TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor toptransfer, Haaland kiest nieuwe club'

2171 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp gaat voor toptransfer, Haaland kiest nieuwe club'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot eind april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Volgens RTBF zal RSC Anderlecht komende zomer sowieso op zoek gaan naar een nieuwe doelman. De Franstalige omroep weet dan ook dat Sporting aan Loris Karius denkt, de Duitser moet in de zomer beschikken bij Liverpool FC. Dat gerucht werd vooral te vinden in verschillende en weinig betrouwbare Turkse bronnen, maar toch denkt het doorgaans betrouwbare RTBF dat er iets van aan is. Een concreet bod zou er echter nog niet gedaan zijn.

Antwerp verlengde de voorbije dagen al verschillende contracten, maar zou naar versterking speuren. RTBF meldt dat de Great Old ook aast op de komst van Ryota Morioka. De Japanner is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Charleroi, waar hij dit seizoen omgevormd werd van nummer tien tot defensieve middenvelder. Daarnaast zou ook Egor Nazaryna na zijn huurbeurt terugkeren naar de Bosuil.

Frank Boya stond op de verlanglijstjes van enkele Belgische topclubs, maar die zullen zich moeten haasten. De 23-jarige verdedigende middenvelder uit Kameroen gaat Moeskroen in de zomer wel sowieso verlaten. Boya is einde contract en hij zou volgens Sudpresse echter op concrete interesse van het Turkse Trabzonspor kunnen rekenen.

BUITENLAND
José Mourinho wil Tottenham komende zomer versterken. De Special One zou ook een Belg op zijn verlanglijstje met potentiële aanwinsten gezet hebben. Volgens Tuttosport is Mourinho gecharmeerd van het profiel van Thomas Meunier en zou hij de rechtsachter graag zien komen. Meunier is bovendien transfervrij op te halen, want zijn contract bij PSG loopt in juni af.

Het lijkt er niet op dat Erling Braut Haaland komende zomer alweer zal vertrekken, Borussia Dortmund zou niet bereid om nu al mee te werken aan een nieuwe transfer. In 2021 geldt echter een ander verhaal. Dan zouden de Duitser wel willen meewerken tegenover de juiste prijs. Volgens ABC Deportes zou Haaland in ieder geval al een duidelijke voorkeur hebben. Zo zou de Noor zijn zinnen hebben gezet op een overgang naar Real Madrid. Dat die pas in 2021 zou plaatsvinden, is naar verluidt geen probleem.

Lautaro Martinez lijkt de nieuwe spits van FC Barcelona te gaan worden. Het dagblad SPORT verzekert zelfs dat bijna niets een overstap nog in de weg kan staan. Het ligt zelfs in de lijn der verwachting dat Martinez zelf bij Internazionale gaat aangeven te willen vertrekken. En daar zou Lionel Messi een rol in spelen. Lautaro zou immers dolgraag aan de slag willen gaan in de ploeg van zijn landgenoot en maatje bij de nationale ploeg.

Italiaanse media weten dat AS Roma bij andere Europese topclubs uitkijkt naar opportuniteiten. Jan Vertonghen (Tottenham), Thomas Meunier (PSG) en Dries Mertens (Napoli) staan op hun verlanglijstje. Die laatste probeerden ze vorige zomer al aan te trekken, maar dat lukte niet.

LEES OOK: Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

Wie vindt u momenteel de beste middenvelder?

Meest recent

Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

32
32
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

44
44
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

185
185
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

299
299
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

28
28
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

31
31
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

38
38
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

89
89
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

117
117
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

93
93
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

126
126
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

490
490
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

308
308
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

82
82
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

49
49
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

399
399
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

138
138
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

815
815
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

127
127
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

50
50
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

111
111
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

94
94
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

222
222
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

415
415
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

372
372

Meer sportnieuws