TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al bepaald hebben. Het zou van plan zijn om Derrick Luckassen defintief over te nemen van PSV, nadat de verdediger dit seizoen als huurling een goede indruk maakte. Het is wel de vraag of Paars-Wit hem kan betalen, want zijn marktwaarde bedraagt 3 miljoen euro.



Standard heeft het financieel niet breed dezer dagen en zou daarom in de zomer hopen op enkele lucratieve uitgaande transfers. Het zou daarom willen proberen om Samuel Bastien en Selim Amallah te gelde te maken in de Premier League. Daarvoor rekent het op de contacten van Mogi Bayat. Voor Amallah wordt alvast West Ham United genoemd als mogelijke bestemming.

KRC Genk mag in de zomer wellicht rekenen op enkele miljoenen. In Schotland is men er immers rotsvast van overtuigd dat Rangers de aankoopoptie op Ianis Hagi zal lichten, nadat de jonge Roemeen indruk maakte in zijn eerste weken in Glasgow. Genk mag zo in principe 5 miljoen euro incasseren.



Voor Zinho Gano lijkt Genk voorlopig dan weer geen miljoenen te krijgen. De spits speelt op huurbasis voor Antwerp en de Great Old heeft een aankoopoptie van 1,7 miljoen euro. Het heeft tot 31 maart om die te lichten, maar voorlopig is er geen indicatie dat Antwerp dat zal doen. Gano keert dus in principe terug naar Limburg.

BUITENLAND

Real Madrid denkt al aan de toekomst en denkt al aan een opvolger voor Sergio Ramos. De aanvoerder wordt stilaan een jaartje ouder en Real heeft Milan Skriniar aangeduid als toekomstige vervanger. De 25-jarige Slowaak van Inter zal wel niet goedkoop worden, want hij moet minstens 70 miljoen euro kosten. Bovendien aast ook Manchester City op hem.



City is dan weer op zoek naar een opvolger voor David Silva, die in de zomer in principe de club verlaat wanneer zijn contract afloopt. Pep Guardiola zou daarvoor zijn oog laten vallen hebben op Fabian Ruiz en draagt zo ook zijn steentje bij aan een titanenstrijd. Ook Real, Barcelona en Liverpool azen immers op de Spanjaard. Napoli hoopt zo'n 100 miljoen euro te vangen.

Bij FC Barcelona volgt er in de zomer mogelijk een grote kuis. Heel wat spelers zouden straks Camp Nou mogen verlaten. Antoine Griezmann, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Samuel Umtiti, Neto, Martin Braithwaite, Philippe Coutinho en Carles Aleña mogen allen andere oorden opzoeken.



Chelsea neemt in de zomer dan weer afscheid van Pedro. De Spaanse flankaanvaller kondigde aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na vijf jaar Stamford Bridge verlaat. Waar hij volgend seizoen aan de slag zal gaan, is nog niet duidelijk.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Moet Anderlecht ver gaan voor Luckassen?

Meest recent

Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

22
22
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

24
24
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

122
122
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

146
146
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

344
344
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

82
82
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

353
353
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

234
234
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

458
458
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

181
181
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

121
121
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

510
510
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

91
91
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

325
325
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

271
271
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

559
559
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

844
844
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

950
950
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

364
364
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

47
47
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

318
318
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

717
717
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

366
366
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

389
389
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

179
179

Meer sportnieuws