In tijden van strenge quarantaine-maatregelen moet iedereen zich zo verstandig mogelijk zien bezig te houden. Voor profvoetballers is dat niet evident doordat de meeste clubs de groepstrainingen hebben afgeschaft - en dat laatste is maar goed ook.

Sommige spelers krijgen een individueel programma mee naar huis, maar de onzekerheid wanneer - of als - er dit seizoen nog competitiematchen worden gespeeld, zorgt voor een kleine chaos. Timothy Castagne houdt zich vandaag bezig met TV-kijken, goed koken en zijn appartement kraaknet te houden. "En een beetje training", verklaarde hij aan La Dernière Heure.
"Ik heb wat ruimte in de kelder. Ik train daar. Het is niet ideaal, vooral niet voor cardio. Ik heb een elektrische fiets in mijn appartement, maar die kan geen loopoefeningen vervangen. Het zal niet gemakkelijk zijn om weer in het ritme van de cardio te komen", aldus de Rode Duivel.
🔥 Populair bij onze lezers
Is trainen in een garage verstandig?