Antwerp breekt contract van verdediger met twee jaar open

door
Antwerp breekt contract van verdediger met twee jaar open

Over het verder verloop van de huidige competitie bestaat nog flink wat onduidelijkheid, maar sommige clubs beginnen de blik alvast op volgend seizoen te werpen. Antwerp neemt zo al een voorsprong op de drukke zomer die ze op de Bosuil tegemoet gingen, want daar vallen binnenkort flink wat knopen door te hakken.


Eerder merkten we namelijk al op hoe de Great Old een pak aflopende contracten telt. Een van die spelers wiens verbintenis weldra af dreigde te lopen was Robbe Quirynen. De 18-jarige back, die onder Laszlo Bölöni al vijf keer op mocht draven en op beide flanken zijn kans kreeg, wordt samen met leeftijdsgenoot en aanvaller Ruben Geeraerts aanzien als het grootste talent bij het stamnummer één.

Het is dus geen verrassing dat Luciano D'Onofrio en co Quirynen zopas voor nog twee seizoenen langer vast besloten te leggen. Dat deden ze door een optie in zijn contract te lichten, zo meldt Het Nieuwsblad. Antwerp wapent zich zo alvast voor een eventueel vertrek van rechtsachter Aurélio Buta, al heeft het met onder meer Dieumerci Mbokani en Sinan Bolat wel nog altijd grotere vissen te strikken.

UPDATE 20u15

Connect Management, het makelaarskantoor dat de onderhandelingen voerde voor Robbe Quirynen, maakte via Instagram dat het jonge talent voor twee jaar bijtekende. Antwerp lichtte de optie in zijn contract.

LEES OOK: Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Goede beslissing?

Meest recent

Hazard eerlijk over Duivels: "Dan blijf ik liever thuis"

Krijgen we deze maand opnieuw een opmerkelijke comeback bij de Rode Duivels? Het zou kunnen, want ...

0
0
Smaakmaker STVV onthult dé sleutel voor winst tegen Genk

Komend weekend zullen in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht zijn op de Limburgse derby. ...

8
8
'Revolutie Standard: overname én verdwijnen 2 elftallen?'

Voor Standard staan er zeer belangrijke weken voor de boeg. De Rouches hopen in de laatste twee ...

49
49
Thorgan Hazard onthult: contacten met deze JPL-club

Voor Thorgan Hazard zou maart weleens een heel mooie maand kunnen worden. De 32-jarige scoort de ...

309
309
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

31
31
Garcia krijgt boodschap: Rode Duivel in bloedvorm

Volgende week zal Rudi Garcia zijn selectie bekend maken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

45
45
Opluchting voor Genk: Hayen meldt dubbele opsteker

KRC Genk boekte donderdagavond een knap resultaat door Freiburg te kloppen. Daarmee heeft het niet ...

82
82
'Strasbourg haalt opvolger Penders in JPL'

Strasbourg ging donderdagavond met 1-2 winnen op het veld van Rijeka en zette zo een grote stap ...

56
56
Biglia schokt Anderlecht: ‘Blaast hij alle bruggen op?’

Lucas Biglia zet de deur naar België opnieuw open. Net dat zal in Anderlecht hard binnenkomen, ...

276
276
Van Handenhoven vreest voor rampscenario bij KV Mechelen

Komend weekend krijgen we sowieso zekerheid over een vierde deelnemer aan de Champions' Play-Off. In ...

115
115
'Nico Williams maakt eindelijk toptransfer'

Sinds hij op het EK in 2024 schitterde met Spanje en de Europese titel veroverde, werd Nico ...

86
86
Louwagie onthult bijzonder transferplan AA Gent

AA Gent ontdekte vorig weekend een nieuwe parel. Tegen KV Mechelen maakte de 18-jarige Ibrahima ...

126
126
Hayen spreekt El Ouahdi tegen: "Hij wist het wél"

KRC Genk heeft donderdag een goede uitgangspositie veroverd in de achtste finales van de Europa ...

129
129
Enorme boost Genk: Heymans benoemt twee opstekers

Enkele dagen na de pijnlijke nederlaag op Union SG, heeft KRC Genk de rug kunnen rechten. In de ...

98
98
Eén valse noot voor Genk: El Ouahdi geeft opvallende reactie

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

87
87
UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

In de Conference en Europa League werden donderdagavond de heenwedstrijden van de 1/8ste finales ...

87
87
Genk ruikt kwartfinale: El Ouahdi matchwinner met pareltje

KRC Genk heeft donderdagavond zijn hand uitgestoken naar een plek in de kwartfinales van de Europa ...

83
83
'Manchester City grijpt fors in met twéé topaanwinsten'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

108
108
De Cat mee naar WK? Voetbalfans geven duidelijke mening

Nathan De Cat maakt dit seizoen ondanks zijn prille leeftijd serieus indruk bij RSC Anderlecht. De ...

384
384
Code oranje bij Duivels: steunpilaar wordt zorgenkind

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

90
90
'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp FC heeft enkele gouden jaren beleefd onder voorzitter Paul Gheysens. Maar door ...

354
354
Kopzorgen bij AA Gent: De Mil geeft blessure-update

AA Gent kon zich afgelopen weekend weer in de top zes knokken. Het wordt nu echter zaak om het ...

139
139
UEL/UECL: Onana doet ex-club pijn, AZ geeft Nederland hoop

In de Europa en Conference League werden donderdagavond de heenmatchen van de 1/8ste finales ...

54
54
Hayen verrast bij Genk: vijf wissels in Europese basiself

KRC Genk zal de Belgische eer moeten hoog houden in de rest van het Europese seizoen. De Limburgers ...

66
66
‘Leko onder vuur bij Club Brugge: onrust groeit’

Ivan Leko voelt de druk toenemen bij Club Brugge. Na het gelijkspel tegen Anderlecht groeit de ...

430
430

Meer sportnieuws