'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

427 stemmen
'Club lijkt hoop op stunttransfer te mogen opbergen'

Bij Club Brugge houdt men opnieuw rekening met enkele vertrekkers aan het einde van het seizoen. Philippe Clement gaf al aan een versterking te willen op het middenveld, en Mannaert en co. lijken de boodschap van de Brugse trainer dan ook te aanhoren. 

Volgens verschillende Britse media is Club Brugge namelijk één van de gegadigden in de strijd om Matty Longstaff. De centrale middenvelder van Newcastle is aan het einde van het seizoen transfervrij, en kan dus wel eens de gedroomde versterking zijn voor Clement. Blauw-Zwart krijgt volgens The Sun wel loodzware concurrentie. Zo zouden West Ham, Everton, Dortmund en tal van andere Europese clubs zich al gemeld hebben bij de 20-jarige Engelsman. 

Al meldt The Sun ook verder dat Arsenal in polepositie ligt in de strijd om Longstaff. Volgens de Engelse krant zou de middenvelder zelf ook een overstap richting The Gunners verkiezen. Vincent Mannaert zal dus alles uit de kast moeten halen als hij Longstaff volgend seizoen in Jan Breydel wil zien. 

UPDATE 26/03

Het lijkt zeer moeilijk te gaan worden voor Club Brugge om Matty Longstaff straks te kunnen binnenhalen. Zoals al gezegd is er heel wat interesse van hoger aangeschreven ploegen zoals Arsenal, en de Engelse media komt daarin met een extra domper voor Club.

Want zo zouden ook de Italiaanse grootmachten Inter en AC Milan nadrukkelijke interesse tonen in de middenvelder van Newcastle. De Engelsman is uiteraard een interessant profiel, daar hij zo goed als gratis kan worden opgehaald door zijn aflopende contract. The Daily Mail stelt zelfs dat er al minstens één concreet aanbod van een Italiaanse club op tafel ligt voor Longstaff. Welke ploeg dat zou zijn, werd niet gespecificeerd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Einde verhaal voor Club?

Meest recent

'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

0
0
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

20
20
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

11
11
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

68
68
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

186
186
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

74
74
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

273
273
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

369
369
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

108
108
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

187
187
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

237
237
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

153
153
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

258
258
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

500
500
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

148
148
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

152
152
Ook De Bruyne ontsnapt niet aan kritiek na Egypte

De analisten keuvelen rustig door na het 1-1 gelijkspel van de Belgen tegen Egypte. Het WK is aldus ...

155
155
Duivels wapen staat op: “WK-tegenstanders huiveren”

Ondanks het gelijkspel van België tegen Egypte zou de sfeer in het Duivelse kamp nog goed zijn. ...

163
163
‘Cercle troeft concurrentie af: toptransfer dichtbij’

Cercle Brugge is naarstig op zoek naar zomerse opportuniteiten om de kern voor volgend seizoen te ...

140
140
Nieuw koningskoppel bij Duivels? “Stond gewoon goed”

Het gelijkspel van België tegen Egypte op het WK maakt heel wat wakker. Ook bij de analisten is ...

299
299
“Kan hem niet uitstaan!”: Rudi Garcia compleet afgemaakt

De Belgen speelden 1-1 gelijk tegen Egypte op de eerste groepswedstrijd van het WK. Geen drama, maar ...

375
375
Frustratie loopt op: Egypte haalt ferm uit na België

Egypte stond dicht bij een stunt tegen de Rode Duivels. Mohamed Salah en consorten kwamen op ...

627
627
‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kwam afgelopen seizoen amper in actie voor ...

478
478
Grijpt Garcia genadeloos in? “Iemand anders kapitein”

Het 1-1 gelijkspel van de Rode Duivels tegen Egypte zindert nog na. België start niet optimaal ...

577
577
Grote Duivelse vrees bij Vandenbempt: “Een schande!”

De eerste WK-wedstrijd van de Rode Duivels in de Verenigde Staten zit erop. Tegen Egypte kwamen de ...

303
303

Meer sportnieuws