'City wil Barça stevige transferklap verkopen'

393 stemmen
'City wil Barça stevige transferklap verkopen'

De komende weken zal er op geen enkel Europees veld een bal rollen, maar achter de schermen ligt de voetbalwereld niet helemaal stil. Zo maken heel wat clubs van de gelegenheid gebruik om de transferperiode van komende zomer tot in de puntjes voor te bereiden. Dat is ook bij FC Barcelona het geval.


De Catalaanse club zou volgens verschillende bronnen dicht bij een akkoord staan over zijn eerste topaanwinst van de komende mercato. En dat lijkt Lautaro Martinez te gaan worden. De Argentijnse spits, momenteel aan de slag bij Internazionale, moet op Camp Nou eerst de doublure en vervolgens opvolger van Luis Suarez volgen. En daar heeft Barça heel wat geld voor over.

Volgens Tuttosport zou Barcelona er bijna uit zijn met de zaakwaanemer van Lautaro, die naar verluidt een jaarsalaris van 18 miljoen euro zou kunnen opstrijken. Met Internazionale is er nog geen overeenkomst. Dat is in principe niet nodig gezien Martinez een afkoopclausule van zo'n 110 miljoen euro in zijn contract zou hebben staan. Barça zou wel nog de onderhandelingen kunnen opstarten om die prijs te drukken, eventueel door een speler de andere richting te laten bewandelen.

UPDATE 18/03
Barça leek goed op weg op zich te verzekeren van de diensten van Lautaro, maar de nodige handtekeningen zijn nog niet gezet en dus liggen er andere clubs op de loer. Zo meldt The Daily Star dat ook Manchester City zijn zinnen heeft gezet op de Argentijn. De Engelse titelverdediger zou in Martinez een ideale opvolger zien voor zijn landgenoot Sergio Agüero, die de herfst van zijn carrière nadert.

Ook het Chelsea van coach Frank Lampard zou overigens gecharmeerd zijn door het maatje van Romelu Lukaku. Beide Engelse clubs zouden alvast bereid zijn om de afkoopsom te benaderen, wat dan weer in het nadeel van Barça speelt.

LEES OOK: 'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Welke club vindt u het meest geschikt voor Lautaro?

Meest recent

Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

0
0
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

25
25
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

201
201
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

30
30
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

116
116
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

146
146
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

121
121
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

409
409
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

102
102
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

101
101
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

47
47
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

137
137
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

289
289
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

111
111
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

54
54
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

69
69
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

215
215
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

120
120
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

65
65
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

154
154
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

411
411
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

274
274
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

535
535
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

146
146
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

151
151

Meer sportnieuws