TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

567 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al bepaald hebben. Het zou van plan zijn om Derrick Luckassen defintief over te nemen van PSV, nadat de verdediger dit seizoen als huurling een goede indruk maakte. Het is wel de vraag of Paars-Wit hem kan betalen, want zijn marktwaarde bedraagt 3 miljoen euro.



Standard heeft het financieel niet breed dezer dagen en zou daarom in de zomer hopen op enkele lucratieve uitgaande transfers. Het zou daarom willen proberen om Samuel Bastien en Selim Amallah te gelde te maken in de Premier League. Daarvoor rekent het op de contacten van Mogi Bayat. Voor Amallah wordt alvast West Ham United genoemd als mogelijke bestemming.

KRC Genk mag in de zomer wellicht rekenen op enkele miljoenen. In Schotland is men er immers rotsvast van overtuigd dat Rangers de aankoopoptie op Ianis Hagi zal lichten, nadat de jonge Roemeen indruk maakte in zijn eerste weken in Glasgow. Genk mag zo in principe 5 miljoen euro incasseren.



Voor Zinho Gano lijkt Genk voorlopig dan weer geen miljoenen te krijgen. De spits speelt op huurbasis voor Antwerp en de Great Old heeft een aankoopoptie van 1,7 miljoen euro. Het heeft tot 31 maart om die te lichten, maar voorlopig is er geen indicatie dat Antwerp dat zal doen. Gano keert dus in principe terug naar Limburg.

BUITENLAND

Real Madrid denkt al aan de toekomst en denkt al aan een opvolger voor Sergio Ramos. De aanvoerder wordt stilaan een jaartje ouder en Real heeft Milan Skriniar aangeduid als toekomstige vervanger. De 25-jarige Slowaak van Inter zal wel niet goedkoop worden, want hij moet minstens 70 miljoen euro kosten. Bovendien aast ook Manchester City op hem.



City is dan weer op zoek naar een opvolger voor David Silva, die in de zomer in principe de club verlaat wanneer zijn contract afloopt. Pep Guardiola zou daarvoor zijn oog laten vallen hebben op Fabian Ruiz en draagt zo ook zijn steentje bij aan een titanenstrijd. Ook Real, Barcelona en Liverpool azen immers op de Spanjaard. Napoli hoopt zo'n 100 miljoen euro te vangen.

Bij FC Barcelona volgt er in de zomer mogelijk een grote kuis. Heel wat spelers zouden straks Camp Nou mogen verlaten. Antoine Griezmann, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Samuel Umtiti, Neto, Martin Braithwaite, Philippe Coutinho en Carles Aleña mogen allen andere oorden opzoeken.



Chelsea neemt in de zomer dan weer afscheid van Pedro. De Spaanse flankaanvaller kondigde aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na vijf jaar Stamford Bridge verlaat. Waar hij volgend seizoen aan de slag zal gaan, is nog niet duidelijk.

LEES OOK: 'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Moet Anderlecht ver gaan voor Luckassen?

Meest recent

STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

20
20
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

31
31
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

40
40
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

97
97
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

74
74
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

52
52
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

32
32
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

128
128
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

159
159
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

70
70
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

42
42
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

66
66
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

370
370
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

395
395
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

232
232
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

212
212
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

260
260
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

510
510
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

133
133
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

76
76
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

125
125
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

587
587
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

111
111
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

396
396
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

213
213

Meer sportnieuws