'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

1394 stemmen
'De voorsprong van Club: minstens drie versterkingen op komst'

Philippe Clement heeft na een drietal weken van zelf-isolatie nog eens van zich laten horen. De coach van Club Brugge hield zondagavond een Q&A-gesprek met de supporters via de officiële kanalen van de club. Daarin had hij het onder meer over de komende transferperiode.


Want ondanks de (financiële) onzekerheid die met de coronacrisis gepaard gaat, is het wel duidelijk dat Blauw-Zwart zich tijdens de mercato verder gaat versterken. Clement liet verstaan dat de scoutingscel hem al interessante profielen heeft doorgestuurd en dat hij momenteel ruim de tijd heeft om deze te bekijken. "Op deze manier willen we een voorsprong nemen", vertelde hij.

Extra versterking dus en daarbij lijkt quasi zeker een middenvelder te zitten. Met Balanta, Vormer, Rits en Vanaken roteert Clement dit seizoen grotendeels met drie spelers voor vier posities, zeker nu De Ketelaere steeds vaker een rijtje hoger wordt uitgespeeld. Een extra middenvelder lijkt dus geen overbodige luxe indien Club ook volgend seizoen op meerdere fronten wil strijden. De naam van Razvan Marin viel al, maar er zullen ongetwijfeld nog meer spelers gevolgd worden.

Ook in het aanvallende compartiment mag nog vers bloed verwacht worden. Tau keert na zijn huurbeurt terug naar Brighton, Openda wil vertrekken en Dennis is klaar voor een stap hogerop. Bovendien is er nood aan nog wat extra scorend vermogen. En tot slot wordt het op de vleugel(back)s kijken naar wat er gebeurt met de aankoopoptie van Sobol. Indien die niet gelicht wordt, mag ook in deze zone nog een aanwinst verwacht worden.

LEES OOK: De vijf transfervragen voor Mannaert en co

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Waar heeft Club het meeste nood aan?

Meest recent

Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

0
0
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

27
27
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

9
9
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

88
88
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

27
27
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

20
20
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

390
390
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

319
319
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

54
54
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

242
242
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

127
127
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

251
251
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

135
135
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

173
173
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

106
106
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

68
68
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

73
73
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

527
527
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

248
248
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

320
320
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

316
316
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

82
82
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1077
1077
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

345
345

Meer sportnieuws