'Juve wil Dybala opofferen voor nieuwe supertransfer'

266 stemmen
'Juve wil Dybala opofferen voor nieuwe supertransfer'

Juventus deed de voorbije jaren al enkele stevige transfers in de hoop om eindelijk weer aan te knopen met Europese successen. De allergrootste was tot dusver de komst van Cristiano Ronaldo in de zomer van 2018. Na dit seizoen zou de Oude Dame opnieuw willen toeslaan met een absolute topper.


Vorig jaar werd Juve al nadrukkelijk gelinkt aan een terugkeer van Paul Pogba, die bij Manchester United niet langer gelukkig was. De Franse middenvelder zag zijn seizoen bovendien in rook opgaan door blessures. Zijn contract op Old Trafford is in 2021 ten einde en Pogba is niet van plan om bij te tekenen. In de zomer lijkt een transfer voor United dan ook de beste oplossing te zijn als het nog een degelijke transfersom wil vangen. Journalist Fabrizio Romano weet dat ze bij Juve nu volledig klaar zijn om in de zomer een nieuwe poging te wagen Pogba terug naar Turijn te halen.

UPDATE 29/03
Het lijkt Juventus menens in de strijd om Pogba. Zo meldt TuttoSport dat de Oude Dame bereid is om Paulo Dybala of Miralem Pjanic in te zetten om de Fransman los te wringen. Eén van beide spelers zou de omgekeerde beweging naar Manchester United moeten maken, daarnaast zou Juve er nog eens 60 miljoen euro cash tegenaan gooien. Een deal waar United wel oren naar lijkt te hebben, Dybala was in het recente verleden alvast in beeld op Old Trafford.

LEES OOK: Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Pogba is één van de meest overschatte spelers ter wereld ...

Meest recent

'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

1
1
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

157
157
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

65
65
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

192
192
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

307
307
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

259
259
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

137
137
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

80
80
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

320
320
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

208
208
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

230
230
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

412
412
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

171
171
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

124
124
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

431
431
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

143
143
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

161
161
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

543
543
Enorm pijnlijk voor Vanaken: Garcia kiest voor power

Hans Vanaken kreeg bij de Rode Duivels opnieuw een harde boodschap. Niet omdat hij slecht inviel, ...

850
850
Coppens vertelt hét geheim van STVV en volgende uitdaging?

STVV kende een waanzinnig knap seizoen. Ze eindigden derde en spelen al zeker tot januari Europees ...

89
89
Garcia heeft luxeprobleem: drie Duivels voor één plek

De Rode Duivels hebben veel weelde op het middenveld. Bondscoach Rudi Garcia heeft er dus keuze te ...

226
226
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

275
275
‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

60
60
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

654
654
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

133
133

Meer sportnieuws