'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

1306
'Anderlecht krijgt buitenkans om ex-smaakmaker gratis aan te trekken'

RSC Anderlecht gaat zich in de zomermercato moeten versterken, maar er is niet veel geld... De club lijkt eerst te moeten verkopen als het spelers wil aantrekken met een transfersom. Toch vallen er ook zaken te doen met spelers die in de zomer einde contract zijn.

Anderlecht haalde vorige zomer Vincent Kompany transfervrij weg bij Manchester City. De Brusselaars kunnen dat recept nog eens herhalen. Anderlecht kan immers Lucas Biglia gratis terughalen naar het Lotto Park, want Italiaanse media weten dat AC Milan de Argentijn gratis laat gaan. Biglia is einde contract en kreeg te horen dat er geen nieuwe overeenkomst in zit.

Biglia werd op 30 januari 34 jaar en zijn naam deed afgelopen zomer al de ronde bij Anderlecht. Paars-Wit heeft momenteel met Peter Zulj een speler op de '6' staan die niet kan overtuigen in topmatchen, wel in de kleine wedstrijden. Biglia werkte tijdens zijn zeven jaar bij Anderlecht samen met Frank Vercauteren - ook toen was die hoofdtrainer - en Biglia zou met zijn internationale ervaring een extra gids kunnen zijn voor de jonge talenten. Bovendien past hij helemaal bij de stijl van het huis, want Kompany en Vercauteren kiezen met Zulj nu al voor een voetballende defensieve middenvelder.

Biglia liet bij zijn vertrek naar Lazio verstaan dat hij zijn carrière bij Anderlecht hoopte af te sluiten, maar daar kwam de afgelopen jaren geen bevestiging over. Bij Anderlecht zullen ze ongetwijfeld angst hebben voor een tweede geval Samir Nasri en Biglia speelde de afgelopen twee seizoenen amper 23 competitiewedstrijden voor AC Milan, waar hij regelmatig met blessures kampte. Toch is de ex-international, die de WK-finale in 2014 speelde, een stuk professioneler dan Nasri, die al jaren een gebrek aan mentaliteit toonde bij tal van clubs.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

Moet Anderlecht Biglia een voorstel doen?

Meest recent

Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

12
12
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

15
15
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

24
24
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

32
32
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

52
52
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

8
8
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

42
42
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

273
273
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

188
188
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

162
162
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

67
67
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

119
119
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

83
83
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

63
63
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

129
129
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

286
286
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

199
199
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

128
128
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

469
469
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

163
163
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

316
316
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

118
118

Meer sportnieuws