OHL baalt: "Waren overtuigd dat we zouden promoveren"

door
OHL baalt:

Ook de conference call van woensdag bij Pro League, heeft geen duidelijkheid opgeleverd over het eventuele verdere verloop van het seizoen. En dat brengt heel wat clubs in lastig parket. In de eerste plaats op financieel gebied, maar ook sportief gezien is het bijzonder moeilijk werken.


Sowieso is het problematisch voor de ploegen nu er geen groepstrainingen meer gehouden worden. De spelers kregen wel individuele trainingsschema's mee, van hen wordt verwacht dat ze zich fit houden voor wanneer er toch weer gespeeld kan worden. Maar niemand weet wanneer dat het geval zal zijn. En dus moeten de voetballers trainen zonder een echt doel voor ogen te hebben, wat mentaal niet gemakkelijk is.

Dat geldt ook voor de spelers van promotiekandidaat OHL. Die waren helemaal klaargestoomd voor de beslissende terugmatch tegen Beerschot, maar weten momenteel niet eens of ze dit seizoen nog in actie zullen komen. "Wij zijn allemaal competitiebeesten en stonden op twee dagen van een heel erg belangrijke wedstrijd, toen de overheid die maatregelen oplegde om het coronavirus in te dijken. We waren helemaal klaar voor die terugwedstrijd, overtuigd dat we zouden promoveren. Plots valt dat weg", baalt ook fysiek-trainer Carlos Rodriguez op de clubwebstek. "Ik zie uiteraard wel de noodzaak in van het strikt opvolgen van die maatregelen. Zelf houd ik mij daar trouwens maximaal aan."

LEES OOK: OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

Denkt u dat OHL gepromoveerd zou zijn?

Meest recent

Zulte Waregem en STVV bundelen krachten na kwalijk incident

Zulte Waregem leek op weg naar een stunt op Stayen, maar de 0-2 werd alsnog omgezet in een 3-2 voor ...

26
26
Anderlecht met gigantisch probleem: noodoplossing in de maak

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. De Brusselaars verdienden te winnen van La ...

90
90
KRC Genk tóch naar Play-Off I? Degryse velt verdict

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

78
78
Hommeles Atlético vlak voor Club: Simeone zet titularis op plaats

Deze week worden de heenwedstrijden in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

78
78
Vergiftigd afscheidsgeschenk Renard: dubbele transferflop RSCA?

RSC Anderlecht haalde tijdens de voorbije wintermercato een aantal directe versterkingen in huis. ...

244
244
Grote verrassing bij Duivels? "Ongezien sinds Sneijder"

Eind maart staan de Rode Duivels voor een belangrijke afspraak in aanloop naar het WK, dan werken ze ...

160
160
‘Anderlecht in paniek: Schreuder-deal gaat compleet mis’

Anderlecht wou dit weekend eindelijk wit rook rond Alfred Schreuder, maar de deal zit plots ...

334
334
Union ontsnapt: ex-ref streng na 'degoutante' actie Burgess

Union SG heeft afgelopen weekend averij opgelopen in de titelrace van de Jupiler Pro League. De ...

218
218
'Kompany incasseert opdoffer van formaat bij Bayern'

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

112
112
'Club Brugge schrikt op: tweede bliksemvertrek in de maak'

Club Brugge deed zondag een goede zaak met zijn nipte overwinning in de stadsderby tegen Cercle ...

313
313
'Anderlecht houdt hart vast: trainersplan plots in gevaar'

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker en bleef zondag op een 0-0-gelijkspel steken in ...

142
142
Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

220
220
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

111
111
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

39
39
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

171
171
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

134
134
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

391
391
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

148
148
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

118
118
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

278
278
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

66
66
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

662
662
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

191
191
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

222
222
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

412
412

Meer sportnieuws