AA Gent zit met dilemma: "Zoeken nog naar onze identiteit"

door
AA Gent zit met dilemma:

AA Gent groeide dankzij een zuinig en verstandig beleid uit van een middenmotor tot een Belgische topclub. Onder het bewind van Michel Louwagie en Ivan De Witte zetten de Buffalo's grote stappen.

Dit seizoen is AA Gent terug een absolute topclub op sportief gebied, en naast het veld is alles aanwezig om daar ook te blijven. Directeur communicatie Patrick Lips vindt dat AA Gent nog sexyer moet worden, op alle vlakken. Bovendien is de club nog bezig met het zoeken naar de juiste identiteit, wat logisch is na zo'n metamorfose doorheen de jaren. 

"We zoeken ook nog wat naar onze identiteit. We moeten nog werken aan ons imago. Wie zijn wij als club, waar staan wij voor? Er zijn mensen die zeggen ‘we zijn een businessclub’, bijvoorbeeld omdat ons stadion zo sterk commercieel uitgebaat wordt. Anderen vinden dan weer dat we ook een familieclub moeten zijn", verklaarde Lips aan het clubblad Wigwam.

LEES OOK: Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Is AA Gent een absolute Belgische topclub?

Meest recent

Napoli in shock: De Bruyne zet heel Italië plots op zijn kop

Italië kookt en Kevin De Bruyne krijgt zware kritiek, maar is dat wel terecht? De Italiaanse ...

44
44
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg AA Gent

Na de blamage tegen Zulte Waregem moet AA Gent in eigen huis de rug zien te rechten tegen Standard. ...

23
23
Hasi hakt knopen door: dubbele comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht trapt vrijdag de twaalfde speeldag op gang op het veld van Charleroi. Na een magere ...

75
75
Wils baalt: blessuregolf Antwerp eist volgend slachtoffer

Na een schamele twee op 18 is het vijf voor 12 bij Antwerp, waar uitgerekend nu aartsrivaal Club ...

108
108
'Buitenkans voor Club Brugge: topaanwinst in januari?'

Club Brugge hoopt de zware nederlaag tegen Bayern München zondag door te spoelen met een zege ...

143
143
Radja Nainggolan op heterdaad betrapt: "Waarom niet?"

Voormalig Rode Duivel Radja Nainggolan dook deze week op in het populaire VIER-programma De Slimste ...

78
78
Anderlecht maakt 'nieuwe' directeur Neerpede bekend

Ruim een week geleden maakte RSC Anderlecht de comeback van Michael Verschueren en Kenneth ...

138
138
Westerlo in zak en as na harde boycot KRC Genk

Westerlo en KRC Genk bekampen elkaar begin volgende maand, maar er zijn maar een beperkt aantal ...

186
186
Pijnlijke onthulling Van Himst: “Zij profiteerden van mij”

Paul Van Himst is een legende van RSC Anderlecht en het Belgische voetbal. De voormalige aanvaller ...

107
107
Clasico ontploft: Yamal snoert Courtois de mond

Komende speeldag staat de Clasico tussen FC Barcelona en Real Madrid op het programma. Alle ogen in ...

167
167
De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Rik De Mil stond op korte tijd dicht bij twee nieuwe uitdagingen. In de zomer trok Royal Antwerp FC ...

172
172
Baro verbaast iedereen met straffe ambities KAA Gent

KAA Gent is aan de weg naar de top van het Belgische voetbal aan het timmeren onder Ivan Leko. De ...

279
279
Van Crombrugge slaat snoeihard terug op kritiek

KRC Genk speelde 0-0 gelijk tegen Real Betis in de Europa League. Voor doelman Hendrik Van ...

119
119
'Twist compleet in trainersdossier OHL'

OH Leuven moet zaterdag op bezoek bij KV Mechelen. Dat zal de voorlaatste in principe nog steeds ...

137
137
'2 maand na exit op Neerpede: Nederlandse toppers in de rij'

Enkele dagen geleden kroonde Marokko zich op zeer fraaie wijze tot wereldkampioen bij de U20, door ...

137
137
Union verbaast compleet en plukt pion weg bij Club Brugge

Het zijn voor Union zeer woelige weken geweest. Tijdens de interlandbreak werd het geconfronteerd ...

276
276
Club met neus op feiten gedrukt: "In België gaat dat nog..."

Het is voor de Belgische clubs alweer geen goede Europese week geworden. Genk wist donderdag wel ...

221
221
'Vierdubbele transferdomper in januari voor Anderlecht'

Anderlecht beleefde een zeer drukke transferzomer, maar uiteindelijk slaagde het er niet in om alle ...

324
324
Leko corrigeert pikante uitspraak: "Dat deed pijn"

AA Gent gaat zaterdag tegen Standard op zoek naar eerherstel na de pandoering van vorige week op ...

85
85
TRANSFERUURTJE: 'Toekomst Messi bekend, Mechelen haalt lieveling terug'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

83
83
Vandenbroeck waarschuwt Zulte: “Een grote valkuil”

Zulte Waregem verbaasde vriend en vijand door vorige speeldag KAA Gent met 4-0 opzij te zetten. ...

146
146
KRC Genk-supporters grijpen hard in met boycot

KRC Genk speelde in de Europa League doelpuntenloos gelijk tegen Real Betis, maar de volgende ...

197
197
"Wij met ons tweetjes"-Annelien en Van Gucht kiezen voor elkaar

De spanning tussen Ruben Van Gucht en diverse vrouwen hangt schijnbaar altijd in de lucht. Deze keer ...

204
204
‘Club Brugge krijgt enorme Champions League-opsteker’

Club Brugge hoopt dit seizoen ook weer hoge ogen te gooien in de Champions League. Blauw-Zwart staat ...

407
407
“Gevangenis Bayat” – De Mil op ramkoers met Charleroi

Rik De Mil werd afgelopen zomer nadrukkelijk genoemd bij een knaltransfer naar Royal Antwerp FC, ...

169
169

Meer sportnieuws