'Bestuur City overweegt oude bekende als opvolger Guardiola'

213 stemmen
'Bestuur City overweegt oude bekende als opvolger Guardiola'

De toekomst van Pep Guardiola bij Manchester City oogt onzeker. Nu de club mogelijk twee jaar niet mee mag doen aan de Champions League vanwege het overtreden van de regels van de Financiel Fair Play zou het maar zo kunnen dat de trainer vertrekt. Andere ploegen tonen alvast interesse.


De Franse ex-speler en analist Emmanuel Petit vindt dat in ieder geval niet ondenkbaar dat de Spanjaard vertrekt. "Ik denk dat het zeker een optie voor hem is. Het kan een mogelijkheid voor hem zijn om even afstand te nemen van de voetballerij. Nog niet zolang geleden leek het er sterk op dat Guardiola even helemaal klaar was met het vak van manager", vertelde Petit aan Daily Mirror.

UPDATE 18u37
Guardiola liet onlangs verstaan dat hij voorlopig nog erg goed zit in het Etihad Stadium, maar ook het bestuur lijkt er rekening mee te houden dat de Spanjaard wel eens andere zou kunnen opzoeken. Volgens The Athletic zou de clubleiding inmiddels al een lijstje met drie tot zes mogelijke opvolgers hebben samengesteld. Coaches die zo goed mogelijk aansluiten op de visie en werkwijzen van Guardiola.

Daarop zou ook de naam van Patrick Vieira pronken. De oud-speler van onder meer Arsenal en Juventus was eerder al actief bij de beloften van City en stond vervolgens aan het roer van zusterclub New York City FC. Sinds dit seizoen staat hij aan het roer van OGC Nice en daar levert hij goed werk. Voor het stopzetten van de Ligue 1 stond zijn club op een knappe zesde plaats.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

🚀

Denkt u dat Guardiola komend seizoen nog trainer is bij City?

Meest recent

Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

1
1
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

13
13
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

51
51
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

21
21
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

182
182
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

76
76
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

507
507
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

43
43
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

220
220
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

214
214
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

464
464
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

415
415
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

480
480
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

72
72
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

102
102
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

165
165
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

84
84
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

91
91
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

213
213
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

160
160
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

139
139
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

269
269
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

540
540
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

330
330
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154

Meer sportnieuws