'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

door
'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

Philippe Clement heeft na een drietal weken van zelf-isolatie nog eens van zich laten horen. De coach van Club Brugge hield zondagavond een Q&A-gesprek met de supporters via de officiële kanalen van de club. Daarin had hij het onder meer over de komende transferperiode.


Want ondanks de (financiële) onzekerheid die met de coronacrisis gepaard gaat, is het wel duidelijk dat Blauw-Zwart zich tijdens de mercato verder gaat versterken. Clement liet verstaan dat de scoutingscel hem al interessante profielen heeft doorgestuurd en dat hij momenteel ruim de tijd heeft om deze te bekijken. "Op deze manier willen we een voorsprong nemen", vertelde hij.

Extra versterking dus en daarbij lijkt quasi zeker een middenvelder te zitten. Met Balanta, Vormer, Rits en Vanaken roteert Clement dit seizoen grotendeels met drie spelers voor vier posities, zeker nu De Ketelaere steeds vaker een rijtje hoger wordt uitgespeeld. Een extra middenvelder lijkt dus geen overbodige luxe indien Club ook volgend seizoen op meerdere fronten wil strijden. De naam van Razvan Marin viel al, maar er zullen ongetwijfeld nog meer spelers gevolgd worden.

Ook in het aanvallende compartiment mag nog vers bloed verwacht worden. Tau keert na zijn huurbeurt terug naar Brighton, Openda wil vertrekken en Dennis is klaar voor een stap hogerop. Bovendien is er nood aan nog wat extra scorend vermogen. En tot slot wordt het op de vleugel(back)s kijken naar wat er gebeurt met de aankoopoptie van Sobol. Indien die niet gelicht wordt, mag ook in deze zone nog een aanwinst verwacht worden.

LEES OOK: De vijf transfervragen voor Mannaert en co

LEES OOK: Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

0
0
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

13
13
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

38
38
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

14
14
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

219
219
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

230
230
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

93
93
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

196
196
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

24
24
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

558
558
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

121
121
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

383
383
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

226
226
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

46
46
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

543
543
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

369
369
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

206
206
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

148
148
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

579
579
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

67
67
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

104
104
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

75
75
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

627
627
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

145
145
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

378
378

Meer sportnieuws