Verhuurde spelers maken indruk: Anderlecht, Club, Genk & co ruiken geld

560 stemmen
Verhuurde spelers maken indruk: Anderlecht, Club, Genk & co ruiken geld

De competities liggen stil in Europa, maar dat wil niet zeggen dat u geen nieuws meer kan lezen op onze website. Integendeel. Onze redactie houdt wekelijks een overzicht bij van de spelers die door de Belgische eersteklassers worden uitgeleend aan buitenlandse ploegen. Hoe vergaat het hen daar? We bespraken eerder al de spelers die momenteel door de mand vallen, de spelers die zeer sober bezig zijn en tot slot zijn er de huurlingen die indruk maken.

Josué Sa: De Portugese verdediger werd door Anderlecht gestald bij de Spaanse tweedeklasser Huesca. Sa doet het er goed en is er zelfs een sterkhouder. Paars-Wit mag dus hopen op een definitieve transfer.

Kristal Abazaj: De flankaanvaller werd uitgeleend aan Kukesi en daar is hij een smaakmaker. Met 6 goals en 9 assists in 23 wedstrijden doet hij het goed en Anderlecht hoopt hem ten gelde te maken.

Wataharo Endo: De Japanner begon aanvankelijk op de bank en werd nadien een vaste waarde. VfB Stuttgart is enorm tevreden en de club gaat volgens Duitse media de aankoopoptie lichten. STVV zal 1,5 miljoen euro ontvangen.


Hannes Delcroix: De 21-jarige verdediger kent een sterk seizoen bij RKC, waar hij een basispion is. Werd enkele keren in het Elftal van de Week opgenomen en keert in de zomer wellicht terug naar Anderlecht.

Jellert Van Landschoot: NEC huurt hem met aankoopoptie van Club Brugge, waar ze niet echt meer in hem geloven. Met 4 goals en 6 assists in 28 wedstrijden liet de 22-jarige middenvelder zich opmerken in de Nederlandse tweede klasse.

Cyriel Ngonge: Hij presteert ook niet onaardig bij Jong PSV, dat geen goed seizoen kent. PSV heeft een aankoopoptie en met 7 doelpunten en 3 assists in 22 wedstrijden doet de 19-jarige huurling van Club Brugge het zeker niet slecht.

Robert Mühren: Kent een enorm straf seizoen bij Cambuur, dat hem huurt van Zulte Waregem. De balans: 26 doelpunten en 7 assists in 29 wedstrijden. Chapeau.


Noah Fadiga: Als flankverdediger bewijst hij dat hij veel talent heeft. Een interessante speler voor Club Brugge, dat tevreden zal zijn over zijn minuten bij FC Volendam: 1.173.

Ianis Hagi: Glasgow Rangers huurt hem van Genk en met 3 goals en 2 assists in 11 wedstrijden presteert hij er niet onaardig. De Rangers hebben een aankoopoptie van 5 miljoen euro.

Luan Peres: Bij Club Brugge rekenen ze niet meer echt op hem, maar bij Santos wel. De Braziliaanse verdediger wil graag blijven bij de club waar hij een vaste waarde is. Club ruikt echter geld.

Ognjen Vranjes: Werd, hoe kan het ook anders, enkele weken geschorst wegens wangedrag naast het veld. Is wel weer een sterkhouder bij AEK Athene, dat hem graag wil houden. Opvallend: 7 gele kaarten in 16 competitiewedstrijden.


Carlinhos: Was degelijk bij Standard, maar meer ook niet. Bij Vitoria Setubal zijn ze tevreden met zijn inbreng. Startte 19 keer en viel 2 keer in en trof 2 keer raak. In Portugal melden ze dat ze hem graag willen houden, Setubal heeft een aankoopoptie.

Ahmed Touba: Club Brugge stuurde hem naar Bulgarije, waar hij voor Beroe uitkomt. Daar posteerden ze hem centraal in de defensie en daar is hij een openbaring. Zal er Algerijns international worden en Club ruikt mogelijk wat extra geld bij een verkoop.

Francesco Forte: Pijnlijk voor Waasland-Beveren, waar ze geen scorende spits hebben. Bij de Italiaanse tweedeklasser Juve Stabia trof hij al 13 keer raak en hij leverde 1 assist in 22 wedstijden. De Italianen hebben een aankoopoptie.


Franko Andrijasevic: Een dure flop bij AA Gent, in Kroatië voelt hij zich beter in zijn sas. Is er een sterkhouder en met 4 goals en 5 assists in 17 competitiewedstrijden kan hij goede cijfers voorleggen.

Nenad Mujakic: Werd met grote verwachtingen en voor de neus van Genk naar Kortrijk gehaald, maar in het Guldensporenstadion geen succes. In januari uitgeleend aan de Kroatische topclub Hajduk Split en daar meteen een vaste waarde. Sterk.

Yehor Nazaryna: Een talentvolle speler, waar ze bij Antwerp best nog wel wat in zien. Bij Karpaty Lviv presteert hij goed met 5 goals en 1 assist in 14 wedstrijden. Rijp voor een nieuwe kans op de Bosuil?

LEES OOK: 'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Moet Gent Andrijasevic nog een kans geven?

Meest recent

'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

9
9
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

126
126
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

162
162
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

217
217
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

484
484
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

472
472
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

635
635
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

316
316
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

77
77
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

176
176
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

53
53
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

69
69
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

423
423
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

197
197
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

234
234
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

318
318
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

196
196
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

73
73
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

343
343
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

441
441
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

38
38
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

246
246
Charleroi laat aanvaller gaan, knappe oefenzege Essevee

De zomer betekent voor de clubs uit de Jupiler Pro League dat ze zich volop voorbereiden op het ...

130
130
'Done deal: alle details over transfer De Cat bekend'

Anderlecht cashte deze zomer al stevig met de verkoop van Keisuke Goto, die voor 10 miljoen euro ...

440
440
'Club wrijft zich in handen na transfernieuws Arsenal'

Bij Club Brugge zijn ze aan de voorbereiding begonnen zonder echte nieuwkomers in de A-kern. Het is ...

323
323

Meer sportnieuws