'Pro League neemt standpunt in over bekerfinale en eindstrijd 1B'

door
'Pro League neemt standpunt in over bekerfinale en eindstrijd 1B'

In eerste instantie werd de Jupiler Pro League uitgesteld tot begin april, maar het is nu al duidelijk dat het coronavirus zal voorkomen dat er vanaf dan weer gevoetbald zal worden. Zelfs de gehoopte datum van 15 mei lijkt veel te vroeg te komen. En dus gaan de Play-Offs dit jaar allicht niet door.


Woensdag houdt de Pro League opnieuw een conference call om het verdere verloop van het seizoen te bespreken. Maar steeds meer betrokken partijen zouden er rekening mee houden om de PO's te laten vallen en dat wordt nu ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. De krant weet wel dat er eerst nog grondig met de overheid zal overlegd worden alvorens een beslissing wordt genomen. Maar de kans dat die beslissing positief uitdraait voor de Play-Offs is bijzonder klein.

Volgens HLN gaat men er wel vanuit dat de laatste speeldag van de reguliere competitie zal worden afgewerkt, net zoals de promotiefinale van 1B tussen Beerschot VA en OH Leuven. Zo staan de reeksindelingen voor volgend seizoen in ieder geval vast. Ook de bekerfinale tussen Club Brugge en Antwerp FC zou nog afgewerkt worden. Het heeft er wel alle schijn van dat al deze wedstrijden zullen plaatsvinden achter gesloten deuren.

LEES OOK: Union blijft verkopen: JPL-transfer in kannen en kruiken

Trending:

Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

Denkt u dat er dit seizoen überhaupt nog gevoetbald zal worden in België?

Meest recent

WK Clubs: Nieuwe sensatie loodst Real naar halve finale

Na Chelsea en PSG heeft ook Real Madrid zich zaterdag weten te plaatsen voor de halve finale van het ...

50
50
'Standard pakt alweer uit: akkoord bereikt'

De Belgische transfermarkt blijft op volle toeren draaien. Geen club die daarbij zo actief is als ...

114
114
'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

323
323
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

105
105
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

36
36
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

530
530
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

85
85
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

780
780
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

152
152
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

153
153
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

285
285
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

104
104
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

765
765
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

558
558
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

349
349
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

225
225
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

770
770
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

60
60
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

371
371
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

355
355
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

443
443
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1299
1299
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

75
75
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2245
2245
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

148
148

Meer sportnieuws