VN Vervelingstip van de dag: Doe de Extra Time Bingo

door
VN Vervelingstip van de dag: Doe de Extra Time Bingo

Door het coronavirus ligt het dagelijkse en dat kan nog een tijdje duren. Het is echter noodzakelijk om alle richtlijnen en maatregelen zo strikt mogelijk op te volgen, dus zal er ook een tijdje niet meer gevoetbald worden. Om de verveling te counteren die daarmee gepaard kan gaan, helpt VoetbalNieuws u met allerlei tips en voetbalgerelateerde bezigheidstherapie. Vandaag: De Extra Time Bingo.


De komende weken tot maanden zal er in de belangrijkste competities van Europa niet gespeeld worden. En dus valt ook de wekelijkse afspraak met voetbaltalkshow Extra Time weg. Maar gelukkig kan je de eerdere afleveringen van dit seizoen terugvinden op de website van Sporza of op VRT NU. En die afleveringen zijn ideaal om een heuse Extra Time Bingo mee te spelen.

Benodigdheden:
- Een laptop, tablet of smartphone
- Pen en papier

Voorbereiding:
Neem een stuk papier en teken daarop een rooster met twaalf vakjes in. In elk vakje zet je een gebeurtenis, uitspraak of typisch kenmerk dat in zowat elke aflevering van Extra Time terugkeert.
Bijvoorbeeld:
- Frank Raes heeft technische problemen met de interactieve tafel
- Filip Joos en Peter Vandenbempt zijn het niet eens en gaan de discussie aan
- Wesley Sonck probeert een 'grappige' omschrijving van zichzelf te geven in de ja/nee-vragen
- Frank Raes maakt een mislukte grap over de hond in Winteruur
- Youri Mulder krijgt een opmerking of verwijzing naar zijn vader te horen
- Filip Joos kiest een moment van de week gerelateerd aan het Italiaanse voetbal
- Arnar Vidarsson vertelt iets over IJsland
- Frank Raes krijgt een fragment niet opgestart en zegt aan de regie: 'jongens, jullie gaan het moeten doen'
- Peter Vandenbempt draagt een hemd met een opvallend motief
- ...

Doel:
Herbekijk de meest recente aflevering(en) en trek een kruis over het vakje indien er iets gebeurt of gezegd wordt dat overeenkomt met de inhoud van dit vakje. Hoeveel afleveringen heb jij nodig om tot één rijtje te komen? En hoeveel afleveringen heb jij nodig om alle vakjes op je rooster te doorkruisen? Aarzel ook niet om ons je eigen bingo-kaart te bezorgen via de sociale media-kanalen van VoetbalNieuws.

LEES OOK: Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

Naast Extra Time zou er nog een Vlaamse voetbaltalkshow moeten bijkomen ...

Meest recent

Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

52
52
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

20
20
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

50
50
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

26
26
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

145
145
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

18
18
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

117
117
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

181
181
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

38
38
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

107
107
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

207
207
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

86
86
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

56
56
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

143
143
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

298
298
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

290
290
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

190
190
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

511
511
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

40
40
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

237
237
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

155
155
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

176
176
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

255
255
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

367
367
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

341
341

Meer sportnieuws