Ideaal moment voor terugkeer van Defour naar KV Mechelen?

door
Ideaal moment voor terugkeer van Defour naar KV Mechelen?

Royal Antwerp FC pakte in de zomer uit met de komst van Steven Defour en Kevin Mirallas. De club kreeg terecht veel lof, maar beiden kenden een zwak seizoen. De kans is klein dat ze volgend jaar nog op de Bosuil spelen.


Mirallas heeft een aflopend contract en dat Koji Mijoshi zijn optie werd gelicht, is een veeg teken voor de ex-Rode Duivel. Hij startte in de competitie amper 11 keer en viel 7 keer in, daarin trof hij 2 keer raak. Niets rechtvaardigt een nieuw contract. Dat kan ook gezegd worden van Defour. De ex-speler van Anderlecht en Standard is op zijn 31ste duidelijk helemaal over zijn top. Defour blijft op de sukkel met blessures en Laszlo Bölöni kon veel te weinig op hem rekenen. Met amper 9 basisplaatsen en 2 invalbeurten is zijn bijdrage zo goed als nihil.

Defour werd ook nog eens 7 keer gewisseld omdat hij geen 90 minuten aankan. Dat Antwerp Ryota Morioka zou willen aantrekken, is dan ook slecht nieuws voor de ex-Rode Duivel. Defour is einde contract en Antwerp heeft een optie om dat contract met nog één jaar open te breken. Misschien is het voor Defour tijd om zijn carrière bij KV Mechelen te eindigen, zoals hij altijd heeft aangekondigd? De Maneblussers groeiden uit tot een subtopper in Eerste Klasse A en voor Defour zou het misschien wel het ideale moment zijn om terug te keren naar de club van zijn jeugdjaren.

LEES OOK: Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Moet KVM Defour proberen terug te halen?

Meest recent

‘Transfer Stroeykens: Anderlecht legt eisen op tafel’

Mario Stroeykens werd gezien als een groot talent bij RSC Anderlecht, maar onder Besnik Hasi speelt ...

36
36
AC Milan pakt uit: Saelemaekers krijgt straffe partner

AC Milan is, net zoals alle Europese grootmachten, de wintermercato aan het afspeuren voor ...

7
7
‘Oyen definitief weg: Genk sluit verrassende deal'

Luca Oyen leek een mooie toekomst tegemoet te gaan bij KRC Genk, maar blessureleed gooide roet in ...

81
81
PSV trekt voluit kaart van Belgisch trio

Nu de feestdagen achter de rug zijn, beginnen de meeste clubs aan hun voorbereiding op de tweede ...

21
21
Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

151
151
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

189
189
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

64
64
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

127
127
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

481
481
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

288
288
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

106
106
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

382
382
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

96
96
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

32
32
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

125
125
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

557
557
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

73
73
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

218
218
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

215
215
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

124
124
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

328
328
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

125
125
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

208
208
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1192
1192
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

506
506

Meer sportnieuws