EK-uitstel slecht nieuws voor Kompany en co: "Moeilijke situatie"

door
EK-uitstel slecht nieuws voor Kompany en co:

De Gouden Generatie van de Rode Duivels leverde ons land al een bronzen WK-medaille op, maar komende zomer was het pas écht tijd om te cashen. Door die plannen trok het coronavirus echter een streep, want Euro 2020 werd omgezet in Euro 2021. Slecht nieuws voor de troepen van Roberto Martinez?


Niet alleen dreigt de bondscoach zelf er tegen dan niet meer bij te zijn, bovendien zullen heel wat sleutelfiguren volgend jaar toch alweer een dagje ouder zijn. Vooral in de achterhoede zou dat wel eens voor problemen kunnen zorgen, zo vreest 25-voudig ex-international Gilles De Bilde bij VTM Nieuws. Vincent Kompany (33), Thomas Vermaelen (34), Jan Vertonghen (32) en Toby Alderweireld (31) zijn immers vandaag reeds de 30 gepasseerd en werkten nu al lang niet allemaal een geslaagd seizoen af. Zo loop recordinternational Vertonghen zijn contract bij Tottenham af.

"Voor Vertonghen kan dat inderdaad een probleem geven, al is hij wel een liefhebber. Die zal voetballen tot zijn 40ste, bij wijze van spreken. Er zijn wel een aantal spelers die in een moeilijke situatie zitten en waar het niet evident is om te zien hoe het gaat lopen met nog een jaartje erbij", aldus De Bilde. "Ik denk spontaan aan Kompany, die niet het gemakkelijkste seizoen bij Anderlecht achter de rug heeft en volgende zomer toch al 35 jaar zal worden. En wat gebeurt er met Nacer Chadli? Er zijn veel zaken waarvan je niet weet hoe het gaat aflopen tussen nu en volgende zomer." 

LEES OOK: Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Het EK-uitstel is slecht nieuws voor de Rode Duivels

Meest recent

'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

14
14
‘Kompany maakt Real Madrid gek: stunt van 11M nabij?’

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

49
49
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

28
28
'Club flikt het weer: nationaal transferrecord aan diggelen'

Coach Ivan Leko stoomt zijn troepen bij Club Brugge momenteel klaar voor de titelclash van komend ...

130
130
Ondanks puike actie Lammens: dure averij voor Man United

In de Premier League nadert de titelstrijd een spannende ontknoping. Maar ook het gevecht om de ...

24
24
Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

46
46
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

227
227
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

195
195
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

121
121
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

78
78
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

91
91
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

271
271
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

217
217
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

80
80
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

349
349
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

118
118
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

276
276
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

418
418
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

269
269
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

681
681
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

257
257
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

180
180
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

126
126
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

185
185
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

100
100

Meer sportnieuws