'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

door
'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

FC Barcelona en Neymar flirtten vorig jaar al nadrukkelijk met elkaar, maar tot een terugkeer in Camp Nou kwam het niet voor de Braziliaan. PSG hield het been stijf en hield zijn vedette in Parijs. Maar in Barcelona hebben ze hun droom nog niet opgegeven en komende zomer lijkt de soap weer opnieuw te beginnen.

De voorbije weken werd al geopperd dat Neymar zelf de touwtjes in handen zou kunnen nemen, door gebruik te maken van de reglementen van de FIFA. Die stellen dat een speler vanaf het einde van zijn derde contractjaar naar een andere club kan vertrekken zonder onderhandelingen, voor een door de FIFA bepaalde som. Maar Sport schrijft nu dat Neymar niet van die mogelijkheid zal profiteren.

De aanvaller wil PSG niet helemaal op stang jagen en bovendien zien ze dat scenario bij Barça niet zitten. Ze verwachten immers dat de FIFA hen rond de 180 miljoen euro zou laten ophoesten, een bedrag dat het in één keer zou moeten betalen. Dat ligt moeilijk en dus knopen de Catalanen liever de onderhandelingen aan met PSG, in de hoop dat ze zo de transfersom in schijven kunnen betalen of kunnen drukken door een speler in de deal op te nemen. Zo wordt geopperd dat Antoine Griezmann in ruil naar Parijs gestuurd zou kunnen worden.

UPDATE 26/03

Neymar en FC Barcelona zouden een transfer dus niet ‘achter de rug’ van Paris Saint Germain willen regelen, maar dat houdt niet per se in dat een overgang er niet zal komen. In tegenstelling komt hetzelfde Sport namelijk met het nieuws naar buiten dat de Braziliaan al beslist heeft naar Camp Nou te willen terugkeren.

Volgens het Spaanse medium heeft Neymar zijn ja-woord al gegeven, en heeft hij daar zelfs een loonsverlaging voor over om die transfer te kunnen bewerkstelligen. Naar verluidt zou PSG bereidt zijn te luisteren bij een bod van 150 miljoen euro.

LEES OOK: Zéér straf: Union verbaast en hoort bij top van Europa

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

20
20
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

45
45
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

71
71
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

115
115
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

109
109
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

108
108
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

548
548
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

445
445
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

223
223

Meer sportnieuws