'Liverpool wordt gekroond tot Premier League-kampioen'

1356 stemmen
'Liverpool wordt gekroond tot Premier League-kampioen'

De Premier League-clubs willen het seizoen sowieso afronden. De clubs zouden desnoods zonder publiek verder willen, maar volgens de Britse media is er vroegtijdig mee stoppen (nog) geen optie.

Zo nam het Nederlandse Voetbal International over uit de Engelse media: "Tenzij het om gezondheidsredenen - en dus door maatregelen van de overheid wegens het coronavirus - niet mogelijk is, wordt het restant van de Premier League afgemaakt, desnoods tot ver in de zomer en zonder toeschouwers in het stadion." Dat zou de uitkomst van een vergadering zijn.

De financiële situatie speelt een grote rol. "Het niet afmaken van het seizoen zou financieel en juridisch te grote consequenties hebben, vooral door de miljardendeal met tv-zenders Sky Sports en BT Sport. De Premier League is daarom al van plan te breken met de regel dat het seizoen vóór 1 juni klaar moet zijn en ook doorspelen na 30 juni, de datum waarop spelerscontracten eindigen, is een reële optie."

Veel clubs moeten zelfs vrezen voor hun eigen toekomst als dit plan mislukt. "De belangen zijn in dat opzicht zo groot, dat de Premier League bereid is een groot deel van het seizoen te spelen zonder publiek. Zonder fans in het stadion hopen de clubs in het eerste weekend van mei weer te kunnen voetballen."

Mocht de Premier League daadwerkelijk worden hervat en uitgespeeld, zou dat alvast een grote opluchting zijn voor Liverpool. Op die manier kunnen zij straks worden gekroond tot landskampioen. Met een virtuele voorsprong van 22 punten, kan de titel hen namelijk niet meer ontglippen.

LEES OOK: Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

🚀

Liverpool moet sowieso worden gekroond tot landskampioen...

Meest recent

Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

3
3
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

7
7
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

118
118
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

134
134
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

395
395
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

122
122
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

14
14
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

326
326
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

108
108
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

109
109
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

578
578
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

650
650
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

297
297
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

373
373
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

93
93
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

165
165
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

225
225
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

93
93
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

169
169
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

80
80
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

184
184
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

199
199
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

31
31
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

225
225
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

480
480

Meer sportnieuws