'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

door
'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

Bij Club Brugge houdt men opnieuw rekening met enkele vertrekkers aan het einde van het seizoen. Philippe Clement gaf al aan een versterking te willen op het middenveld, en Mannaert en co. lijken de boodschap van de Brugse trainer dan ook te aanhoren. 

Volgens verschillende Britse media is Club Brugge namelijk één van de gegadigden in de strijd om Matty Longstaff. De centrale middenvelder van Newcastle is aan het einde van het seizoen transfervrij, en kan dus wel eens de gedroomde versterking zijn voor Clement. Blauw-Zwart krijgt volgens The Sun wel loodzware concurrentie. Zo zouden West Ham, Everton, Dortmund en tal van andere Europese clubs zich al gemeld hebben bij de 20-jarige Engelsman. 

Al meldt The Sun ook verder dat Arsenal in polepositie ligt in de strijd om Longstaff. Volgens de Engelse krant zou de middenvelder zelf ook een overstap richting The Gunners verkiezen. Vincent Mannaert zal dus alles uit de kast moeten halen als hij Longstaff volgend seizoen in Jan Breydel wil zien. 

UPDATE 26/03

Het lijkt zeer moeilijk te gaan worden voor Club Brugge om Matty Longstaff straks te kunnen binnenhalen. Zoals al gezegd is er heel wat interesse van hoger aangeschreven ploegen zoals Arsenal, en de Engelse media komt daarin met een extra domper voor Club.

Want zo zouden ook de Italiaanse grootmachten Inter en AC Milan nadrukkelijke interesse tonen in de middenvelder van Newcastle. De Engelsman is uiteraard een interessant profiel, daar hij zo goed als gratis kan worden opgehaald door zijn aflopende contract. The Daily Mail stelt zelfs dat er al minstens één concreet aanbod van een Italiaanse club op tafel ligt voor Longstaff. Welke ploeg dat zou zijn, werd niet gespecificeerd.

LEES OOK: ‘Transferplan Stankovic: Club-smaakmaker imponeert’

Einde verhaal voor Club?

Meest recent

'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

144
144
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

55
55
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

25
25
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

31
31
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

282
282
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

47
47
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

392
392
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

196
196
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

363
363
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

329
329
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

327
327
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1260
1260
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

420
420
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

707
707
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

317
317
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

406
406
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1018
1018
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

468
468
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

484
484
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

95
95
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

359
359
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

146
146
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

132
132
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

22
22

Meer sportnieuws