TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

567 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht bepaalt eerste aanwinst, Standard wil cashen'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht zou zijn eerste aanwinst voor volgend seizoen al bepaald hebben. Het zou van plan zijn om Derrick Luckassen defintief over te nemen van PSV, nadat de verdediger dit seizoen als huurling een goede indruk maakte. Het is wel de vraag of Paars-Wit hem kan betalen, want zijn marktwaarde bedraagt 3 miljoen euro.



Standard heeft het financieel niet breed dezer dagen en zou daarom in de zomer hopen op enkele lucratieve uitgaande transfers. Het zou daarom willen proberen om Samuel Bastien en Selim Amallah te gelde te maken in de Premier League. Daarvoor rekent het op de contacten van Mogi Bayat. Voor Amallah wordt alvast West Ham United genoemd als mogelijke bestemming.

KRC Genk mag in de zomer wellicht rekenen op enkele miljoenen. In Schotland is men er immers rotsvast van overtuigd dat Rangers de aankoopoptie op Ianis Hagi zal lichten, nadat de jonge Roemeen indruk maakte in zijn eerste weken in Glasgow. Genk mag zo in principe 5 miljoen euro incasseren.



Voor Zinho Gano lijkt Genk voorlopig dan weer geen miljoenen te krijgen. De spits speelt op huurbasis voor Antwerp en de Great Old heeft een aankoopoptie van 1,7 miljoen euro. Het heeft tot 31 maart om die te lichten, maar voorlopig is er geen indicatie dat Antwerp dat zal doen. Gano keert dus in principe terug naar Limburg.

BUITENLAND

Real Madrid denkt al aan de toekomst en denkt al aan een opvolger voor Sergio Ramos. De aanvoerder wordt stilaan een jaartje ouder en Real heeft Milan Skriniar aangeduid als toekomstige vervanger. De 25-jarige Slowaak van Inter zal wel niet goedkoop worden, want hij moet minstens 70 miljoen euro kosten. Bovendien aast ook Manchester City op hem.



City is dan weer op zoek naar een opvolger voor David Silva, die in de zomer in principe de club verlaat wanneer zijn contract afloopt. Pep Guardiola zou daarvoor zijn oog laten vallen hebben op Fabian Ruiz en draagt zo ook zijn steentje bij aan een titanenstrijd. Ook Real, Barcelona en Liverpool azen immers op de Spanjaard. Napoli hoopt zo'n 100 miljoen euro te vangen.

Bij FC Barcelona volgt er in de zomer mogelijk een grote kuis. Heel wat spelers zouden straks Camp Nou mogen verlaten. Antoine Griezmann, Ivan Rakitic, Arturo Vidal, Samuel Umtiti, Neto, Martin Braithwaite, Philippe Coutinho en Carles Aleña mogen allen andere oorden opzoeken.



Chelsea neemt in de zomer dan weer afscheid van Pedro. De Spaanse flankaanvaller kondigde aan dat hij zijn aflopende contract niet zal verlengen, waardoor hij na vijf jaar Stamford Bridge verlaat. Waar hij volgend seizoen aan de slag zal gaan, is nog niet duidelijk.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Moet Anderlecht ver gaan voor Luckassen?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

46
46
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

81
81
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

45
45
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

205
205
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

110
110
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

201
201
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

107
107
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

143
143
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

812
812
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1093
1093
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

549
549
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

291
291
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

367
367
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

810
810
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws