'Bayern en Man City zien sensationale ruil in rook opgaan'

147 stemmen
'Bayern en Man City zien sensationale ruil in rook opgaan'

Bayern München is bezig aan een verjongingsoperatie en daarvoor nam het vorige zomer al afscheid van oudgedienden Arjen Robben en Franck Ribéry. Om hen te vervangen wordt er gerekend op jong, Duits bloed. Serge Gnabry maakt dit seizoen alvast indruk, maar Bayern wil hem volgend seizoen koppelen aan een andere talentvolle landgenoot.


Al zowat een jaar aast Bayern nadrukkelijk op Leroy Sané, die onder Pep Guardiola niet altijd basisspeler is. Een zware knieblessure die de flankaanvaller in augustus opliep, gooide echter roet in het eten voor een transfer in de zomer of januari. Maar komende zomer kan Bayern wel doordrukken, zeker omdat Sané in 2021 einde contract is.

Volgens Bild lag er alvast een voorstel op tafel tot een opmerkelijke ruildeal, waarbij David Alaba de omgekeerde beweging zou maken. De Oostenrijkse verdediger aast op een vertrek uit München en nam daarvoor al supermakelaar Pini Zahavi onder de arm. De deal sprong echter af omdat Alaba geen trek heeft in een overstap naar Engeland. Als hij Bayern verlaat, wil hij naar Spanje. Daar zouden FC Barcelona en Real Madrid op de loer liggen.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Moet City proberen om het contract van Sané nog te verlengen?

Meest recent

Grote trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

196
196
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

185
185
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

272
272
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

29
29
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

170
170
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

36
36
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

26
26
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

461
461
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

441
441
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

118
118
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

346
346
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

80
80
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

388
388
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

373
373
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

139
139
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

153
153
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

684
684
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

286
286
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

320
320
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

300
300
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

329
329

Meer sportnieuws