'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

door
'Neymar geeft ja-woord voor zomerse knaltransfer'

FC Barcelona en Neymar flirtten vorig jaar al nadrukkelijk met elkaar, maar tot een terugkeer in Camp Nou kwam het niet voor de Braziliaan. PSG hield het been stijf en hield zijn vedette in Parijs. Maar in Barcelona hebben ze hun droom nog niet opgegeven en komende zomer lijkt de soap weer opnieuw te beginnen.

De voorbije weken werd al geopperd dat Neymar zelf de touwtjes in handen zou kunnen nemen, door gebruik te maken van de reglementen van de FIFA. Die stellen dat een speler vanaf het einde van zijn derde contractjaar naar een andere club kan vertrekken zonder onderhandelingen, voor een door de FIFA bepaalde som. Maar Sport schrijft nu dat Neymar niet van die mogelijkheid zal profiteren.

De aanvaller wil PSG niet helemaal op stang jagen en bovendien zien ze dat scenario bij Barça niet zitten. Ze verwachten immers dat de FIFA hen rond de 180 miljoen euro zou laten ophoesten, een bedrag dat het in één keer zou moeten betalen. Dat ligt moeilijk en dus knopen de Catalanen liever de onderhandelingen aan met PSG, in de hoop dat ze zo de transfersom in schijven kunnen betalen of kunnen drukken door een speler in de deal op te nemen. Zo wordt geopperd dat Antoine Griezmann in ruil naar Parijs gestuurd zou kunnen worden.

UPDATE 26/03

Neymar en FC Barcelona zouden een transfer dus niet ‘achter de rug’ van Paris Saint Germain willen regelen, maar dat houdt niet per se in dat een overgang er niet zal komen. In tegenstelling komt hetzelfde Sport namelijk met het nieuws naar buiten dat de Braziliaan al beslist heeft naar Camp Nou te willen terugkeren.

Volgens het Spaanse medium heeft Neymar zijn ja-woord al gegeven, en heeft hij daar zelfs een loonsverlaging voor over om die transfer te kunnen bewerkstelligen. Naar verluidt zou PSG bereidt zijn te luisteren bij een bod van 150 miljoen euro.

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

🚀

Zou dat de juiste keuze zijn?

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

82
82
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

70
70
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

191
191
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

26
26
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

233
233
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

82
82
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

185
185
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

108
108
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

16
16
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

39
39
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

266
266
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

200
200
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

200
200
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

38
38
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

61
61
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

39
39
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

35
35
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

66
66
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

85
85
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

32
32
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

104
104
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

81
81
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

125
125
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

180
180

Meer sportnieuws