'Inter overweegt drie imposante opties ter vervanging van Martinez'

door
'Inter overweegt drie imposante opties ter vervanging van Martinez'

Wie wordt volgend seizoen het maatje van Romelu Lukaku voorin bij Internazionale? Dit seizoen maakt de Rode Duivel brokken aan de zijde van Lautaro Martinez, maar FC Barcelona maakt nadrukkelijk jacht op de jonge Argentijnse aanvaller. In Milaan houden ze dan ook alsmaar meer rekening met een transfer en dus wordt er een plan B klaargestoomd.


En daarvoor heeft Inter serieuze plannen. Volgens La Gazzetta dello Sport richt Antonio Conte bij een vertrek van Martinez zijn pijlen opnieuw op de Premier League. Pierre-Emerick Aubameyang zou in dat geval immers het grote doelwit worden. De Gabonees heeft in de zomer nog maar een jaar contract en dus zouden de Gunners bereid kunnen zijn om mee te werken aan een transfer. Als doublure zou ook nog eens Olivier Giroud weghalen bij Chelsea.

Maar een andere mogelijkheid zou zijn dat Conte zijn systeem omgooit. Dat kan volgens Tuttosport gebeuren met een terugkeer van Philippe Coutinho. De Braziliaan stond van 2008 tot 2013 al eens onder contract bij de Nerazzurri. Dit seizoen speelt hij op huurbasis voor Bayern München, maar dat zal de aankoopoptie in principe niet lichten. Hij keert dus in de zomer terug naar FC Barcelona, maar heeft ook daar geen toekomst. Inter zou hem voor twee jaar willen overnemen, waarop Coutinho samen met Christian Eriksen in steun van Lukaku zou gaan spelen.

LEES OOK: 'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

De beste optie voor Inter is...

Meest recent

Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

11
11
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

48
48
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

104
104
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

117
117
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

79
79
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

248
248
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

266
266
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

164
164
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

118
118
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

433
433
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

93
93
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

153
153
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

145
145
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

74
74
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

76
76
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

82
82
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

253
253
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

198
198
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

333
333
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

506
506
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

215
215
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

401
401
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

61
61
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

188
188
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

176
176

Meer sportnieuws