'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

1306 stemmen
'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

RSC Anderlecht gaat zich in de zomermercato moeten versterken, maar er is niet veel geld... De club lijkt eerst te moeten verkopen als het spelers wil aantrekken met een transfersom. Toch vallen er ook zaken te doen met spelers die in de zomer einde contract zijn.

Anderlecht haalde vorige zomer Vincent Kompany transfervrij weg bij Manchester City. De Brusselaars kunnen dat recept nog eens herhalen. Anderlecht kan immers Lucas Biglia gratis terughalen naar het Lotto Park, want Italiaanse media weten dat AC Milan de Argentijn gratis laat gaan. Biglia is einde contract en kreeg te horen dat er geen nieuwe overeenkomst in zit.

Biglia werd op 30 januari 34 jaar en zijn naam deed afgelopen zomer al de ronde bij Anderlecht. Paars-Wit heeft momenteel met Peter Zulj een speler op de '6' staan die niet kan overtuigen in topmatchen, wel in de kleine wedstrijden. Biglia werkte tijdens zijn zeven jaar bij Anderlecht samen met Frank Vercauteren - ook toen was die hoofdtrainer - en Biglia zou met zijn internationale ervaring een extra gids kunnen zijn voor de jonge talenten. Bovendien past hij helemaal bij de stijl van het huis, want Kompany en Vercauteren kiezen met Zulj nu al voor een voetballende defensieve middenvelder.

Biglia liet bij zijn vertrek naar Lazio verstaan dat hij zijn carrière bij Anderlecht hoopte af te sluiten, maar daar kwam de afgelopen jaren geen bevestiging over. Bij Anderlecht zullen ze ongetwijfeld angst hebben voor een tweede geval Samir Nasri en Biglia speelde de afgelopen twee seizoenen amper 23 competitiewedstrijden voor AC Milan, waar hij regelmatig met blessures kampte. Toch is de ex-international, die de WK-finale in 2014 speelde, een stuk professioneler dan Nasri, die al jaren een gebrek aan mentaliteit toonde bij tal van clubs.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Moet Anderlecht Biglia een voorstel doen?

Meest recent

'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

0
0
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

19
19
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

10
10
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

70
70
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

78
78
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

15
15
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

20
20
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

94
94
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

170
170
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

49
49
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

158
158
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

33
33
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

169
169
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

256
256
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

98
98
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

390
390
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

538
538
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

142
142
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

218
218
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

293
293
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

163
163
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

289
289
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

565
565
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

160
160
Ngoy onthult klare boodschap Garcia na België - Egypte

Na het 1-1 gelijkspel van België tegen Egypte worden er heel wat vragen gesteld over de ...

170
170

Meer sportnieuws