'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

door
'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

Bij Club Brugge houdt men opnieuw rekening met enkele vertrekkers aan het einde van het seizoen. Philippe Clement gaf al aan een versterking te willen op het middenveld, en Mannaert en co. lijken de boodschap van de Brugse trainer dan ook te aanhoren. 

Volgens verschillende Britse media is Club Brugge namelijk één van de gegadigden in de strijd om Matty Longstaff. De centrale middenvelder van Newcastle is aan het einde van het seizoen transfervrij, en kan dus wel eens de gedroomde versterking zijn voor Clement. Blauw-Zwart krijgt volgens The Sun wel loodzware concurrentie. Zo zouden West Ham, Everton, Dortmund en tal van andere Europese clubs zich al gemeld hebben bij de 20-jarige Engelsman. 

Al meldt The Sun ook verder dat Arsenal in polepositie ligt in de strijd om Longstaff. Volgens de Engelse krant zou de middenvelder zelf ook een overstap richting The Gunners verkiezen. Vincent Mannaert zal dus alles uit de kast moeten halen als hij Longstaff volgend seizoen in Jan Breydel wil zien. 

UPDATE 26/03

Het lijkt zeer moeilijk te gaan worden voor Club Brugge om Matty Longstaff straks te kunnen binnenhalen. Zoals al gezegd is er heel wat interesse van hoger aangeschreven ploegen zoals Arsenal, en de Engelse media komt daarin met een extra domper voor Club.

Want zo zouden ook de Italiaanse grootmachten Inter en AC Milan nadrukkelijke interesse tonen in de middenvelder van Newcastle. De Engelsman is uiteraard een interessant profiel, daar hij zo goed als gratis kan worden opgehaald door zijn aflopende contract. The Daily Mail stelt zelfs dat er al minstens één concreet aanbod van een Italiaanse club op tafel ligt voor Longstaff. Welke ploeg dat zou zijn, werd niet gespecificeerd.

LEES OOK: 'Inter plukt Club Brugge kaal: bod van 50 miljoen?'

Einde verhaal voor Club?

Meest recent

Peperdure flop Anderlecht: pijnlijk verhaal onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

19
19
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

53
53
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

38
38
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

42
42
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

249
249
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

94
94
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

190
190
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

184
184
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

179
179
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

169
169
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

63
63
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

75
75
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

93
93
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

146
146
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

120
120
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

523
523
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

320
320
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

74
74
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

144
144
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

365
365
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

476
476
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

143
143
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

148
148
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

213
213

Meer sportnieuws