'Bestuur City overweegt oude bekende als opvolger Guardiola'

213 stemmen
'Bestuur City overweegt oude bekende als opvolger Guardiola'

De toekomst van Pep Guardiola bij Manchester City oogt onzeker. Nu de club mogelijk twee jaar niet mee mag doen aan de Champions League vanwege het overtreden van de regels van de Financiel Fair Play zou het maar zo kunnen dat de trainer vertrekt. Andere ploegen tonen alvast interesse.


De Franse ex-speler en analist Emmanuel Petit vindt dat in ieder geval niet ondenkbaar dat de Spanjaard vertrekt. "Ik denk dat het zeker een optie voor hem is. Het kan een mogelijkheid voor hem zijn om even afstand te nemen van de voetballerij. Nog niet zolang geleden leek het er sterk op dat Guardiola even helemaal klaar was met het vak van manager", vertelde Petit aan Daily Mirror.

UPDATE 18u37
Guardiola liet onlangs verstaan dat hij voorlopig nog erg goed zit in het Etihad Stadium, maar ook het bestuur lijkt er rekening mee te houden dat de Spanjaard wel eens andere zou kunnen opzoeken. Volgens The Athletic zou de clubleiding inmiddels al een lijstje met drie tot zes mogelijke opvolgers hebben samengesteld. Coaches die zo goed mogelijk aansluiten op de visie en werkwijzen van Guardiola.

Daarop zou ook de naam van Patrick Vieira pronken. De oud-speler van onder meer Arsenal en Juventus was eerder al actief bij de beloften van City en stond vervolgens aan het roer van zusterclub New York City FC. Sinds dit seizoen staat hij aan het roer van OGC Nice en daar levert hij goed werk. Voor het stopzetten van de Ligue 1 stond zijn club op een knappe zesde plaats.

LEES OOK: 'Real staat perplex: waanzinnige transfertwist Rodri'

🚀

Denkt u dat Guardiola komend seizoen nog trainer is bij City?

Meest recent

Belgische topclubs vrezen: "De schrik van België"

Club Brugge zal met de komst van Jan Virgili weer zwaar uithalen. Hij kost 12 miljoen euro. Daarmee ...

103
103
Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

57
57
'Bruno schuift met pionnen: groot slachtoffer in basiself'

RSC Anderlecht begint zondagavond aan zijn nieuwe campagne in de Jupiler Pro League. De ...

70
70
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

48
48
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

342
342
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

194
194
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

335
335
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

574
574
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

67
67
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

588
588
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

784
784
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

122
122
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

323
323
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

536
536
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

223
223
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

477
477
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

186
186
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

105
105
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

554
554
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

325
325
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1594
1594
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

111
111
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

128
128
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

66
66
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

515
515

Meer sportnieuws