'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

door
'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

Dries Mertens is na het seizoen normaal gezien een transfervrije speler. Zijn contract bij SSC Napoli loopt binnen enkele maanden immers ten einde. De Italiaanse club zou echter de intentie hebben om te verlengen, maar voorlopig werden er nog geen handtekeningen geplaatst.

Mertens zat onlangs nog samen met voorzitter Aurelio De Laurentiis. De twee partijen zouden ook naar mekaar zijn toegegroeid, maar een sluitend akkoord werd nog niet gevonden. Volgens Le 10 Sport blijven die andere clubs dan ook op de loer liggen om toe te slaan indien een overeenkomst uitblijft.

Chelsea FC toonde afgelopen winter al nadrukkelijk interesse en coach Frank Lampard zou Mertens nog steeds in het vizier hebben. Hetzelfde geldt voor Internazionale, dat mogelijk een vervanger moet zoeken voor Lautaro Martinez. En tot slot zou AS Monaco eveneens nog in de strijd verwikkeld zijn. De drie ploegen zouden wel enkel willen toeslaan als Mertens transfervrij op te pikken is, een gewone transfer is niet aan de orde.

UPDATE 18/03

Nog steeds geen handtekening onder een eventueel nieuw contract van Mertens bij Napoli, maar volgens Tuttomercatoweb zal dat sowieso binnenkort wel gebeuren. Althans wanneer dat mogelijk zou zijn gezien de huidige coronacrisis. Het Italiaanse medium stelt namelijk duidelijk: ‘Mertens heeft voor eens en voor altijd beslist dat hij bij Napoli blijft’. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou hem namelijk een zeer aanlokkelijk voorstel hebben gedaan, dat hem ook een toekomst geeft bij de club ná zijn spelerscarrière.

Mertens zou met twee jaar verlengen, en nadien een positie mogen bekleden binnen de club. Welke positie dat dan precies zou zijn, is nog geen duidelijkheid over. Zekerheid is echter wel dat dit voor de Rode Duivel een absolute droomaanbieding moet zijn. Hijzelf en vrouwlief Kat Kerkhofs gaven namelijk al meermaals mee dat ze graag in Napels zouden willen blijven. Op deze manier zouden ze dus nog voor jaren gebeiteld zitten.

UPDATE 24/04

Atlético Madrid geeft de strijd om Dries Mertens niet op, want volgens Spaanse media is Diego Simeone zeer gecharmeerd door de Rode Duivel. Hij wil naast Mertens ook flankaanvaller José Callejon weghalen bij Napoli. Het beloven nog spannende tijden te worden voor de Belgische aanvaller.

LEES OOK: Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Gaat Mertens ingaan op het voorstel van Atlético?

Meest recent

Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

117
117
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

90
90
STVV moet vrezen: smaakmaker weg in januari?

STVV is dé revelatie van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De Truienaars leveren al vele ...

69
69
'Anderlecht krijgt ideale kans op ingaande topdeal'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in januari de transfermarkt op. De Brusselaars zullen achteraan ...

207
207
Saelemaekers belangrijk in straffe comeback, Lammens juicht

Er kwamen twee Belgen in actie in de buitenlandse competities op maandagavond. Bij AC Milan was ...

48
48
Defour geeft Genk transfertip: ex-Rode Duivel naar Limburg?

Bij KRC Genk kennen ze in België geen goed seizoen. De Limburgers staan achtste in de Jupiler ...

212
212
Ommekeer Rode Duivel: verrassing naar het WK?

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Bij de Franse topclub speelt ...

80
80
'Salah vertrekt met slaande deuren: eerste bod onderweg'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

106
106
Leko-schok: 'Club Brugge betaalt AA Gent deze riante som'

Ivan Leko is vanaf heden de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat vertrok maandag met ...

867
867
Gent koud gepakt: 'opportunist' Leko krijgt draai om de oren

KAA Gent moet vlak voor de jaarwissel in allerijl op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Ivan Leko ...

488
488
Lardot geeft toe: 'Flagrante VAR-blunder in Union-Gent'

Union SG heeft afgelopen weekend gedeeltelijk geprofiteerd van de nederlagen bij concurrenten Club ...

216
216
Trainersbom Club Brugge: 'exacte rol Bart Verhaeghe onthuld'

Club Brugge heeft het Belgische voetbal maandag in rep en roer gezet. Daags voor het Champions ...

1527
1527
Toekomst titularis in gevaar: 'nachtmerrie' bij Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

538
538
Italië in alle staten: hysterische De Ketelaere gaat te ver

Je kent dat moment waarop je ontploft en achteraf denkt: wat heb ik gedaan? Daar zit Charles De ...

327
327
Bijltjesdag bij Club Brugge: reden ontslag Hayen gelekt

De nederlaag tegen STVV, en bijhorende drie op 12 in de competitie, bleek de druppel voor Club ...

1083
1083
AA Gent-fans spuwen Leko uit én kiezen verrassende opvolger

Ivan Leko mag dan wel kind aan huis zijn bij Club Brugge, dat hun coach nu prompt naar de ...

2468
2468
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

826
826
Hayen out, Leko in bij Club: sappige details lekken uit

Als een donderslag bij heldere hemel nam Club Brugge zopas afscheid van Nicky Hayen. Misschien ...

1328
1328
Club Brugge dumpt Hayen: Vandenbempt doet boekje open

Club Brugge dropte zopas een bom van jewelste door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. Terwijl ...

1189
1189
Julie Vanloo haalt snoeihard uit na ontslag Nicky Hayen

Club Brugge heeft in de late namiddag een enorme schok door het Belgische voetbal gestuurd. De ...

2164
2164
AA Gent zoekt nieuwe coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Ivan Leko heeft AA Gent verlaten en keert terug naar Club Brugge. Een bizarre transfer, want de ...

3015
3015
Oorlog tussen Club en AA Gent: Baro met straffe onthulling

Het Belgische voetbal blijft (in negatieve zin) verbazen. Ondanks zeer straf werk werd Nicky Hayen ...

2465
2465
Club Brugge-bestuur met grond gelijk gemaakt: "Shame on you!"

Club Brugge maakte zopas het vertrek van Nicky Hayen bekend. Die werd ontslagen na een 3 op 12. Ivan ...

1340
1340
Scherpen geeft grote Champions League-ambitie Union prijs

Union SG maakt zich klaar voor de Champions League-topper tegen Olympique Marseille. De Belgische ...

29
29
Enorme bom! Club Brugge ontslaat Hayen en haalt Leko in huis

En bom uit Brugge: Nicky Hayen is zopas ontslagen bij Club Brugge. Ivan Leko volgt hem op. Een zeer ...

933
933

Meer sportnieuws