TRANSFERUURTJE: Club wil in Premier League shoppen, gesprekken over Nainggolan

door
TRANSFERUURTJE: Club wil in Premier League shoppen, gesprekken over Nainggolan

Door het coronavirus worden er momenteel geen voetbalwedstrijden afgewerkt, dat nog minstens tot begin april en allicht zelfs langer. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

AA Gent zal in de zomer een aantal spelers van de hand willen gaan doen en Eric Smith is er daar één van. Nörrkoping zou interesse hebben, maar de speler denkt dat er in de zomer nog andere clubs zich zullen gaan melden. Anderlecht liet weer een ontslag noteren, want assistent-trainer Pär Zetterberg werd bedankt voor bewezen diensten. Club Brugge is bezig met versterking en Matty Longstaff (20), die in de zomer einde contract is bij Newcastle, is een piste. Ajax, Dortmund, Lille OSC, Inter, Atalanta, Arsenal, Everton en West Ham United hebben echter ook interesse.

Torino scout in de Belgische competitie, maar voorlopig werden er nog geen spelers aan de Italiaanse eersteklasser gelinkt. Lokeren zag één speler alvast naar het buitenland verhuizen: Jakov Filipovic tekende bij BATE Borisov uit Wit-Rusland.


BUITENLAND

Radja Nainggolan speelt dit seizoen op huurbasis voor Cagliari en de ex-Rode Duivel doet het er zeer goed. De club wil de speler dan ook graag definitief overnemen van Internazionale en de onderhandelingen zijn alvast opgestart. Inter is op zoek naar een aanvaller, aangezien Lautaro Martinez steeds meer interesse begint te lokken. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal), Olivier Giroud (Chelsea) en Philippe Coutinho (FC Barcelona) worden genoemd als mogelijke vervangers.

Leroy Sané lijkt Manchester City te willen verlaten en de flankaanvaller heeft de clubs voor het uitkiezen. Real Madrid, FC Barcelona en Bayern München zien hem maar al te graag komen.

Tot slot is er Chelsea, dat terug voor de titel wil gaan meestrijden. The Blues zouden Jado Sanchez (Dortmund) willen aantrekken, maar ook Real Madrid, Manchester United en Manchester City houden hem in de gaten. Kostprijs: 130 miljoen euro.

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Voor wie zal Sané kiezen?

Meest recent

Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

58
58
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

104
104
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

95
95
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

84
84
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

183
183
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

224
224
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

152
152
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

67
67
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

39
39
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

503
503
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

358
358
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

595
595
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

355
355
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

110
110
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

121
121
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

438
438
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

164
164
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

264
264
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

113
113
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

276
276
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

478
478
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

205
205
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

75
75
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

588
588

Meer sportnieuws