'Club Brugge neemt contact op met boeiend transfertarget'

door
'Club Brugge neemt contact op met boeiend transfertarget'

Het is nog maar de vraag of de competitie nog uitgespeeld zal kunnen worden, maar hoe dan ook lijkt het zeker dat Club Brugge kampioen zal worden. Blauw-Zwart heeft immers nu al een straatlengte voorsprong op zijn concurrenten. En volgend seizoen is het van plan om nog sterker voor de dag te komen. 


Club zou alvast een eerste aanwinst voor volgend seizoen op het oog hebben, want volgens TEAMtalk heeft de leider interesse in Matty Longstaff. De 20-jarige middenvelder brak dit seizoen door bij Newcastle United en zit in de Premier League aan twee goals in zeven matchen. Zijn contract loopt echter in juni af, waardoor hij gratis kan verkassen. 

Club krijgt echter zeer zware concurrentie, want het lijstje geïnteresseerde clubs is zeer lang. Ook Borussia Dortmund, Ajax, Internazionale, Atalanta, Arsenal, Everton en West Ham zouden immers al contact opgenomen hebben met de entourage van de roodharige youngster.

UPDATE 22/03

Volgens TEAMtalk hebben alle bovengenoemde clubs, waaronder dus ook Club Brugge, allemaal contact opgenomen met Longstaff. De 20-jarige middenvelder zou reeds enkele gesprekken gehad hebben met de clubleiding van Newcastle over zijn aflopend contract, maar beide partijen vonden geen overeenkomst over een contractverlenging. Longstaff is een centrale middenvelder die ook op de zes uit de voeten kan. Qua profiel zou hij dus wel eens kunnen passen in het team van Philippe Clement, die graag wat extra's wil op zijn middenveld.

LEES OOK: Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Heeft Longstaff een goed profiel voor Club Brugge?

Meest recent

Vanaken speelt Monaco aan flarden: héél Europa wordt gek

Club Brugge KV is donderdagavond als een wervelwind aan de League Phase van de Champions League ...

90
90
Wat een demonstratie! Club maakt brandhout van Monaco

Club Brugge is op ronduit indrukwekkende wijze aan zijn campagne in de League Phase van de ...

70
70
Sneijder maakt brandhout van Godts: "Met zijn kwaliteiten ..."

De Nederlandse clubs zijn tegenvallend aan de League Phase van de Champions League. Na de nederlaag ...

36
36
Union slaat Nederland met verstomming: "Beter elftal dan PSV"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

184
184
Mignolet pakt uit met klasse-gebaar na ongeziene rollercoaster

De veelbesproken keeperssituatie bij Club Brugge heeft donderdagavond een nieuwe dimensie gekregen. ...

157
157
Club Brugge-fans spreken schande: "Nóóit penalty!"

Tijdens de openingsspeeldag van de Champions League, kreeg Club Brugge donderdagavond het bezoek van ...

83
83
Hoogspanning bij KRC Genk: supporters roeren zich

KRC Genk heeft woensdagavond andermaal steken laten vallen in de Jupiler Pro League. Zo verloren de ...

178
178
Opstellingen Club-Monaco: Hayen slachtoffert basispion

Donderdagavond is het zover, dan begint ook Club Brugge aan zijn campagne in de League Phase ...

65
65
'Comebackbom: Odoi kiest toch voor België'

Denis Odoi nam verrassend afscheid van Royal Antwerp FC en de 37-jarige polyvalente middenvelder zit ...

266
266
Sam Kerkhofs haalt vernietigend uit: “Het is een beerput!”

Sam Kerkhofs is ondertussen een klinkende naam geworden in de Belgische voetbalwereld. De supporter ...

89
89
Woedende Leko trekt aan alarmbel bij KAA Gent

KAA Gent won afgelopen speeldag nog tegen Royal Antwerp FC in de Jupiler Pro League, maar toch zette ...

156
156
'Spectaculaire terugkeer Doumbia bij Antwerp'

Mahamadou Doumbia maakte afgelopen zomermercato de overstap van Royal Antwerp FC naar Al-Ittihad. De ...

413
413
Mourinho heeft beet en briest: bizarre clausule

José Mourinho werd een tijdje geleden ontslagen bij Fenerbahçe. Na de uitschakeling ...

53
53
Simic onthult échte reden Anderlecht-vertrek

Jan-Carlo Simic werd op de valreep nog verkocht aan het Saudische Al-Ittihad. De Servische ...

449
449
Liverpool-fan blijft Simeone pesten: “Krijg ik assist?”

De Champions League-clash tussen Liverpool en Atlético Madrid blijft nazinderen. In het slot ...

53
53
DAZN-affaire moddert aan: Bart Verhaeghe kiest kant

De achtste speeldag van de Jupiler Pro League staat voor de deur en naar alle waarschijnlijkheid ...

1390
1390
'Totale transferwending na topmeeting bij Anderlecht'

Nu de zomermercato achter de rug is, kan de sportieve leiding bij RSC Anderlecht zich toeleggen op ...

564
564
Suprematie doorbroken? "Union mag voet zetten naast Club"

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League. Maar er ...

253
253
Schmeichel komt met verwoestende boodschap voor Lammens

Zaterdag wacht Manchester United een nieuwe topper in de Premier League, want dan komt Chelsea op ...

279
279
Club Brugge kan toch blijven rekenen op goudhaantje

Voor Club Brugge staan er bijzonder drukke maanden voor de boeg. Blauw-Zwart moet in principe nog ...

125
125
Mignolet naar de uitgang geduwd bij Club Brugge?

Na de pijnlijke nederlaag op La Louvière van afgelopen weekend hoopt Club Brugge straks weer ...

257
257
Antwerp pakt nog uit met knap nieuw shirt

Het nieuwe seizoen is intussen toch al bijna twee maanden aan de gang, maar bij Antwerp pakken ze ...

78
78
Albert keihard: "Was ik Hayen, dan nam ik ontslag"

Wanneer Club Brugge straks in de Champions League AS Monaco in de ogen kijkt, zullen wellicht vele ...

543
543
'Anderlecht grijpt stevig in na harde woorden Lukaku'

Nadat hij vorig weekend in het Lotto Park aanwezig was voor de match tussen Anderlecht en Genk, ...

734
734
'Explosieve situatie bij Cercle Brugge'

Cercle Brugge kende dit seizoen weer een lastige start, maar met een 8 op 21 is het nu toch mee in ...

180
180

Meer sportnieuws