TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

597 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Alderweireld mikt op Antwerpse club, Real Madrid wil Haaland'

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
RSC Anderlecht hoopt Jérémy Doku nog minstens een seizoen aan boord te houden, maar ondertussen neemt de interesse in het goudhaantje toe. Want ook RB Leipzig en AC Milan lonken volgens Calciomercato naar de flankaanvaller. Het is Ralf Rangnick, technisch directeur bij Leipzig, die Doku op de radar heeft staan. Hij wordt ook al weken aan AC Milan gelinkt. Aan inkomende zijde werd Loris Karius eventjes genoemd, maar die zou op weg zijn naar Sporting Lissabon.

Cyril Ngonge wordt momenteel door Club Brugge verhuurd aan PSV Eindhoven. Wat hij volgend seizoen gaat doen is nog niet bekend, maar de talentvolle aanvaller wordt niet gelinkt aan een opvallende transfer. Lokale media melden immers dat Samsunspor de 19-jarige op zijn verlanglijstje gezet heeft. Het is wel maar de vraag of Ngonge een transfer naar de leider in de Turkse derde klasse zal zien zitten. Doelwit Matty Longstaff zou volgens The Sun een overstap naar Arsenal verkiezen.

Toby Alderweireld verlengde onlangs zijn contract bij Tottenham Hotspur, maar is ook al bezig met zijn ploeg op lange termijn. En daarbij staat hij open voor een terugkeer naar het vaderland. "Ik denk erover na om na mijn contract naar België terug te keren", geeft Alderweireld toe bij de Facebook-live van Sporza. De verdediger benadrukte dat hij fan van Beerschot was, maar liet de deur open voor 'een andere Antwerpse club'.

BUITENLAND
Tottenham Hotspur dreigt komend seizoen naast de miljoenen uit de Champions League te grijpen en moet daarom allicht zijn transferstrategie aanpassen. Zo zou de club volgens The Daily Express vooral gaan focussen op transfervrije spelers. Er worden alvast vier mogelijke doelwitten naar voren geschoven en daarbij twee Rode Duivels: Thomas Meunier en Dries Mertens. Beide landgenoten zitten momenteel in hun laatste contractmaanden bij PSG en SSC Napoli, enkel Mertens lijkt nog in aanmerking te komen voor een verlenging.

En ook Jan Vertonghen lijkt zich op te maken voor een transfervrije overgang. Ajax werd eventjes genoemd, maar hij lijkt Tottenham te zullen inruilen voor de Serie A. Zo stellen ze bij het Italiaanse Tuttosport dat de kans steeds groter wordt dat Vertonghen straks naar Inter Milaan trekt. Daar zou hij dan ploegmaat worden van collega Rode Duivel, Romelu Lukaku. De onderhandelingen met de ervaren verdediger zouden al lopen.

Cristiano Ronaldo werd door bepaalde bronnen gelinkt aan een transfer naar PSG, indien Neymar daar vertrekt. Calciomercato noemt het bericht 'geloofwaardig', maar stelt ook dat er vooralsnog zeker geen bevestiging te vinden is van dit nieuws. Zo staat er nog niets vast wat betreft de toekomst van Ronaldo. Er gaan zelfs geluiden dat Juventus en CR7 sowieso tot medio 2022 met elkaar door willen.

Zaakwaarnemer Mino Raiolo leek zomerse toptransfer voor Erling Braut Haaland uit te sluiten, maar dat dit effectief ook niet zal gebeuren, zijn ze bij MARCA allesbehalve zeker van. Zo kopt de Spaanse sportkrant dat Real Madrid straks van de Dortmund-spits zijn nieuwe topdoelwit zal maken. De Koninklijke wil absoluut een nieuwe '9' en coach Zinedine Zidane zou helemaal gek zijn van de Noorse doelpuntenmachine.

Bayern München onderhandelt momenteel over een nieuw contract van Manuel Neuer. Maar de onderhandelingen omtrent een zouden niet bepaald vlot verlopen en liggen naar verluidt zelfs tijdelijk stil. Indien de 33-jarige niet bijtekent, gaat Bayern dan ook op zoek naar een nieuwe doelman. In dat geval zou het vizier volgens SPORT volledig op Marc-André Ter Stegen gericht worden. De Duitse club zou zelfs al contact hebben opgenomen met enkele tussenpersonen om te onderzoeken of een deal mogelijk is voor de steunpilaar van FC Barcelona.

LEES OOK: Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Wil Antwerpse club is het meest geschikt voor Alderweireld?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

82
82
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

57
57
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

87
87
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

362
362
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

199
199
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

747
747
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

113
113
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

380
380
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1008
1008
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws