'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

door
'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

Bij Club Brugge houdt men opnieuw rekening met enkele vertrekkers aan het einde van het seizoen. Philippe Clement gaf al aan een versterking te willen op het middenveld, en Mannaert en co. lijken de boodschap van de Brugse trainer dan ook te aanhoren. 

Volgens verschillende Britse media is Club Brugge namelijk één van de gegadigden in de strijd om Matty Longstaff. De centrale middenvelder van Newcastle is aan het einde van het seizoen transfervrij, en kan dus wel eens de gedroomde versterking zijn voor Clement. Blauw-Zwart krijgt volgens The Sun wel loodzware concurrentie. Zo zouden West Ham, Everton, Dortmund en tal van andere Europese clubs zich al gemeld hebben bij de 20-jarige Engelsman. 

Al meldt The Sun ook verder dat Arsenal in polepositie ligt in de strijd om Longstaff. Volgens de Engelse krant zou de middenvelder zelf ook een overstap richting The Gunners verkiezen. Vincent Mannaert zal dus alles uit de kast moeten halen als hij Longstaff volgend seizoen in Jan Breydel wil zien. 

UPDATE 26/03

Het lijkt zeer moeilijk te gaan worden voor Club Brugge om Matty Longstaff straks te kunnen binnenhalen. Zoals al gezegd is er heel wat interesse van hoger aangeschreven ploegen zoals Arsenal, en de Engelse media komt daarin met een extra domper voor Club.

Want zo zouden ook de Italiaanse grootmachten Inter en AC Milan nadrukkelijke interesse tonen in de middenvelder van Newcastle. De Engelsman is uiteraard een interessant profiel, daar hij zo goed als gratis kan worden opgehaald door zijn aflopende contract. The Daily Mail stelt zelfs dat er al minstens één concreet aanbod van een Italiaanse club op tafel ligt voor Longstaff. Welke ploeg dat zou zijn, werd niet gespecificeerd.

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Einde verhaal voor Club?

Meest recent

Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KAA Gent, maar voor de clash in de Champions ...

0
0
Dubbele opsteker Anderlecht, Taravel spreekt over De Cat

RSC Anderlecht kampte met heel wat blessureleed en Nathan De Cat is de laatste in het rijtje. De ...

28
28
Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

Royal Antwerp FC kent een snertseizoen en de miserie lijkt maar niet te stoppen. Het Laatste Nieuws ...

62
62
Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

60
60
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

57
57
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

82
82
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

32
32
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

116
116
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

52
52
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

189
189
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

79
79
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

60
60
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

308
308
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

115
115
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

61
61
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

50
50
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

294
294
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

131
131
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

181
181
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

56
56
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

148
148
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

161
161
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

134
134

Meer sportnieuws