'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

273 stemmen
'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

Dries Mertens is na het seizoen normaal gezien een transfervrije speler. Zijn contract bij SSC Napoli loopt binnen enkele maanden immers ten einde. De Italiaanse club zou echter de intentie hebben om te verlengen, maar voorlopig werden er nog geen handtekeningen geplaatst.

Mertens zat onlangs nog samen met voorzitter Aurelio De Laurentiis. De twee partijen zouden ook naar mekaar zijn toegegroeid, maar een sluitend akkoord werd nog niet gevonden. Volgens Le 10 Sport blijven die andere clubs dan ook op de loer liggen om toe te slaan indien een overeenkomst uitblijft.

Chelsea FC toonde afgelopen winter al nadrukkelijk interesse en coach Frank Lampard zou Mertens nog steeds in het vizier hebben. Hetzelfde geldt voor Internazionale, dat mogelijk een vervanger moet zoeken voor Lautaro Martinez. En tot slot zou AS Monaco eveneens nog in de strijd verwikkeld zijn. De drie ploegen zouden wel enkel willen toeslaan als Mertens transfervrij op te pikken is, een gewone transfer is niet aan de orde.

UPDATE 18/03

Nog steeds geen handtekening onder een eventueel nieuw contract van Mertens bij Napoli, maar volgens Tuttomercatoweb zal dat sowieso binnenkort wel gebeuren. Althans wanneer dat mogelijk zou zijn gezien de huidige coronacrisis. Het Italiaanse medium stelt namelijk duidelijk: ‘Mertens heeft voor eens en voor altijd beslist dat hij bij Napoli blijft’. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou hem namelijk een zeer aanlokkelijk voorstel hebben gedaan, dat hem ook een toekomst geeft bij de club ná zijn spelerscarrière.

Mertens zou met twee jaar verlengen, en nadien een positie mogen bekleden binnen de club. Welke positie dat dan precies zou zijn, is nog geen duidelijkheid over. Zekerheid is echter wel dat dit voor de Rode Duivel een absolute droomaanbieding moet zijn. Hijzelf en vrouwlief Kat Kerkhofs gaven namelijk al meermaals mee dat ze graag in Napels zouden willen blijven. Op deze manier zouden ze dus nog voor jaren gebeiteld zitten.

UPDATE 24/04

Atlético Madrid geeft de strijd om Dries Mertens niet op, want volgens Spaanse media is Diego Simeone zeer gecharmeerd door de Rode Duivel. Hij wil naast Mertens ook flankaanvaller José Callejon weghalen bij Napoli. Het beloven nog spannende tijden te worden voor de Belgische aanvaller.

LEES OOK: ‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Gaat Mertens ingaan op het voorstel van Atlético?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

4
4
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

52
52
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

201
201
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

56
56
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

363
363
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

276
276
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

578
578
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

114
114
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

331
331
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

141
141
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

60
60
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

99
99
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

100
100
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

267
267
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

301
301
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

414
414
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

440
440
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

444
444
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

162
162
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

202
202
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

83
83
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

443
443
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

495
495
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

108
108

Meer sportnieuws