'Inter wil Rode Duivel als doublure voor Lukaku'

door
'Inter wil Rode Duivel als doublure voor Lukaku'

Het is al een tijdje zeer stil rondom Divock Origi. De Belgische aanvaller is een bankzitter bij Liverpool en dit seizoen maakte hij nog niet veel indruk. Gaat de Belg vertrekken?

Volgens The Mirror zou Liverpool Origi niet tegenhouden als er een voorstel komt. Naast de Rode Duivel mogen ook Dejan Lovren, Joel Matip, Naby Keita, Xerdan Shaquiri, Loris Karius en Nathaniel Clyne de club definitief verlaten.

Origi tekende vorig jaar nog een nieuw contract, maar dit seizoen zijn de cijfers matig. Origi mocht weliswaar 36 keer optreden tijdens het drukke seizoen van Liverpool, maar hij startte wel maar 11 keer in de basis. De balans? Drie goals en drie assists. In de Premier League speelde hij amper 516 minuten.

Op zijn 24ste moet de ex-spits van Lille OSC en VfL Wolfsburg dringend meer gaan spelen en voor het EK 2021 is het ook belangrijk dat de ex-jeugdspeler van KRC Genk aan genoeg minuten komt.

UPDATE 16u20

Verrassend nieuws uit Italië. Buitenlandse media lonken Divock Origi immers aan... Inter. De Italiaanse topclub zoekt een doublure voor Romelu Lukaku, die dit seizoen amper rust kreeg wegens geen valabele vervanger. Origi zou mogelijk gehuurd kunnen worden, met een aankoopoptie van 20 miljoen euro.

Toch lijkt dat geen goede zet voor Origi. Hij heeft nood aan een club waar hij wekelijks speelt en bij Inter zou hij in hetzelfde schuitje terechtkomen als bij Liverpool.

LEES OOK: 'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Zou Inter een goede club zijn voor Origi?

Meest recent

Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

24
24
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

115
115
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

78
78
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

25
25
Erg verrassende Duivel komt boven water: ‘Garcia kijkt’

Het WK 2026 komt dichterbij en het is tijd voor de Belgische opties om volledig op stoom te komen. ...

34
34
Leysen ontloopt rode kaart: “Dit zei de ref tegen mij”

Oud-Heverlee Leuven ging in eigen huis met 0-2 onderuit tegen Westerlo. Een dubbelslag van Nacho ...

32
32
'Bliksemtransfer Club Brugge reëel: droomploeg meldt zich'

Club Brugge dreigt na het seizoen afscheid te moeten nemen van verschillende sterkhouders. Namen als ...

170
170
Anderlecht komt met groot nieuws over bekerfinale

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een plek in de top vier van de Champions' ...

292
292
Hayen niet te spreken: "Dát ontgoochelt me het meest"

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs dinsdagavond met succes verdedigd. Maar de ...

117
117
Dag Allemaal: Liefdesdrama rond Van Gucht escaleert

Er hangt opnieuw iets in de lucht rond Ruben Van Gucht. Dag Allemaal pakt uit met een dossier dat ...

80
80
'Club Brugge in actie: JPL-duel om nieuwe middenvelder'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het inhalen van Union SG in de titelstrijd. Maar achter ...

197
197
"Als ik sterke man Anderlecht was ..." - Radja geeft ideale trainer

Ongeacht de uitkomst van de bekerfinale en Champions' Play-Offs, worden in het tussenseizoen weer de ...

445
445
‘Onbegrijpelijk: Vermeeren versiert toptransfer na 3 flops’

Arthur Vermeeren lijkt, ondanks drie mislukte passages op rij, opnieuw op weg naar een verrassende ...

340
340
'Gemiste kans topclubs: JPL-smaakmaker richting Bundesliga'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

110
110
DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

362
362
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

415
415
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

119
119
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

25
25
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

92
92
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

85
85
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

119
119
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

190
190
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

188
188
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

208
208

Meer sportnieuws