'Uitblinker Cercle Brugge mag hopen op knaltransfer'

door
'Uitblinker Cercle Brugge mag hopen op knaltransfer'

Doordat het internationale voetbal omwille van het coronavirus momenteel volledig stilligt, is ook het transfergeweld de voorbije weken wat tot stilstand gekomen. Veel clubs wachten af welke financiële impact de crisis zal hebben vooraleer de markt op te gaan. Bij Chelsea houden ze zich echter niet in en maken ze werk van een tweede aanwinst. 


De Blues legden vorige maand al Hakim Ziyech vast, die voor 40 miljoen euro de overstap zal maken van Ajax. Mogelijk komt daar weldra ook Gabriel bij. Eurosport meldt dat Chelsea de komst van de centrale verdediger van Lille bijna afgerond heeft. De 22-jarige Gabriel speelt sinds januari 2017 voor Lille, maar dwong er na uitleenbeurten aan Troyes en Dinamo Zagreb pas dit seizoen echt een basisplaats af. Welke transfersom Chelsea op tafel zal leggen, is niet duidelijk. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde op dit moment 22 miljoen euro.

UPDATE 29/03

Een transfer van Gabriel zou slecht nieuws betekenen voor Cercle Brugge, maar ook goed nieuws voor huurling Yves Dabila. De Ivoriaan liet een goede indruk na en keert na dit seizoen normaliter terug naar Lille OSC, dat Dabila voor één seizoen stalde op Jan Breydel. Zoals wij u eerder al meldden rekenen ze in Noord-Frankrijk op Dabila, en ziet men in hem de ideale opvolger voor Gabriel. Naast Chelsea zou ook Everton en Juventus azen op de Braziliaan. De kans wordt dus steeds groter dat Dabila de nieuwe defensieleider van Lille OSC zal worden, de huidige nummer vier in de Ligue 1. Dat is toch wel een toptransfer te noemen. 

LEES OOK: 'Genk kan na één jaar al cashen op aanwinst'

Kan Dabila de top van de Ligue 1 aan?

Meest recent

Mokerslag Liverpool en Frankrijk: einde seizoen en geen WK

Het zijn spannende weken, want de nationale competities naderen hun ontknoping en met het WK aan de ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Sadiki, wenslijst Anderlecht klaar'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

61
61
Vrouwelijke T1 aangevallen: Kompany springt in de bres

Vincent Kompany neemt het vanavond op tegen Real Madrid in de return van de kwartfinale van de ...

71
71
Ruben Van Gucht brengt BV tot absoluut kookpunt

Ruben Van Gucht is nu al enkele jaren niet meer uit de media weg te slaan. Relationele perikelen, ...

33
33
‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

88
88
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

92
92
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

98
98
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

189
189
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

250
250
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

98
98
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

298
298
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

266
266
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

38
38
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

138
138
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

227
227
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

376
376
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

234
234
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

261
261
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

389
389
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

501
501
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

324
324
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

112
112
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

68
68
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

92
92
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

83
83

Meer sportnieuws