'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

door
'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

FC Barcelona en Neymar flirtten vorig jaar al nadrukkelijk met elkaar, maar tot een terugkeer in Camp Nou kwam het niet voor de Braziliaan. PSG hield het been stijf en hield zijn vedette in Parijs. Maar in Barcelona hebben ze hun droom nog niet opgegeven en komende zomer lijkt de soap weer opnieuw te beginnen.

De voorbije weken werd al geopperd dat Neymar zelf de touwtjes in handen zou kunnen nemen, door gebruik te maken van de reglementen van de FIFA. Die stellen dat een speler vanaf het einde van zijn derde contractjaar naar een andere club kan vertrekken zonder onderhandelingen, voor een door de FIFA bepaalde som. Maar Sport schrijft nu dat Neymar niet van die mogelijkheid zal profiteren.

De aanvaller wil PSG niet helemaal op stang jagen en bovendien zien ze dat scenario bij Barça niet zitten. Ze verwachten immers dat de FIFA hen rond de 180 miljoen euro zou laten ophoesten, een bedrag dat het in één keer zou moeten betalen. Dat ligt moeilijk en dus knopen de Catalanen liever de onderhandelingen aan met PSG, in de hoop dat ze zo de transfersom in schijven kunnen betalen of kunnen drukken door een speler in de deal op te nemen. Zo wordt geopperd dat Antoine Griezmann in ruil naar Parijs gestuurd zou kunnen worden.

UPDATE 26/03

Neymar en FC Barcelona zouden een transfer dus niet ‘achter de rug’ van Paris Saint Germain willen regelen, maar dat houdt niet per se in dat een overgang er niet zal komen. In tegenstelling komt hetzelfde Sport namelijk met het nieuws naar buiten dat de Braziliaan al beslist heeft naar Camp Nou te willen terugkeren.

Volgens het Spaanse medium heeft Neymar zijn ja-woord al gegeven, en heeft hij daar zelfs een loonsverlaging voor over om die transfer te kunnen bewerkstelligen. Naar verluidt zou PSG bereidt zijn te luisteren bij een bod van 150 miljoen euro.

LEES OOK: Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Gezien Anderlecht? Cvetkovic pakt uit met waanzinnige goal

Anderlecht sloot de reguliere competitie af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Cercle Brugge. ...

5
5
Antwerp tankt vertrouwen: extra troef voor play-offs

Antwerp sloot de reguliere competitie maar matig af en moet daardoor vrede nemen met deelname aan de ...

18
18
'Club Brugge mag kruis maken over peperduur target'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Verschillende smaakmakers zijn grof ...

99
99
'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

129
129
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

61
61
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

RSC Anderlecht verzekerde zich op het nippertje van een plek in de Champions' Play-Offs. Nadien gaat ...

183
183
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

154
154
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

205
205
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

508
508
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

180
180
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

553
553
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

80
80
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

65
65
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

130
130
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

61
61
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

89
89
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

411
411
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

248
248
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

82
82
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

247
247
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

288
288
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

118
118
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

241
241
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

185
185

Meer sportnieuws