'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

door
'Spaanse topclub probeert Mertens alsnog te overtuigen'

Dries Mertens is na het seizoen normaal gezien een transfervrije speler. Zijn contract bij SSC Napoli loopt binnen enkele maanden immers ten einde. De Italiaanse club zou echter de intentie hebben om te verlengen, maar voorlopig werden er nog geen handtekeningen geplaatst.

Mertens zat onlangs nog samen met voorzitter Aurelio De Laurentiis. De twee partijen zouden ook naar mekaar zijn toegegroeid, maar een sluitend akkoord werd nog niet gevonden. Volgens Le 10 Sport blijven die andere clubs dan ook op de loer liggen om toe te slaan indien een overeenkomst uitblijft.

Chelsea FC toonde afgelopen winter al nadrukkelijk interesse en coach Frank Lampard zou Mertens nog steeds in het vizier hebben. Hetzelfde geldt voor Internazionale, dat mogelijk een vervanger moet zoeken voor Lautaro Martinez. En tot slot zou AS Monaco eveneens nog in de strijd verwikkeld zijn. De drie ploegen zouden wel enkel willen toeslaan als Mertens transfervrij op te pikken is, een gewone transfer is niet aan de orde.

UPDATE 18/03

Nog steeds geen handtekening onder een eventueel nieuw contract van Mertens bij Napoli, maar volgens Tuttomercatoweb zal dat sowieso binnenkort wel gebeuren. Althans wanneer dat mogelijk zou zijn gezien de huidige coronacrisis. Het Italiaanse medium stelt namelijk duidelijk: ‘Mertens heeft voor eens en voor altijd beslist dat hij bij Napoli blijft’. Voorzitter Aurelio De Laurentiis zou hem namelijk een zeer aanlokkelijk voorstel hebben gedaan, dat hem ook een toekomst geeft bij de club ná zijn spelerscarrière.

Mertens zou met twee jaar verlengen, en nadien een positie mogen bekleden binnen de club. Welke positie dat dan precies zou zijn, is nog geen duidelijkheid over. Zekerheid is echter wel dat dit voor de Rode Duivel een absolute droomaanbieding moet zijn. Hijzelf en vrouwlief Kat Kerkhofs gaven namelijk al meermaals mee dat ze graag in Napels zouden willen blijven. Op deze manier zouden ze dus nog voor jaren gebeiteld zitten.

UPDATE 24/04

Atlético Madrid geeft de strijd om Dries Mertens niet op, want volgens Spaanse media is Diego Simeone zeer gecharmeerd door de Rode Duivel. Hij wil naast Mertens ook flankaanvaller José Callejon weghalen bij Napoli. Het beloven nog spannende tijden te worden voor de Belgische aanvaller.

LEES OOK: De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Gaat Mertens ingaan op het voorstel van Atlético?

Meest recent

TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

66
66
‘Bounida hakt interlandknoop door: KBVB in rep en roer’

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

63
63
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

24
24
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

168
168
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

200
200
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

59
59
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

499
499
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

206
206
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

28
28
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

126
126
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

142
142
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

225
225
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

50
50
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

349
349
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

111
111
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

283
283
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

290
290
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

133
133
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35
'Made in Neerpede' : Anderlecht eist selectie Duivels op

Bij RSC Anderlecht zal ongetwijfeld tevreden zijn geweest met de selectie van de Rode Duivels. Met ...

225
225
'Monstertransfer Kompany: titanengevecht met City en United'

Bayern München is onder leiding van Vincent Kompany bezig aan een fenomenaal seizoen. Maar ook ...

208
208
Beerschot haalt Patro door gehaktmolen, Eupen mist kansen

In de Challenger Pro League heeft een efficiënt Beerschot vanavond Patro door de gehaktmolen ...

142
142
Publieke opinie tegen Garcia: één naam zorgt voor storm

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

128
128
Lammens of Sels? 'Doublure voor Courtois staat al vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

179
179
Klaar voor Duivels! De Bruyne speelt volle match in zege Napoli

Kevin De Bruyne lijkt volledig hersteld van de blessure die hem maandenlang aan de kant hield. ...

55
55

Meer sportnieuws