'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

door
'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

RSC Anderlecht gaat zich in de zomermercato moeten versterken, maar er is niet veel geld... De club lijkt eerst te moeten verkopen als het spelers wil aantrekken met een transfersom. Toch vallen er ook zaken te doen met spelers die in de zomer einde contract zijn.

Anderlecht haalde vorige zomer Vincent Kompany transfervrij weg bij Manchester City. De Brusselaars kunnen dat recept nog eens herhalen. Anderlecht kan immers Lucas Biglia gratis terughalen naar het Lotto Park, want Italiaanse media weten dat AC Milan de Argentijn gratis laat gaan. Biglia is einde contract en kreeg te horen dat er geen nieuwe overeenkomst in zit.

Biglia werd op 30 januari 34 jaar en zijn naam deed afgelopen zomer al de ronde bij Anderlecht. Paars-Wit heeft momenteel met Peter Zulj een speler op de '6' staan die niet kan overtuigen in topmatchen, wel in de kleine wedstrijden. Biglia werkte tijdens zijn zeven jaar bij Anderlecht samen met Frank Vercauteren - ook toen was die hoofdtrainer - en Biglia zou met zijn internationale ervaring een extra gids kunnen zijn voor de jonge talenten. Bovendien past hij helemaal bij de stijl van het huis, want Kompany en Vercauteren kiezen met Zulj nu al voor een voetballende defensieve middenvelder.

Biglia liet bij zijn vertrek naar Lazio verstaan dat hij zijn carrière bij Anderlecht hoopte af te sluiten, maar daar kwam de afgelopen jaren geen bevestiging over. Bij Anderlecht zullen ze ongetwijfeld angst hebben voor een tweede geval Samir Nasri en Biglia speelde de afgelopen twee seizoenen amper 23 competitiewedstrijden voor AC Milan, waar hij regelmatig met blessures kampte. Toch is de ex-international, die de WK-finale in 2014 speelde, een stuk professioneler dan Nasri, die al jaren een gebrek aan mentaliteit toonde bij tal van clubs.


LEES OOK: Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

Moet Anderlecht Biglia een voorstel doen?

Meest recent

Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

10
10
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

21
21
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

264
264
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

83
83
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

176
176
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

105
105
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

419
419
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

203
203
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

128
128
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

163
163
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

254
254
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

198
198
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

349
349
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

252
252
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

477
477
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

155
155
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

969
969
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

194
194
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

782
782
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

80
80
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

234
234
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

252
252
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

98
98
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

185
185
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

640
640

Meer sportnieuws