurt terug naar Brighton, Openda wil vertrekken en Dennis is klaar voor een stap hogerop. Bovendien is er nood aan nog wat extra scorend vermogen. En tot slot wordt het op de vleugel(back)s kijken naar wat er gebeurt met de aankoopoptie van Sobol. Indien die niet gelicht wordt, mag ook in deze zone nog een aanwinst verwacht worden.

LEES OOK: De vijf transfervragen voor Mannaert en co

LEES OOK: Philippe Clement krijgt staande ovatie in Engeland

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

26
26
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

53
53
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

82
82
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

374
374
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

271
271
Anderlecht naar kwartfinale! Domme penaltyfout nekt Genk

RSC Anderlecht heeft zich donderdagavond als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de ...

203
203
Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

In de Engelse Premier League heeft Manchester United wederom puntenverlies geleden. Na een late ...

39
39
CEO gooit kaarten open: dít competitieformat wil Anderlecht

Normaal gesproken wordt volgend seizoen een grote competitiehervorming doorgevoerd in de Jupiler Pro ...

267
267
'Lewandowski overvalt Barça met grote transferwending'

De toekomst van FC Barcelona-steraanvaller Robert Lewandowski blijft de gemoederen bedaren in ...

138
138
Anderlecht beroofd van doelpunt? Vanhaezebrouck duidelijk

In de 1/8ste finales van de Croky Cup stond donderdagavond een aantrekkelijke topaffiche op het ...

732
732
Neuer legt alles op tafel: zó denkt Bayern-legende over Kompany

Vincent Kompany scheert dit seizoen hoge toppen met zijn Bayern München. De Belgische trainer ...

474
474
Nieuwe bom onder JPL: Club Brugge neemt standpunt in

De Jupiler Pro League blijft in woelig weer verkeren. De storm rond de mediarechten woedt nog volop ...

613
613
Competitie al verloren voor Gent? Roef maakt statement

AA Gent heeft woensdagavond voor het eerst in vijf wedstrijden nog eens kunnen winnen. De Buffalo's ...

119
119
'OM in shock: transferstunt Vermeeren na 90 minuten bank'

Arthur Vermeeren is eindelijk baas op het middenveld van Marseille, en dan zat hij ineens 90 minuten ...

540
540
Genk-Anderlecht: Fink en Hasi wisselen elk twee keer

Donderdagavond worden de twee laatste tickets voor de kwartfinales van de Croky Cup uitgedeeld. ...

68
68
Vreemd moment in bekerzege Club: "Grijze zone?"

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

525
525
'Alarm bij Club: wintervertrek steunpilaar plots erg concreet'

Club Brugge zou in januari onder meer een extra flankaanvaller willen aantrekken. Maar Blauw-Zwart ...

357
357
Loting WK : ontdek de meest waarschijnlijke tegenstanders van de Duivels

Vrijdagavond zijn de ogen van de voetbalwereld op de Amerikaanse hoofdstad Washington DC gericht. ...

283
283
'Duits succes bezorgt El Khannouss nieuwe miljoenenklepper'

Verschillende oude bekenden uit het Belgische voetbal maken ook dit seizoen opnieuw het mooie weer ...

179
179
Anderlecht met voeten op grond: titelambities in koelkast?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

388
388
Blessuregolf in Brugge: Club duidt 'schuldige' aan

Dankzij een 1-2 zege tegen OH Leuven blijft Club Brugge al zeker tot na nieuwjaar op drie fronten ...

388
388
Nieuwe twist in DAZN-soap: VRT en VTM op vinkenslag

Het conflict tussen (ex-)rechtenhouder DAZN en de Pro League omtrent het tv-contract blijft de ...

548
548
Genk-fan Brecel ontploft: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

48
48
Bom onder JPL: vier topclubs slaan handen in mekaar

Terwijl de oorlog met DAZN omtrent het tv-contract alle aandacht opeist woedt er achter de schermen ...

413
413
'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

180
180

Meer sportnieuws