'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

door
'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

FC Barcelona en Neymar flirtten vorig jaar al nadrukkelijk met elkaar, maar tot een terugkeer in Camp Nou kwam het niet voor de Braziliaan. PSG hield het been stijf en hield zijn vedette in Parijs. Maar in Barcelona hebben ze hun droom nog niet opgegeven en komende zomer lijkt de soap weer opnieuw te beginnen.

De voorbije weken werd al geopperd dat Neymar zelf de touwtjes in handen zou kunnen nemen, door gebruik te maken van de reglementen van de FIFA. Die stellen dat een speler vanaf het einde van zijn derde contractjaar naar een andere club kan vertrekken zonder onderhandelingen, voor een door de FIFA bepaalde som. Maar Sport schrijft nu dat Neymar niet van die mogelijkheid zal profiteren.

De aanvaller wil PSG niet helemaal op stang jagen en bovendien zien ze dat scenario bij Barça niet zitten. Ze verwachten immers dat de FIFA hen rond de 180 miljoen euro zou laten ophoesten, een bedrag dat het in één keer zou moeten betalen. Dat ligt moeilijk en dus knopen de Catalanen liever de onderhandelingen aan met PSG, in de hoop dat ze zo de transfersom in schijven kunnen betalen of kunnen drukken door een speler in de deal op te nemen. Zo wordt geopperd dat Antoine Griezmann in ruil naar Parijs gestuurd zou kunnen worden.

UPDATE 26/03

Neymar en FC Barcelona zouden een transfer dus niet ‘achter de rug’ van Paris Saint Germain willen regelen, maar dat houdt niet per se in dat een overgang er niet zal komen. In tegenstelling komt hetzelfde Sport namelijk met het nieuws naar buiten dat de Braziliaan al beslist heeft naar Camp Nou te willen terugkeren.

Volgens het Spaanse medium heeft Neymar zijn ja-woord al gegeven, en heeft hij daar zelfs een loonsverlaging voor over om die transfer te kunnen bewerkstelligen. Naar verluidt zou PSG bereidt zijn te luisteren bij een bod van 150 miljoen euro.

LEES OOK: 'Neymar verrast met plots transferplan'

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

9
9
Club-Gent onder hoogspanning: Louwagie geeft schuldige Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

46
46
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

37
37
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

123
123
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

38
38
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

239
239
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

222
222
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

134
134
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

28
28
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

324
324
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

222
222
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

146
146
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

148
148
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

25
25
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

280
280
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

48
48
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

150
150
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

290
290
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

539
539
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

261
261
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

452
452
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

271
271
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

142
142

Meer sportnieuws