'Anderlecht krijgt concurrentie van West Ham voor transfertarget'

262 stemmen
'Anderlecht krijgt concurrentie van West Ham voor transfertarget'

RSC Anderlecht heeft met Hendrik Van Crombrugge één van de beste doelmannen van de competitie in zijn rangen. De buitenlandse interesse voor de Belgische doelman zal ongetwijfeld groeien de komende maanden, en bij Paars-Wit wil men niks aan het toeval overlaten. Er wordt alvast stevig gezocht naar een mogelijke opvolger van Van Crombrugge.  


Zo wordt Anderlecht al een tijdje in verband gebracht met Loris Karius. Besiktas huurt de Duitse doelman dit seizoen van Liverpool, maar volgens SportWitness zal de Turkse club de aankoopoptie van Karius niet lichten. In Anfield heeft de Duitser alvast geen plaats meer, waardoor een definitieve transfer zich opdringt.  

Volgens het medium krijgt Anderlecht wel loodzware concurrentie in de strijd om Karius. Zo zou Sporting Lissabon het vizier gericht hebben op de Liverpool-doelman. De Portugezen zagen een transfer van Robin Olsen afspringen, waardoor Karius dé transferprioriteit wordt van de topclub. Het valt dus nog maar af te wachten of Anderlecht in staat zal zijn om de financieel sterke Portugezen af te troeven. 

UPDATE 24/03

Ondertussen is het helemaal duidelijk geworden dat Karius volgend seizoen niet meer bij Besiktas zal spelen. "Karius zal niet bij ons blijven", verklaarde Sergen Yalcin, de technisch directeur van de Turkse topclub aan Anjasspor. "Zijn aankoopoptie is te duur." Naast Sporting Lissabon zou ook West Ham zich gemeld hebben om de doelman over te nemen van Liverpool. Tijdelijk of definitief, dat is niet geweten. Maar Anderlecht zal dus flinke inspanningen mogen leveren als het Karius wil binnenhalen. 

LEES OOK: 'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Moet Anderlecht Karius aantrekken?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

8
8
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

77
77
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

16
16
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

9
9
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

35
35
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

67
67
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

606
606
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

102
102
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

195
195
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

152
152
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

134
134
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

254
254
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

43
43
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

161
161
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

501
501
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

241
241
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

221
221
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

464
464
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

340
340
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

147
147
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws