'Uitblinker Cercle Brugge mag hopen op knaltransfer'

door
'Uitblinker Cercle Brugge mag hopen op knaltransfer'

Doordat het internationale voetbal omwille van het coronavirus momenteel volledig stilligt, is ook het transfergeweld de voorbije weken wat tot stilstand gekomen. Veel clubs wachten af welke financiële impact de crisis zal hebben vooraleer de markt op te gaan. Bij Chelsea houden ze zich echter niet in en maken ze werk van een tweede aanwinst. 


De Blues legden vorige maand al Hakim Ziyech vast, die voor 40 miljoen euro de overstap zal maken van Ajax. Mogelijk komt daar weldra ook Gabriel bij. Eurosport meldt dat Chelsea de komst van de centrale verdediger van Lille bijna afgerond heeft. De 22-jarige Gabriel speelt sinds januari 2017 voor Lille, maar dwong er na uitleenbeurten aan Troyes en Dinamo Zagreb pas dit seizoen echt een basisplaats af. Welke transfersom Chelsea op tafel zal leggen, is niet duidelijk. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde op dit moment 22 miljoen euro.

UPDATE 29/03

Een transfer van Gabriel zou slecht nieuws betekenen voor Cercle Brugge, maar ook goed nieuws voor huurling Yves Dabila. De Ivoriaan liet een goede indruk na en keert na dit seizoen normaliter terug naar Lille OSC, dat Dabila voor één seizoen stalde op Jan Breydel. Zoals wij u eerder al meldden rekenen ze in Noord-Frankrijk op Dabila, en ziet men in hem de ideale opvolger voor Gabriel. Naast Chelsea zou ook Everton en Juventus azen op de Braziliaan. De kans wordt dus steeds groter dat Dabila de nieuwe defensieleider van Lille OSC zal worden, de huidige nummer vier in de Ligue 1. Dat is toch wel een toptransfer te noemen. 

LEES OOK: Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Kan Dabila de top van de Ligue 1 aan?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

1
1
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

119
119
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

16
16
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

51
51
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

61
61
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

41
41
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

168
168
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

169
169
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

333
333
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

46
46
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

150
150
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

80
80
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

75
75
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

236
236
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

123
123
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

456
456
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

182
182
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

86
86
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

425
425
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

179
179
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

705
705
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

92
92
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

321
321

Meer sportnieuws