'City wil Barça stevige transferklap verkopen'

393 stemmen
'City wil Barça stevige transferklap verkopen'

De komende weken zal er op geen enkel Europees veld een bal rollen, maar achter de schermen ligt de voetbalwereld niet helemaal stil. Zo maken heel wat clubs van de gelegenheid gebruik om de transferperiode van komende zomer tot in de puntjes voor te bereiden. Dat is ook bij FC Barcelona het geval.


De Catalaanse club zou volgens verschillende bronnen dicht bij een akkoord staan over zijn eerste topaanwinst van de komende mercato. En dat lijkt Lautaro Martinez te gaan worden. De Argentijnse spits, momenteel aan de slag bij Internazionale, moet op Camp Nou eerst de doublure en vervolgens opvolger van Luis Suarez volgen. En daar heeft Barça heel wat geld voor over.

Volgens Tuttosport zou Barcelona er bijna uit zijn met de zaakwaanemer van Lautaro, die naar verluidt een jaarsalaris van 18 miljoen euro zou kunnen opstrijken. Met Internazionale is er nog geen overeenkomst. Dat is in principe niet nodig gezien Martinez een afkoopclausule van zo'n 110 miljoen euro in zijn contract zou hebben staan. Barça zou wel nog de onderhandelingen kunnen opstarten om die prijs te drukken, eventueel door een speler de andere richting te laten bewandelen.

UPDATE 18/03
Barça leek goed op weg op zich te verzekeren van de diensten van Lautaro, maar de nodige handtekeningen zijn nog niet gezet en dus liggen er andere clubs op de loer. Zo meldt The Daily Star dat ook Manchester City zijn zinnen heeft gezet op de Argentijn. De Engelse titelverdediger zou in Martinez een ideale opvolger zien voor zijn landgenoot Sergio Agüero, die de herfst van zijn carrière nadert.

Ook het Chelsea van coach Frank Lampard zou overigens gecharmeerd zijn door het maatje van Romelu Lukaku. Beide Engelse clubs zouden alvast bereid zijn om de afkoopsom te benaderen, wat dan weer in het nadeel van Barça speelt.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

🚀

Welke club vindt u het meest geschikt voor Lautaro?

Meest recent

Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

8
8
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

10
10
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

95
95
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

56
56
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

454
454
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

32
32
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

188
188
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

176
176
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

407
407
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

393
393
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

381
381
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

71
71
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

99
99
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

163
163
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

83
83
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

88
88
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

200
200
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

159
159
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

133
133
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

258
258
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

523
523
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

324
324
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

154
154
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

33
33
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

33
33

Meer sportnieuws