Ideaal moment voor terugkeer van Defour naar KV Mechelen?

door
Ideaal moment voor terugkeer van Defour naar KV Mechelen?

Royal Antwerp FC pakte in de zomer uit met de komst van Steven Defour en Kevin Mirallas. De club kreeg terecht veel lof, maar beiden kenden een zwak seizoen. De kans is klein dat ze volgend jaar nog op de Bosuil spelen.


Mirallas heeft een aflopend contract en dat Koji Mijoshi zijn optie werd gelicht, is een veeg teken voor de ex-Rode Duivel. Hij startte in de competitie amper 11 keer en viel 7 keer in, daarin trof hij 2 keer raak. Niets rechtvaardigt een nieuw contract. Dat kan ook gezegd worden van Defour. De ex-speler van Anderlecht en Standard is op zijn 31ste duidelijk helemaal over zijn top. Defour blijft op de sukkel met blessures en Laszlo Bölöni kon veel te weinig op hem rekenen. Met amper 9 basisplaatsen en 2 invalbeurten is zijn bijdrage zo goed als nihil.

Defour werd ook nog eens 7 keer gewisseld omdat hij geen 90 minuten aankan. Dat Antwerp Ryota Morioka zou willen aantrekken, is dan ook slecht nieuws voor de ex-Rode Duivel. Defour is einde contract en Antwerp heeft een optie om dat contract met nog één jaar open te breken. Misschien is het voor Defour tijd om zijn carrière bij KV Mechelen te eindigen, zoals hij altijd heeft aangekondigd? De Maneblussers groeiden uit tot een subtopper in Eerste Klasse A en voor Defour zou het misschien wel het ideale moment zijn om terug te keren naar de club van zijn jeugdjaren.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

‘Antwerp snel verlost van floptransfer’
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’
192

Moet KVM Defour proberen terug te halen?

Meest recent

'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

41
41
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

88
88
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

62
62
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

27
27
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

155
155
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

213
213
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

272
272
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

65
65
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

363
363
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

290
290
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

398
398
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

194
194
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

88
88
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

192
192
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

72
72
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

389
389
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

581
581
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

89
89
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

296
296
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

246
246
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

516
516
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

454
454
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

725
725
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

596
596
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

160
160

Meer sportnieuws